Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski
(TYP 1) 18%[30]
Remis
(TYP X) 1%[1]
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 2) 81%[135]
 
17.02 nd
godz. 18:00
Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski
77
:
74
Arka Gdynia przegrała ze Stalą Ostrów Wlkp. w finale Pucharu Polski Arka Gdynia przegrała ze Stalą Ostrów Wlkp. w finale Pucharu Polski LIVE! 17 lutego 2019 (48 opinii)

Koszykarze Arki Gdynia przegrali w finale Pucharu Poslki z Arged BM Slam...

Trener

Przemysław Frasunkiewicz
ocena
2.50 (28 ocen)

Zawodnicy

Adam Łapeta
ocena
3.00 (27 ocen)
Jakub Garbacz
ocena
2.93 (28 ocen)
Bartłomiej Wołoszyn
ocena
2.89 (28 ocen)
Robert Upshaw
ocena
2.89 (27 ocen)
Deividas Dulkys
ocena
2.71 (28 ocen)
Marcus Ginyard
ocena
2.43 (28 ocen)
James Florence
ocena
2.37 (27 ocen)
Dariusz Wyka
ocena
2.37 (27 ocen)
Marcel Ponitka
ocena
2.19 (26 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Josh Bostic
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Filip Dylewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Grzegorz Kamiński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maciej Leszczyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Filip Stryjewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Krzysztof Szubarga
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mikołaj Witliński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

21.03 (nd) godz.17:35 HydroTruck Radom 84:73 bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia
19.03 (pt) godz.17:30 PGE Spójnia Stargard 80:64 bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia
17.03 (śr) godz.20:00 ASSECO ARKA Gdynia 80:84 bez publiczności Anwil Włocławek
09.03 (wt) godz.20:00 Enea Astoria Bydgoszcz 103:73 bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia
03.03 (śr) godz.18:00 ASSECO ARKA Gdynia 76:104 bez publiczności Zastal Enea BC Zielona Góra
11.02 (czw) godz.18:00 Zastal Enea BC Zielona Góra 90:68 bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia
07.02 (nd) godz.19:30 ASSECO ARKA Gdynia 72:88 bez publiczności Polski Cukier Toruń
28.01 (czw) godz.17:30 MKS Dąbrowa Górnicza 78:80 bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia
23.01 (sob) godz.20:00 ASSECO ARKA Gdynia 83:92 bez publiczności Legia Warszawa
17.01 (nd) godz.19:30 King Szczecin 82:50 bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia

Tabela końcowa

Koszykówka - Energa Basket Liga
Tabela końcowa
1 Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
2 Enea Zastal BC Zielona Góra
3 Śląsk Wrocław
4 Legia Warszawa
5 TREFL SOPOT
6 Pszczółka Start Lublin
7 King Szczecin
8 PGE Spójnia Stargard
9 MKS Dąbrowa Górnicza
10 Polski Cukier Toruń
11 Enea Astoria Bydgoszcz
12 GTK Gliwice
13 Anwil Włocławek
14 HydroTruck Radom
15 ASSECO ARKA GDYNIA
16 Polpharma Starogard Gdański
  • Finał (do czterech zwycięstw): Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Enea Zastal BC Zielona Góra 4:2
  • O trzecie miejsce (do dwóch zwycięstw): Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 1:2
  • Awans z I ligi: Czarni Słupsk
  • Spadek do I ligi: Polpharma Starogard Gdański

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki