Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
EWE Baskets Oldenburg
(TYP 1) 24%[56]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
ASSECO ARKA Gdynia
(TYP 2) 76%[175]
 
01.10 wt
godz. 20:00
EWE Baskets Oldenburg
74
:
78
EWE Baskets Oldenburg - Asseco Arka Gdynia 74:78. Wygrana w Eurocup koszykarzy EWE Baskets Oldenburg - Asseco Arka Gdynia 74:78. Wygrana w Eurocup koszykarzy 1 października 2019 (29 opinii)

Koszykarze Asseco Arki Gdynia pokonali na wyjeździe EWE Baskets Oldenburg...

Trener

Przemysław Frasunkiewicz
ocena
3.84 (19 ocen)

Zawodnicy

Josh Bostic
ocena
5.20 (20 ocen)
Adam Hrycaniuk
ocena
5.10 (21 ocen)
Benjamin Emelogu
ocena
5.00 (20 ocen)
Krzysztof Szubarga
ocena
4.85 (20 ocen)
Leyton Hammonds
ocena
4.80 (20 ocen)
DeVonte Upson
ocena
4.75 (20 ocen)
Bartłomiej Wołoszyn
ocena
4.60 (20 ocen)
Phil Greene
ocena
4.00 (20 ocen)
Dariusz Wyka
ocena
3.65 (20 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Wojciech Czerlonko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Grzegorz Kamiński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcin Malczyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

28.01 (czw) godz.17:30 MKS Dąbrowa Górnicza typuj bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia
07.02 (nd) ASSECO ARKA Gdynia Polski Cukier Toruń
11.02 (czw) godz.18:00 Zastal Enea BC Zielona Góra typuj ASSECO ARKA Gdynia
28.02 (nd) Enea Astoria Bydgoszcz ASSECO ARKA Gdynia
03.03 (śr) ASSECO ARKA Gdynia Zastal Enea BC Zielona Góra
23.01 (sob) godz.20:00 ASSECO ARKA Gdynia 83:92 bez publiczności Legia Warszawa
17.01 (nd) godz.19:30 King Szczecin 82:50 bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia
10.01 (nd) godz.15:30 GTK Gliwice 97:89 bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia
03.01 (nd) godz.15:30 ASSECO ARKA Gdynia 63:102 bez publiczności Śląsk Wrocław
30.12.2020 (śr) godz.20:00 ASSECO ARKA Gdynia 71:100 bez publiczności TREFL Sopot LIVE!

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Enea Zastal BC Zielona Góra 22 20 2 2072:1703 42
2 Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 22 15 7 1816:1700 37
3 Legia Warszawa 22 15 7 1815:1703 37
4 Śląsk Wrocław 21 15 6 1786:1630 36
5 TREFL SOPOT 21 13 8 1762:1627 34
6 Pszczółka Start Lublin 20 14 6 1611:1550 34
7 King Szczecin 22 12 10 1706:1754 34
8 MKS Dąbrowa Górnicza 23 10 13 1882:1974 33
9 PGE Spójnia Stargard 22 10 12 1829:1824 32
10 GTK Gliwice 23 9 14 1914:1960 32
11 Polski Cukier Toruń 23 9 14 1956:2004 32
12 Enea Astoria Bydgoszcz 23 9 14 1933:2035 32
13 Anwil Włocławek 23 8 15 1921:1984 31
14 HydroTruck Radom 23 6 17 1769:1933 29
15 ASSECO ARKA GDYNIA 22 7 15 1632:1871 29
16 Polpharma Starogard Gdański 22 5 17 1853:2005 27

Wyniki 23 kolejki:

  • ASSECO ARKA GDYNIA - Legia Warszawa 83:92 (15:16, 20:28, 26:17, 22:31)
  • TREFL SOPOT - HydroTruck Radom 80:70 (17:17, 21:15, 23:19, 19:19)
  • Enea Zastal BC Zielona Góra - Enea Astoria Bydgoszcz 104:76 (24:24, 22:13, 26:10, 32:29)
  • PGE Spójnia Stargard - Polski Cukier Toruń 86:79 (22:15, 25:17, 13:28, 26:19)
  • MKS Dąbrowa Górnicza - Anwil Włocławek 87:84 (31:18, 23:18, 18:17, 15:31)
  • GTK Gliwice - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 81:102 (14:32, 25:24, 23:20, 19:26)
  • niedziela
  • Śląsk Wrocław - Pszczółka Start Lublin
  • King Szczecin - Polpharma Starogard Gd.

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki