Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ASSECO ARKA Gdynia
(TYP 1) 86%[201]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
Pszczółka Start Lublin
(TYP 2) 14%[34]
 
14.09 pon
godz. 17:35
68
:
79
Pszczółka Start Lublin
Asseco Arka Gdynia - Pszczółka Start Lublin 68:79. Za krótka ławka, za dużo strat Asseco Arka Gdynia - Pszczółka Start Lublin 68:79. Za krótka ławka, za dużo strat LIVE! 14 września 2020 (35 opinii)

Asseco Arka Gdynia uległo Pszczółce Start Lublin 68:79 (18:22, 25:17, 14:18,...

Trener

Przemysław Frasunkiewicz
ocena
2.97 (34 oceny)

Zawodnicy

Filip Dylewicz
ocena
4.64 (36 ocen)
Krzysztof Szubarga
ocena
3.82 (28 ocen)
Mikołaj Witliński
ocena
3.47 (30 ocen)
Adam Hrycaniuk
ocena
3.42 (31 ocen)
Marcin Malczyk
ocena
3.03 (32 oceny)
Marcin Kowalczyk
ocena
2.97 (30 ocen)
Mateusz Kaszowski
ocena
2.73 (30 ocen)
Wojciech Czerlonko
ocena
2.26 (34 oceny)
Bartłomiej Wołoszyn
ocena
2.26 (35 ocen)
Przemysław Żołnierewicz
ocena
2.18 (33 oceny)

Zawodnicy rezerwowi

Maciej Marcinkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Igor Wadowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

26.09 (nd) godz.17:30 ASSECO ARKA Gdynia typuj Śląsk Wrocław
04.10 (pon) godz.19:00 GTK Gliwice typuj ASSECO ARKA Gdynia
10.10 (nd) godz.19:30 ASSECO ARKA Gdynia typuj Anwil Włocławek
16.10 (sob) godz.15:30 PGE Spójnia Stargard typuj ASSECO ARKA Gdynia
21.10 (czw) ASSECO ARKA Gdynia Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
11.09 (sob) godz.15:30 ASSECO ARKA Gdynia 74:97 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
04.09 (sob) godz.19:30 Legia Warszawa 79:59 ASSECO ARKA Gdynia
21.03 (nd) godz.17:35 HydroTruck Radom 84:73 bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia
19.03 (pt) godz.17:30 PGE Spójnia Stargard 80:64 bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia
17.03 (śr) godz.20:00 ASSECO ARKA Gdynia 80:84 bez publiczności Anwil Włocławek

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Enea Zastal BC Zielona Góra 6 4 2 525:505 10
2 TREFL SOPOT 4 3 1 347:311 7
3 Twarde Pierniki Toruń 4 3 1 328:347 7
4 Anwil Włocławek 3 3 0 243:212 6
5 MKS Dąbrowa Górnicza 4 2 2 323:308 6
6 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 3 3 0 240:225 6
7 King Szczecin 4 2 2 362:356 6
8 Legia Warszawa 3 2 1 259:205 5
9 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 3 2 1 232:226 5
10 HydroTruck Radom 4 1 3 356:356 5
11 Śląsk Wrocław 4 1 3 303:315 5
12 GTK Gliwice 4 1 3 298:360 5
13 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 3 1 2 251:247 4
14 PGE Spójnia Stargard 3 1 2 232:246 4
15 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 4 0 4 269:306 4
16 ASSECO ARKA GDYNIA 2 0 2 133:176 2

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon, a ostatnia spadnie z ligi. Jej miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 4 kolejki:

  • ASSECO ARKA GDYNIA - Śląsk Wrocław (niedziela, godz. 17:30)
  • TREFL SOPOT - Trefl Sopot (przełożony na 5.10)
  • King Szczecin - Enea Zastal BC Zielona Góra 86:96 (18:24, 25:20, 23:17, 18:23, dogrywka 2:12)
  • Twarde Pierniki Toruń - GTK Gliwice 99:85 (23:22, 29:25, 26:21, 21:17)
  • sobota
  • Legia Warszawa - PGE Spójnia Stargard
  • Anwil Włocławek - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
  • niedziela
  • Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
  • MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin (przełożony na 2.10)
  • Mecz awansem z 5. kolejki
  • Polski Cukier Pszczółka - TREFL 70:73 (17:18, 18:13, 13:19, 22:23)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki