• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
(TYP 1) 10%[30]
Remis
(TYP X) 1%[1]
Wygrywa
ASSECO ARKA Gdynia
(TYP 2) 89%[258]
 
28.02 pt
godz. 17:45
BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
63
:
62
Stal Ostrów Wlkp. - Asseco Arka Gdynia 63:62. Nowi koszykarze nie pomogli Stal Ostrów Wlkp. - Asseco Arka Gdynia 63:62. Nowi koszykarze nie pomogli 28 lutego 2020 (61 opinii)

Asseco Arka Gdynia przegrała na wyjeździe z BM Slam Ostrów Wielkopolski 62:63...

Trener

Przemysław Frasunkiewicz
ocena
1.76 (41 ocen)

Zawodnicy

Josh Bostic
ocena
3.49 (41 ocen)
Krzysztof Szubarga
ocena
3.19 (37 ocen)
Kyndall Dykes
ocena
2.76 (41 ocen)
Adam Hrycaniuk
ocena
2.68 (41 ocen)
Dariusz Wyka
ocena
2.68 (40 ocen)
Leyton Hammonds
ocena
2.63 (40 ocen)
Mickell Gladness
ocena
2.38 (40 ocen)
Phil Greene
ocena
2.29 (41 ocen)
Bartłomiej Wołoszyn
ocena
2.29 (42 oceny)

Zawodnicy rezerwowi

Wojciech Czerlonko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Grzegorz Kamiński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Kaszowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcin Malczyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michał Szelągowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

02.10 (nd) godz.15:30 Twarde Pierniki Toruń typuj SUZUKI ARKA Gdynia
07.10 (pt) MKS Dąbrowa Górnicza typuj SUZUKI ARKA Gdynia
16.10 (nd) SUZUKI ARKA Gdynia typuj Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
21.10 (pt) Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz typuj SUZUKI ARKA Gdynia
30.10 (nd) GTK Gliwice typuj SUZUKI ARKA Gdynia
22.09 (czw) godz.19:30 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 66:64 SUZUKI ARKA Gdynia
13.04 (śr) godz.17:30 ASSECO ARKA Gdynia 73:102 Arged BMSlam Stal Ostrów
07.04 (czw) godz.17:30 ASSECO ARKA Gdynia 90:98 TREFL Sopot LIVE!
29.03 (wt) godz.18:00 ASSECO ARKA Gdynia 76:74 PGE Spójnia Stargard
24.03 (czw) godz.19:30 MKS Dąbrowa Górnicza 96:85 ASSECO ARKA Gdynia

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt
1 Śląsk Wrocław 1 1 0 99:66 2
2 Anwil Włocławek 1 1 0 82:61 2
3 MKS Dąbrowa Górnicza 1 1 0 88:70 2
4 Legia Warszawa 1 1 0 83:72 2
5 BM Stal Ostrów Wielkopolski 1 1 0 97:88 2
6 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 1 1 0 101:97 2
7 TREFL SOPOT 1 1 0 81:79 2
8 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 1 1 0 66:64 2
9 Twarde Pierniki Toruń 1 0 1 79:81 1
10 SUZUKI ARKA GDYNIA 1 0 1 64:66 1
11 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 1 0 1 97:101 1
12 King Szczecin 1 0 1 88:97 1
13 Rawlplug Sokół Łańcut 1 0 1 72:83 1
14 Tauron GTK Gliwice 1 0 1 70:88 1
15 Enea Zastal BC Zielona Góra 1 0 1 61:82 1
16 PGE Spójnia Stargard 1 0 1 66:99 1

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon z pozycjami z sezonu zasadniczego. Ostatni zespół zostanie zdegradowany. Jego miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 1 kolejki:

  • Twarde Pierniki Toruń - TREFL SOPOT 79:81 (13:22, 20:19, 20:20, 26:20)
  • Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - SUZUKI ARKA GDYNIA 66:64 (9:14, 24:13, 23:17, 10:20)
  • Rawlplug Sokół Łańcut - Legia Warszawa 72:83 (16:21, 20:31, 17:21, 19:10)
  • Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 101:97 (26:22, 20:24, 15:17, 24:22, d: 16:12)
  • Śląsk Wrocław - PGE Spójnia Stargard 99:66 (25:13, 26:21, 31:14, 17:18)
  • King Szczecin - BM Stal Ostrów Wielkopolski 88:97 (27:23, 17:26, 20:27, 24:21)
  • Anwil Włocławek - Enea Zastal BC Zielona Góra 82:61 (14:13, 25:11, 20:22, 23:15)
  • MKS Dąbrowa Górnicza - Tauron GTK Gliwice 88:70 (25:18, 18:18, 20:17, 25:17)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki