Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ASSECO ARKA Gdynia
(TYP 1) 96%[211]
Remis
(TYP X) 0%[1]
Wygrywa
HydroTruck Radom
(TYP 2) 4%[8]
 
07.12 pon
godz. 19:30
76
:
70
HydroTruck Radom
Asseco Arka Gdynia - HydroTruck Radom 76:70. Kuriozalna  kwarta koszykarzy Asseco Arka Gdynia - HydroTruck Radom 76:70. Kuriozalna kwarta koszykarzy 7 grudnia 2020 (14 opinii)

Asseco Arka Gdynia pokonała HydroTruck Rosę Radom 76:70 (14:6, 21:25, 23:17,...

Trener

Przemysław Frasunkiewicz
ocena
3.53 (19 ocen)

Zawodnicy

Mikołaj Witliński
ocena
4.28 (18 ocen)
Przemysław Żołnierewicz
ocena
4.24 (21 ocen)
Mateusz Kaszowski
ocena
4.19 (21 ocen)
Bartłomiej Wołoszyn
ocena
4.00 (20 ocen)
Marcin Malczyk
ocena
4.00 (18 ocen)
Adam Hrycaniuk
ocena
3.37 (19 ocen)
Igor Wadowski
ocena
3.06 (16 ocen)
Marcin Kowalczyk
ocena
2.86 (14 ocen)
Wojciech Czerlonko
ocena
2.67 (15 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Filip Dylewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maciej Marcinkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michał Pluta
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Krzysztof Szubarga
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

21.10 (czw) godz.17:30 ASSECO ARKA Gdynia typuj Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
29.10 (pt) godz.19:30 HydroTruck Radom typuj ASSECO ARKA Gdynia
05.11 (pt) godz.17:30 ASSECO ARKA Gdynia typuj King Szczecin
09.11 (wt) godz.15:30 Twarde Pierniki Toruń typuj ASSECO ARKA Gdynia
13.11 (sob) ASSECO ARKA Gdynia Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
16.10 (sob) godz.15:30 PGE Spójnia Stargard 79:64 ASSECO ARKA Gdynia
10.10 (nd) godz.19:30 ASSECO ARKA Gdynia 78:83 Anwil Włocławek LIVE!
04.10 (pon) godz.19:00 GTK Gliwice 72:73 ASSECO ARKA Gdynia
26.09 (nd) godz.17:30 ASSECO ARKA Gdynia 65:80 Śląsk Wrocław
11.09 (sob) godz.15:30 ASSECO ARKA Gdynia 74:97 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Anwil Włocławek 7 6 1 558:502 13
2 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 7 6 1 579:545 13
3 Twarde Pierniki Toruń 7 5 2 580:592 12
4 King Szczecin 7 4 3 616:594 11
5 Enea Zastal BC Zielona Góra 7 4 3 614:598 11
6 HydroTruck Radom 8 3 5 683:700 11
7 Legia Warszawa 6 4 2 500:426 10
8 TREFL SOPOT 6 4 2 520:485 10
9 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 6 4 2 508:484 10
10 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 7 3 4 558:549 10
11 GTK Gliwice 7 3 4 574:585 10
12 Śląsk Wrocław 8 2 6 619:648 10
13 PGE Spójnia Stargard 7 3 4 544:589 10
14 MKS Dąbrowa Górnicza 7 2 5 575:613 9
15 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 7 1 6 513:554 8
16 ASSECO ARKA GDYNIA 6 1 5 413:490 7

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon, a ostatnia spadnie z ligi. Jej miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 7 kolejki:

  • Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - TREFL SOPOT (niedziela, godz. 17:30)
  • PGE Spójnia Stargard - ASSECO ARKA GDYNIA 79:64 (24:24, 24;11, 19:14, 12:15)
  • HydroTruck Radom - GTK Gliwice 82:94 (18:22, 21:22, 17:21, 26:29 )
  • King Szczecin - WKS Śląsk Wrocław 99:83 (26:16, 22:13, 32:29, 19:25)
  • Anwil Włocławek - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 85:90 (19:16, 17:26, 23:23, 16:15)
  • Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Twarde Pierniki Toruń 83:85 (27:13, 13:30, 20:25, 23:17)
  • Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - MKS Dąbrowa Górnicza 92:62 (22:21, 19:18, 31:13, 20:10)
  • Enea Zastal BC Zielona Góra - Legia Warszawa (przełożony na 22.12)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki