Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ASSECO ARKA Gdynia
(TYP 1) 83%[219]
Remis
(TYP X) 0%[1]
Wygrywa
Galatasaray Stambuł
(TYP 2) 17%[44]
 
30.10 śr
godz. 20:00
Asseco Arka Gdynia - Galatasaray Stambuł 78:83. Wielkie emocje po przerwie Asseco Arka Gdynia - Galatasaray Stambuł 78:83. Wielkie emocje po przerwie LIVE! 30 października 2019 (41 opinii)

Asseco Arka Gdynia przegrała przed własną publicznością z tureckim...

Trener

Przemysław Frasunkiewicz
ocena
3.60 (25 ocen)

Zawodnicy

Josh Bostic
ocena
4.93 (27 ocen)
Leyton Hammonds
ocena
4.48 (27 ocen)
Bartłomiej Wołoszyn
ocena
4.41 (27 ocen)
Armani Moore
ocena
4.37 (27 ocen)
DeVonte Upson
ocena
4.22 (27 ocen)
Benjamin Emelogu
ocena
4.00 (26 ocen)
Krzysztof Szubarga
ocena
3.85 (27 ocen)
Wojciech Czerlonko
ocena
3.09 (23 oceny)
Adam Hrycaniuk
ocena
2.85 (27 ocen)
Dariusz Wyka
ocena
2.85 (26 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Phil Greene
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Grzegorz Kamiński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcin Malczyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

04.11 (śr) Stelmet Enea BC Zielona Góra ASSECO ARKA Gdynia
12.11 (czw) ASSECO ARKA Gdynia PGE Spójnia Stargard
22.11 (nd) Anwil Włocławek ASSECO ARKA Gdynia
07.12 (pon) ASSECO ARKA Gdynia HydroTruck Radom
30.10 (pt) godz.19:30 ASSECO ARKA Gdynia 75:78 bez publiczności Enea Astoria Bydgoszcz
22.10 (czw) godz.17:35 ASSECO ARKA Gdynia 92:90 bez publiczności Polpharma Starogard Gdański
13.10 (wt) godz.18:00 Polski Cukier Toruń 94:79 ASSECO ARKA Gdynia
08.10 (czw) godz.17:35 Legia Warszawa 76:69 ASSECO ARKA Gdynia
05.10 (pon) godz.17:35 ASSECO ARKA Gdynia 95:74 King Szczecin
29.09 (wt) godz.17:30 ASSECO ARKA Gdynia 94:84 GTK Gliwice

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 TREFL SOPOT 12 7 5 1001:923 19
2 Pszczółka Start Lublin 11 8 3 856:813 19
3 Legia Warszawa 10 8 2 854:761 18
4 King Szczecin 11 7 4 832:866 18
5 Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 10 6 4 769:757 16
6 GTK Gliwice 10 6 4 849:839 16
7 Zastal Enea BC Zielona Góra 8 7 1 709:597 15
8 ASSECO ARKA GDYNIA 10 5 5 798:797 15
9 Enea Astoria Bydgoszcz 10 4 6 830:867 14
10 Polski Cukier Toruń 10 4 6 823:877 14
11 Anwil Włocławek 9 3 6 743:763 12
12 Śląsk Wrocław 7 4 3 562:521 11
13 PGE Spójnia Stargard 8 2 6 607:625 10
14 HydroTruck Radom 8 2 6 600:653 10
15 Polpharma Starogard Gdański 9 1 8 718:816 10
16 MKS Dąbrowa Górnicza 7 1 6 536:612 8

Wyniki 11 kolejki:

  • ASSECO ARKA GDYNIA - Enea Astoria Bydgoszcz 75:78 (20:15, 19:22, 11:16, 25:25)
  • TREFL SOPOT - King Szczecin 77:82 (8:22, 21:22, 19:25, 29:23)
  • Anwil Włocławek - Zastal Enea BC Zielona Góra 67:90 (17:24, 24:21, 11:22, 15:23)
  • sobota
  • Polski Cukier Toruń - Polpharma Starogard Gd.
  • Pszczółka Start Lublin - Legia Warszawa
  • GTK Gliwice - Śląsk Wrocław
  • PGE Spójnia Stargard - HydroTruck Radom
  • Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - MKS Dąbrowa Górnicza (przełożony na 2.11)
  • Mecz awansem z 14. kolejki
  • TREFL - Polski Cukier 96:67 (24:12, 23:16, 28:23, 21:16)
  • Mecze zaległe z 8. kolejki
  • Pszczółka Start - Śląsk 79:76 (15:16, 17:24, 25:18, 22:18)
  • Anwil - MKS 98:101 (18:18, 24:14, 22:30, 23:25, d: 11:14)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki