Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Legia Warszawa
(TYP 1) 94%[209]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
ASSECO ARKA Gdynia
(TYP 2) 6%[14]
 
04.09 sob
godz. 19:30
Legia Warszawa
79
:
59
Legia Warszawa - Asseco Arka Gdynia 79:59. Koszykarze powalczyli do przerwy Legia Warszawa - Asseco Arka Gdynia 79:59. Koszykarze powalczyli do przerwy 4 września 2021 (33 opinie)

Asseco Arka Gdynia przegrała na wyjeździe z Legią Warszawa 59:79 (15:16,...

Trener

Milos Mitrović
ocena
2.67 (18 ocen)

Zawodnicy

Wojciech Tomaszewski
ocena
2.78 (18 ocen)
Novak Musić
ocena
2.76 (17 ocen)
Adam Hrycaniuk
ocena
2.59 (17 ocen)
Bartosz Jankowski
ocena
2.38 (16 ocen)
Łukasz Walkowiak
ocena
2.35 (17 ocen)
Olaf Perzanowski
ocena
2.12 (17 ocen)
Piotr Lis
ocena
2.06 (18 ocen)
Adrian Bogucki
ocena
1.94 (17 ocen)
Dominik Wilczek
ocena
1.87 (15 ocen)
Bartłomiej Wołoszyn
ocena
1.83 (18 ocen)
Marcin Kowalczyk
ocena
1.81 (16 ocen)
Mateusz Kaszowski
ocena
1.71 (17 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Filip Dylewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Iwo Olender
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

29.10 (pt) godz.19:30 HydroTruck Radom typuj ASSECO ARKA Gdynia
05.11 (pt) godz.17:30 ASSECO ARKA Gdynia typuj King Szczecin
09.11 (wt) godz.17:30 Twarde Pierniki Toruń typuj ASSECO ARKA Gdynia
13.11 (sob) ASSECO ARKA Gdynia Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
18.11 (czw) ASSECO ARKA Gdynia MKS Dąbrowa Górnicza
21.10 (czw) godz.17:30 ASSECO ARKA Gdynia 59:87 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
16.10 (sob) godz.15:30 PGE Spójnia Stargard 79:64 ASSECO ARKA Gdynia
10.10 (nd) godz.19:30 ASSECO ARKA Gdynia 78:83 Anwil Włocławek LIVE!
04.10 (pon) godz.19:00 GTK Gliwice 72:73 ASSECO ARKA Gdynia
26.09 (nd) godz.17:30 ASSECO ARKA Gdynia 65:80 Śląsk Wrocław

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt
1 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 8 7 1 666:604 15
2 Anwil Włocławek 8 6 2 638:591 14
3 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 8 6 2 690:654 14
4 Twarde Pierniki Toruń 8 6 2 675:669 14
5 King Szczecin 8 5 3 705:674 13
6 TREFL SOPOT 8 4 4 679:657 12
7 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 8 4 4 644:630 12
8 Śląsk Wrocław 9 3 6 721:708 12
9 Enea Zastal BC Zielona Góra 8 4 4 691:693 12
10 HydroTruck Radom 9 3 6 756:780 12
11 PGE Spójnia Stargard 8 4 4 624:662 12
12 Legia Warszawa 7 4 3 592:522 11
13 GTK Gliwice 8 3 5 647:661 11
14 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 8 2 6 589:627 10
15 MKS Dąbrowa Górnicza 8 2 6 635:715 10
16 ASSECO ARKA GDYNIA 7 1 6 472:577 8

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon, a ostatnia spadnie z ligi. Jej miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 8 kolejki:

  • TREFL SOPOT - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 81:86 (19:17, 18:13, 20:24, 15:18, d. 9:14)
  • ASSECO ARKA GDYNIA - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 59:87 (10:23, 12:22, 14:23, 23:19)
  • Twarde Pierniki Toruń - Enea Zastal BC Zielona Góra 95:77 (20:17, 28:23, 21:23, 26:14)
  • PGE Spójnia Stargard - HydroTruck Radom 83:70 {18:23, 19:18, 18:16, 25:14)
  • Śląsk Wrocław - MKS Dąbrowa Górnicza 102:60 (25:13, 26:14, 25:10, 26:23)
  • Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - Legia Warszawa 96:92 (33:22, 24:23, 24:21, 15:26)
  • GTK Gliwice - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 73:76 (14:15, 25:25, 19:19, 15:17)
  • Anwil Włocławek - King Szczecin 80:89 (15:18, 18:23, 19:21, 28:27)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki