• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Legia Warszawa
(TYP 1) 79%[181]
Remis
(TYP X) 0%[1]
Wygrywa
ASSECO ARKA Gdynia
(TYP 2) 21%[48]
 
08.10 czw
godz. 17:35
Legia Warszawa
76
:
69
Legia Warszawa - Asseco Arka Gdynia 76:69. Koszykarze przespali początek 2. połowy Legia Warszawa - Asseco Arka Gdynia 76:69. Koszykarze przespali początek 2. połowy 8 października 2020 (24 opinie)

Asseco Arka Gdynia przegrała na wyjeździe z Legią Warszawa 69:76 (17:20,...

Trener

Przemysław Frasunkiewicz
ocena
2.44 (32 oceny)

Zawodnicy

Filip Dylewicz
ocena
4.53 (34 oceny)
Adam Hrycaniuk
ocena
3.81 (26 ocen)
Mikołaj Witliński
ocena
3.52 (29 ocen)
Mateusz Kaszowski
ocena
3.13 (24 oceny)
Przemysław Żołnierewicz
ocena
2.93 (29 ocen)
Igor Wadowski
ocena
2.79 (28 ocen)
Marcin Malczyk
ocena
2.70 (27 ocen)
Bartłomiej Wołoszyn
ocena
2.64 (28 ocen)
Wojciech Czerlonko
ocena
2.56 (27 ocen)
Krzysztof Szubarga
ocena
2.48 (31 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Marcin Kowalczyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maciej Marcinkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michał Pluta
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

30.01 (pon) godz.19:30 SUZUKI ARKA Gdynia typuj MKS Dąbrowa Górnicza
04.02 (sob) godz.17:30 Polski Cukier Start Lublin typuj SUZUKI ARKA Gdynia
09.02 (czw) godz.17:30 SUZUKI ARKA Gdynia typuj Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
15.02 (śr) SUZUKI ARKA Gdynia typuj Tauron GTK Gliwice
12.03 (nd) TREFL Sopot typuj SUZUKI ARKA Gdynia
22.01 (nd) godz.19:30 SUZUKI ARKA Gdynia 87:99 Twarde Pierniki Toruń
12.01 (czw) godz.17:30 SUZUKI ARKA Gdynia 68:88 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
05.01 (czw) godz.17:30 SUZUKI ARKA Gdynia 88:102 King Szczecin
29.12.2022 (czw) godz.19:30 SUZUKI ARKA Gdynia 93:79 Anwil Włocławek
23.12.2022 (pt) godz.18:30 SUZUKI ARKA Gdynia 81:83 Legia Warszawa

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt
1 Śląsk Wrocław 17 15 2 1495:1329 32
2 BM Stal Ostrów Wielkopolski 17 12 5 1471:1350 29
3 TREFL SOPOT 17 12 5 1429:1378 29
4 King Szczecin 17 11 6 1463:1406 28
5 Legia Warszawa 17 10 7 1323:1285 27
6 PGE Spójnia Stargard 17 10 7 1408:1376 27
7 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 17 9 8 1316:1250 26
8 Anwil Włocławek 17 8 9 1373:1338 25
9 Enea Zastal BC Zielona Góra 17 8 9 1411:1407 25
10 MKS Dąbrowa Górnicza 17 8 9 1449:1449 25
11 SUZUKI ARKA GDYNIA 17 6 11 1384:1453 23
12 Tauron GTK Gliwice 17 6 11 1250:1324 23
13 Rawlplug Sokół Łańcut 17 6 11 1239:1340 23
14 Polski Cukier Start Lublin 16 6 10 1269:1352 22
15 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 17 4 13 1405:1552 21
16 Arriva Twarde Pierniki Toruń 16 4 12 1286:1382 20

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon z pozycjami z sezonu zasadniczego. Ostatni zespół zostanie zdegradowany. Jego miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 17 kolejki:

  • MKS Dąbrowa Górnicza - TREFL SOPOT 82:91 (10:23, 22:21, 22:23, 28:24)
  • SUZUKI ARKA GDYNIA - Arriva Twarde Pierniki Toruń 87:99 (14:28, 23:28, 23:18, 27:25)
  • Enea Zastal BC Zielona Góra - King Szczecin 78:79 (22:23, 17:27, 25:10, 14:19)
  • Polski Cukier Start Lublin - Tauron GTK Gliwice 79:68 (21:14, 13:15, 24:18, 21:21)
  • Anwil Włocławek - Rawlplug Sokół Łańcut 78:89 (18:20, 15:28, 19:26, 26:15)
  • Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 83:77 (22:24, 16:20, 23:18, 22:15)
  • Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - PGE Spójnia Stargard 89:98 (20:29, 21:22, 33:25, 15:22)
  • BM Stal Ostrów Wielkopolski - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 74:84 (23:20, 12:22, 20:29, 19:13)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki