• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ASSECO ARKA Gdynia
(TYP 1) 69%[187]
Remis
(TYP X) 0%[2]
Wygrywa
Polski Cukier Toruń
(TYP 2) 31%[83]
 
06.03 pt
godz. 20:00
82
:
75
Polski Cukier Toruń
Asseco Arka Gdynia - Polski Cukier Toruń 82:75. Kyndall Dykes udany debiut Asseco Arka Gdynia - Polski Cukier Toruń 82:75. Kyndall Dykes udany debiut LIVE! 6 marca 2020 (53 opinie)

Asseco Arka Gdynia wygrała u siebie z Polskim Cukrem Toruń 82:75 (22:22,...

Trener

Przemysław Frasunkiewicz
ocena
3.53 (43 oceny)

Zawodnicy

Kyndall Dykes
ocena
4.75 (44 oceny)
Josh Bostic
ocena
4.67 (43 oceny)
Krzysztof Szubarga
ocena
4.56 (41 ocen)
Phil Greene
ocena
4.23 (43 oceny)
Leyton Hammonds
ocena
4.16 (43 oceny)
Marcin Malczyk
ocena
3.73 (30 ocen)
Mickell Gladness
ocena
3.72 (43 oceny)
Dariusz Wyka
ocena
3.68 (40 ocen)
Adam Hrycaniuk
ocena
3.63 (41 ocen)
Bartłomiej Wołoszyn
ocena
3.60 (40 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Wojciech Czerlonko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Grzegorz Kamiński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Kaszowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michał Szelągowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

09.02 (czw) godz.17:30 SUZUKI ARKA Gdynia typuj Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
02.03 (czw) SUZUKI ARKA Gdynia typuj Tauron GTK Gliwice
12.03 (nd) TREFL Sopot typuj SUZUKI ARKA Gdynia
19.03 (nd) SUZUKI ARKA Gdynia typuj PGE Spójnia Stargard
25.03 (sob) SUZUKI ARKA Gdynia typuj BM Stal Ostrów Wielkopolski
04.02 (sob) godz.15:30 Polski Cukier Start Lublin 72:71 SUZUKI ARKA Gdynia
30.01 (pon) godz.19:30 SUZUKI ARKA Gdynia 84:74 MKS Dąbrowa Górnicza
22.01 (nd) godz.19:30 SUZUKI ARKA Gdynia 87:99 Twarde Pierniki Toruń
12.01 (czw) godz.17:30 SUZUKI ARKA Gdynia 68:88 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
05.01 (czw) godz.17:30 SUZUKI ARKA Gdynia 88:102 King Szczecin

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt
1 Śląsk Wrocław 19 15 4 1643:1498 34
2 TREFL SOPOT 19 14 5 1594:1527 33
3 BM Stal Ostrów Wielkopolski 19 14 5 1661:1496 33
4 King Szczecin 19 13 6 1616:1545 32
5 PGE Spójnia Stargard 19 12 7 1600:1539 31
6 Legia Warszawa 19 11 8 1500:1473 30
7 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 19 10 9 1471:1404 29
8 Enea Zastal BC Zielona Góra 19 10 9 1575:1559 29
9 Anwil Włocławek 19 9 10 1555:1517 28
10 MKS Dąbrowa Górnicza 19 8 11 1611:1633 27
11 SUZUKI ARKA GDYNIA 19 7 12 1539:1599 26
12 Polski Cukier Start Lublin 18 7 11 1410:1497 25
13 Tauron GTK Gliwice 19 6 13 1415:1508 25
14 Rawlplug Sokół Łańcut 19 6 13 1400:1506 25
15 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 19 5 14 1574:1725 24
16 Arriva Twarde Pierniki Toruń 18 4 14 1432:1570 22

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon z pozycjami z sezonu zasadniczego. Ostatni zespół zostanie zdegradowany. Jego miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 19 kolejki:

  • Polski Cukier Start Lublin - Suzuki Arka Gdynia 72:71 (22:16, 14:16, 18:17, 18:22)
  • Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Trefl Sopot 80:91 (12:28, 27:23, 17:18, 24:22)
  • Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Rawlplug Sokół Łańcut 91:88 (23:15, 11:24, 15:11, 20:19, d: 11:11, d: 11:8)
  • Enea Zastal BC Zielona Góra - Arriva Twarde Pierniki Toruń 98:88 (18:26, 28:20, 23:21, 29:21)
  • Śląsk Wrocław - King Szczecin 66:78 (27:18, 13:20, 12:21, 14:19)
  • Tauron GTK Gliwice - PGE Spójnia Stargard 83:95 (21:18, 21:28, 17:25, 24:24)
  • Anwil Włocławek - Legia Warszawa 91:97 (27:20, 17:35, 15:19, 32:23)
  • MKS Dąbrowa Górnicza - BM Stal Ostrów Wielkopolski 88:100 (24:23, 14:23, 29:21, 21:33)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki