Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Śląsk Wrocław
(TYP 1) 71%[130]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
ASSECO ARKA Gdynia
(TYP 2) 29%[52]
 
24.09 czw
godz. 19:30
Śląsk Wrocław
85
:
74
Śląsk Wrocław - Asseco Arka Gdynia 85:74. Koszykarze przegrali po dogrywce Śląsk Wrocław - Asseco Arka Gdynia 85:74. Koszykarze przegrali po dogrywce 24 września 2020 (28 opinii)

Asseco Arka Gdynia przegrała ze Śląskiem Wrocław 74:85 (10:24, 30:18, 20:20,...

Trener

Przemysław Frasunkiewicz
ocena
2.25 (24 oceny)

Zawodnicy

Mateusz Kaszowski
ocena
3.45 (22 oceny)
Filip Dylewicz
ocena
3.32 (25 ocen)
Adam Hrycaniuk
ocena
3.32 (22 oceny)
Michał Pluta
ocena
2.57 (21 ocen)
Marcin Malczyk
ocena
2.46 (24 oceny)
Mikołaj Witliński
ocena
2.39 (23 oceny)
Bartłomiej Wołoszyn
ocena
2.36 (25 ocen)
Przemysław Żołnierewicz
ocena
2.16 (25 ocen)
Krzysztof Szubarga
ocena
2.12 (25 ocen)
Marcin Kowalczyk
ocena
2.09 (22 oceny)

Zawodnicy rezerwowi

Wojciech Czerlonko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maciej Marcinkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Igor Wadowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

30.10 (pt) godz.19:30 ASSECO ARKA Gdynia typuj Enea Astoria Bydgoszcz
04.11 (śr) Stelmet Enea BC Zielona Góra ASSECO ARKA Gdynia
12.11 (czw) ASSECO ARKA Gdynia PGE Spójnia Stargard
22.11 (nd) Anwil Włocławek ASSECO ARKA Gdynia
07.12 (pon) ASSECO ARKA Gdynia HydroTruck Radom
22.10 (czw) godz.17:35 ASSECO ARKA Gdynia 92:90 bez publiczności Polpharma Starogard Gdański
19.10 (pon) godz.17:35 ASSECO ARKA Gdynia 0:0 mecz odwołany MKS Dąbrowa Górnicza
13.10 (wt) godz.18:00 Polski Cukier Toruń 94:79 ASSECO ARKA Gdynia
08.10 (czw) godz.17:35 Legia Warszawa 76:69 ASSECO ARKA Gdynia
05.10 (pon) godz.17:35 ASSECO ARKA Gdynia 95:74 King Szczecin

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Pszczółka Start Lublin 11 8 3 856:813 19
2 Legia Warszawa 10 8 2 854:761 18
3 TREFL SOPOT 11 7 4 924:841 18
4 Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 10 6 4 769:757 16
5 GTK Gliwice 10 6 4 849:839 16
6 King Szczecin 10 6 4 750:789 16
7 ASSECO ARKA GDYNIA 9 5 4 723:719 14
8 Polski Cukier Toruń 10 4 6 823:878 14
9 Zastal Enea BC Zielona Góra 7 6 1 619:530 13
10 Enea Astoria Bydgoszcz 9 3 6 752:792 12
11 Śląsk Wrocław 7 4 3 562:521 11
12 Anwil Włocławek 7 3 4 578:572 10
13 PGE Spójnia Stargard 8 2 6 607:625 10
14 HydroTruck Radom 8 2 6 600:653 10
15 Polpharma Starogard Gdański 9 1 8 718:816 10
16 MKS Dąbrowa Górnicza 6 0 6 435:514 6

Wyniki 11 kolejki:

  • TREFL SOPOT - King Szczecin (czwartek, godz. 17:35)
  • ASSECO ARKA GDYNIA - Enea Astoria Bydgoszcz (piątek, godz. 19:30)
  • piątek
  • Anwil Włocławek - Zastal Enea BC Zielona Góra
  • sobota
  • Polski Cukier Toruń - Polpharma Starogard Gd.
  • Pszczółka Start Lublin - Legia Warszawa
  • GTK Gliwice - Śląsk Wrocław
  • PGE Spójnia Stargard - HydroTruck Radom
  • Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - MKS Dąbrowa Górnicza (przełożony na 2.11)
  • Mecz awansem z 14. kolejki
  • TREFL - Polski Cukier 96:67 (24:12, 23:16, 28:23, 21:16)
  • Mecz zaległy z 8. kolejki
  • Pszczółka Start - Śląsk 79:76 (15:16, 17:24, 25:18, 22:18)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki