Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
TREFL Sopot
(TYP 1) 77%[184]
Remis
(TYP X) 0%[1]
Wygrywa
ASSECO ARKA Gdynia
(TYP 2) 23%[55]
 
20.09 nd
godz. 17:35
Trefl Sopot - Asseco Arka Gdynia 73:78. Emocjonująca końcówka w derbach koszykarzy Trefl Sopot - Asseco Arka Gdynia 73:78. Emocjonująca końcówka w derbach koszykarzy wideo LIVE! 20 września 2020 (69 opinii)

Asseco Arka Gdynia pokonała Trefl Sopot 78:73 (18:18, 19:23, 20:23, 19:9) w...

Trener

Przemysław Frasunkiewicz
ocena
3.49 (61 ocen)

Zawodnicy

Krzysztof Szubarga
ocena
4.71 (63 oceny)
Marcin Malczyk
ocena
3.83 (60 ocen)
Mikołaj Witliński
ocena
3.82 (61 ocen)
Bartłomiej Wołoszyn
ocena
3.80 (61 ocen)
Filip Dylewicz
ocena
3.80 (59 ocen)
Przemysław Żołnierewicz
ocena
3.59 (59 ocen)
Mateusz Kaszowski
ocena
3.57 (61 ocen)
Adam Hrycaniuk
ocena
3.20 (60 ocen)
Wojciech Czerlonko
ocena
2.91 (58 ocen)
Michał Pluta
ocena
2.87 (38 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Marcin Kowalczyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maciej Marcinkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Igor Wadowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

22.10 (czw) godz.17:35 ASSECO ARKA Gdynia typuj Polpharma Starogard Gdański
30.10 (pt) godz.19:30 ASSECO ARKA Gdynia typuj Enea Astoria Bydgoszcz
04.11 (śr) Stelmet Enea BC Zielona Góra ASSECO ARKA Gdynia
12.11 (czw) ASSECO ARKA Gdynia PGE Spójnia Stargard
17.11 (wt) godz.18:00 ASSECO ARKA Gdynia typuj Polpharma Starogard Gd.
19.10 (pon) godz.17:35 ASSECO ARKA Gdynia 0:0 mecz odwołany MKS Dąbrowa Górnicza
13.10 (wt) godz.18:00 Polski Cukier Toruń 94:79 ASSECO ARKA Gdynia
08.10 (czw) godz.17:35 Legia Warszawa 76:69 ASSECO ARKA Gdynia
05.10 (pon) godz.17:35 ASSECO ARKA Gdynia 95:74 King Szczecin
29.09 (wt) godz.17:30 ASSECO ARKA Gdynia 94:84 GTK Gliwice

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Pszczółka Start Lublin 10 7 3 777:737 17
2 Legia Warszawa 9 7 2 765:688 16
3 TREFL SOPOT 9 6 3 748:664 15
4 King Szczecin 9 6 3 691:698 15
5 GTK Gliwice 9 5 4 739:759 14
6 Zastal Enea BC Zielona Góra 7 6 1 619:530 13
7 Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 8 5 3 605:609 13
8 Polski Cukier Toruń 9 4 5 756:781 13
9 ASSECO ARKA GDYNIA 8 4 4 631:629 12
10 Śląsk Wrocław 6 4 2 486:442 10
11 Anwil Włocławek 7 3 4 578:572 10
12 Enea Astoria Bydgoszcz 8 2 6 657:706 10
13 HydroTruck Radom 8 2 6 600:653 10
14 PGE Spójnia Stargard 7 2 5 521:530 9
15 Polpharma Starogard Gdański 8 1 7 628:724 9
16 MKS Dąbrowa Górnicza 6 0 6 435:514 6

Wyniki 9 kolejki:

  • GTK Gliwice - Pszczółka Start Lublin 85:80 (22:18, 27:17, 20:21, 16:24)
  • Polpharma Starogard Gd. - Legia Warszawa 90:97 (10:25, 24:14, 23:27, 33:31)
  • Polski Cukier Toruń - Anwil Włocławek 94:85 (21:29, 27:19, 26:17, 20:20)
  • środa
  • Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - King Szczecin
  • PGE Spójnia Stargard - Enea Astoria Bydgoszcz, przełożony na 25.10
  • Mecze odwołane z powodu zagrożenia epidemicznego
  • HydroTruck Radom - Zastal Enea BC Zielona Góra
  • ASSECO ARKA GDYNIA - MKS Dąbrowa Górnicza
  • Śląsk Wrocław - TREFL SOPOT
  • Mecz awansem z 15. kolejki
  • Astoria Bydgoszcz - TREFL SOPOT 77:82 (18:11, 28:15, 12:30, 19:26)
  • Mecz zaległy z 8. kolejki
  • Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - GTK Gliwice 83:61 (18:15, 22:13, 24:18, 19:15)
  • Mecz awansem z 10. kolejki
  • Pszczółka Start Lublin - King Szczecin 85:75 (17:24, 28:18, 16:14, 24:19)

Aktualna kadra Arki