Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski
(TYP 1) 18%[30]
Remis
(TYP X) 1%[1]
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 2) 81%[135]
 
17.02 nd
godz. 18:00
Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski
77
:
74
Arka Gdynia przegrała ze Stalą Ostrów Wlkp. w finale Pucharu Polski Arka Gdynia przegrała ze Stalą Ostrów Wlkp. w finale Pucharu Polski LIVE! 17 lutego 2019 (48 opinii)

Koszykarze Arki Gdynia przegrali w finale Pucharu Poslki z Arged BM Slam...

Trener

Przemysław Frasunkiewicz
ocena
2.50 (28 ocen)

Zawodnicy

Adam Łapeta
ocena
3.00 (27 ocen)
Jakub Garbacz
ocena
2.93 (28 ocen)
Bartłomiej Wołoszyn
ocena
2.89 (28 ocen)
Robert Upshaw
ocena
2.89 (27 ocen)
Deividas Dulkys
ocena
2.71 (28 ocen)
Marcus Ginyard
ocena
2.43 (28 ocen)
James Florence
ocena
2.37 (27 ocen)
Dariusz Wyka
ocena
2.37 (27 ocen)
Marcel Ponitka
ocena
2.19 (26 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Josh Bostic
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Filip Dylewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Grzegorz Kamiński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maciej Leszczyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Filip Stryjewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Krzysztof Szubarga
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mikołaj Witliński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

03.12 (czw) ASSECO ARKA Gdynia MKS Dąbrowa Górnicza
07.12 (pon) ASSECO ARKA Gdynia HydroTruck Radom
21.11 (sob) godz.19:30 Anwil Włocławek 86:78 bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia
13.11 (pt) godz.17:35 ASSECO ARKA Gdynia 82:92 bez publiczności PGE Spójnia Stargard
04.11 (śr) godz.20:30 Zastal Enea BC Zielona Góra 104:58 bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia LIVE!
30.10 (pt) godz.19:30 ASSECO ARKA Gdynia 75:78 bez publiczności Enea Astoria Bydgoszcz
22.10 (czw) godz.17:35 ASSECO ARKA Gdynia 92:90 bez publiczności Polpharma Starogard Gdański
13.10 (wt) godz.18:00 Polski Cukier Toruń 94:79 ASSECO ARKA Gdynia
08.10 (czw) godz.17:35 Legia Warszawa 76:69 ASSECO ARKA Gdynia
05.10 (pon) godz.17:35 ASSECO ARKA Gdynia 95:74 King Szczecin

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Zastal Enea BC Zielona Góra 13 12 1 1233:984 25
2 Legia Warszawa 14 11 3 1177:1070 25
3 TREFL SOPOT 15 9 6 1233:1133 24
4 Śląsk Wrocław 13 9 4 1052:975 22
5 Pszczółka Start Lublin 13 9 4 1011:969 22
6 Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 14 8 6 1100:1098 22
7 Polski Cukier Toruń 14 6 8 1204:1246 20
8 Enea Astoria Bydgoszcz 14 6 8 1168:1225 20
9 King Szczecin 13 7 6 978:1040 20
10 PGE Spójnia Stargard 13 6 7 1045:1030 19
11 Anwil Włocławek 13 6 7 1100:1094 19
12 GTK Gliwice 13 6 7 1099:1112 19
13 ASSECO ARKA GDYNIA 13 5 8 1016:1079 18
14 HydroTruck Radom 14 4 10 1074:1185 18
15 MKS Dąbrowa Górnicza 13 3 10 1032:1125 16
16 Polpharma Starogard Gdański 14 1 13 1125:1282 15

Wyniki 14 kolejki:

  • Anwil Włocławek - ASSECO ARKA GDYNIA 86:78 (17:23, 24:19, 19:16, 26:20)
  • TREFL SOPOT - Polski Cukier Toruń 96:67 (24:12, 23:16, 28:23, 21:16)
  • HydroTruck Radom - King Szczecin 83:73 (17:23, 15:15, 19:25, 32:10)
  • Legia Warszawa - GTK Gliwice 95:85 (19:18, 20:22, 34:25, 22:20)
  • Zastal Enea BC Zielona Góra - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 105:85 (29:18, 31:35, 21:12, 24:20)
  • MKS Dąbrowa Górnicza - Śląsk Wrocław 82:88 (15:16, 18:21, 17:27, 32:24)
  • PGE Spójnia Stargard - Polpharma Starogard Gd. 71:60 (26:15, 17:10, 15:20, 13:15)
  • Pszczółka Start Lublin - Enea Astoria Bydgoszcz (przełożony na 6.12)
  • Mecz zaległy z 10. kolejki
  • Polpharma - MKS 91:99 (24:31, 22:22, 19:21, 26:25)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki