Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ASSECO ARKA Gdynia
(TYP 1) 51%[104]
Remis
(TYP X) 1%[2]
Wygrywa
Śląsk Wrocław
(TYP 2) 48%[99]
 
26.09 nd
godz. 17:30
65
:
80
Śląsk Wrocław
Asseco Arka Gdynia - Śląsk Wrocław 65:80. David Czerapowicz trafił z połowy boiska Asseco Arka Gdynia - Śląsk Wrocław 65:80. David Czerapowicz trafił z połowy boiska wideo 26 września 2021 (54 opinie)

Asseco Arka Gdynia przegrało ze Śląskiem Wrocław 65:80 (17:15, 21:22, 11:22,...

Trener

Milos Mitrović
ocena
2.77 (13 ocen)

Zawodnicy

Adrian Bogucki
ocena
4.55 (11 ocen)
Novak Musić
ocena
4.09 (11 ocen)
Nikola Misković
ocena
3.82 (11 ocen)
Adam Hrycaniuk
ocena
3.58 (12 ocen)
Wojciech Tomaszewski
ocena
3.17 (12 ocen)
David Czerapowicz
ocena
3.10 (10 ocen)
Filip Dylewicz
ocena
2.92 (12 ocen)
Olaf Perzanowski
ocena
2.75 (12 ocen)
Lamonte Turner
ocena
2.58 (12 ocen)
Dominik Wilczek
ocena
2.36 (11 ocen)
Bartłomiej Wołoszyn
ocena
2.08 (12 ocen)
Mateusz Kaszowski
ocena
1.92 (12 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Bartosz Jankowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcin Kowalczyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Piotr Lis
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Iwo Olender
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Łukasz Walkowiak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

21.10 (czw) godz.17:30 ASSECO ARKA Gdynia typuj Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
29.10 (pt) godz.19:30 HydroTruck Radom typuj ASSECO ARKA Gdynia
05.11 (pt) godz.17:30 ASSECO ARKA Gdynia typuj King Szczecin
09.11 (wt) godz.15:30 Twarde Pierniki Toruń typuj ASSECO ARKA Gdynia
13.11 (sob) ASSECO ARKA Gdynia Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
16.10 (sob) godz.15:30 PGE Spójnia Stargard 79:64 ASSECO ARKA Gdynia
10.10 (nd) godz.19:30 ASSECO ARKA Gdynia 78:83 Anwil Włocławek LIVE!
04.10 (pon) godz.19:00 GTK Gliwice 72:73 ASSECO ARKA Gdynia
26.09 (nd) godz.17:30 ASSECO ARKA Gdynia 65:80 Śląsk Wrocław
11.09 (sob) godz.15:30 ASSECO ARKA Gdynia 74:97 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Anwil Włocławek 7 6 1 558:502 13
2 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 7 6 1 579:545 13
3 Twarde Pierniki Toruń 7 5 2 580:592 12
4 King Szczecin 7 4 3 616:594 11
5 Enea Zastal BC Zielona Góra 7 4 3 614:598 11
6 HydroTruck Radom 8 3 5 683:700 11
7 Legia Warszawa 6 4 2 500:426 10
8 TREFL SOPOT 6 4 2 520:485 10
9 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 6 4 2 508:484 10
10 GTK Gliwice 7 3 4 574:585 10
11 Śląsk Wrocław 8 2 6 619:648 10
12 PGE Spójnia Stargard 7 3 4 544:589 10
13 MKS Dąbrowa Górnicza 6 2 4 513:521 8
14 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 6 2 4 466:487 8
15 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 7 1 6 513:554 8
16 ASSECO ARKA GDYNIA 6 1 5 613:490 7

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon, a ostatnia spadnie z ligi. Jej miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 7 kolejki:

  • PGE Spójnia Stargard - ASSECO ARKA GDYNIA 79:64 (24:24, 24;11, 19:14, 12:15)
  • Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - TREFL SOPOT (niedziela, godz. 17:30)
  • HydroTruck Radom - GTK Gliwice 82:94 (18:22, 21:22, 17:21, 26:29 )
  • King Szczecin - WKS Śląsk Wrocław 99:83 (26:16, 22:13, 32:29, 19:25)
  • Anwil Włocławek - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 85:90 (19:16, 17:26, 23:23, 16:15)
  • Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Twarde Pierniki Toruń 83:85 (27:13, 13:30, 20:25, 23:17)
  • sobota
  • Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - MKS Dąbrowa Górnicza
  • Enea Zastal BC Zielona Góra - Legia Warszawa (przełożony na 22.12)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki