Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
PGE Spójnia Stargard
(TYP 1) 80%[166]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
ASSECO ARKA Gdynia
(TYP 2) 20%[42]
 
16.10 sob
godz. 15:30
PGE Spójnia Stargard
79
:
64
Spójnia Stargard - Asseco Arka Gdynia 79:64. Kuriozalna porażka koszykarzy Spójnia Stargard - Asseco Arka Gdynia 79:64. Kuriozalna porażka koszykarzy 16 października 2021 (35 opinii)

Asseco Arka Gdynia przegrało na wyjeździe z PGE Spójnią Stargard 64:79...

Trener

Milos Mitrović
ocena
1.79 (24 oceny)

Zawodnicy

Filip Dylewicz
ocena
2.88 (24 oceny)
Bartłomiej Wołoszyn
ocena
2.75 (20 ocen)
Dominik Wilczek
ocena
2.71 (21 ocen)
Olaf Perzanowski
ocena
2.65 (20 ocen)
Wojciech Tomaszewski
ocena
2.45 (20 ocen)
Novak Musić
ocena
2.38 (21 ocen)
Adam Hrycaniuk
ocena
2.32 (19 ocen)
Nikola Misković
ocena
2.17 (23 oceny)
Adrian Bogucki
ocena
1.94 (18 ocen)
Mateusz Kaszowski
ocena
1.58 (19 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

David Czerapowicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcin Kowalczyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Piotr Lis
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Iwo Olender
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Lamonte Turner
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Łukasz Walkowiak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

02.12 (czw) godz.19:30 ASSECO ARKA Gdynia typuj Enea Zastal BC Zielona Góra
16.12 (czw) godz.19:30 Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. typuj ASSECO ARKA Gdynia
27.12 (pon) ASSECO ARKA Gdynia Legia Warszawa
03.01.2022 (pon) Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz ASSECO ARKA Gdynia
09.01.2022 (nd) ASSECO ARKA Gdynia Twarde Pierniki Toruń
18.11 (czw) godz.17:30 ASSECO ARKA Gdynia 81:80 MKS Dąbrowa Górnicza
13.11 (sob) godz.15:30 ASSECO ARKA Gdynia 78:66 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
09.11 (wt) godz.17:30 Twarde Pierniki Toruń 83:75 ASSECO ARKA Gdynia
05.11 (pt) godz.17:30 ASSECO ARKA Gdynia 89:65 King Szczecin
29.10 (pt) godz.19:30 HydroTruck Radom 85:91 ASSECO ARKA Gdynia

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt
1 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 13 9 4 1184:1092 22
2 Anwil Włocławek 12 9 3 974:896 21
3 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 12 9 3 979:912 21
4 Twarde Pierniki Toruń 12 9 3 1049:1020 21
5 Enea Zastal BC Zielona Góra 12 7 5 1086:1006 19
6 Śląsk Wrocław 12 6 6 991:922 18
7 Legia Warszawa 11 7 4 890:824 18
8 King Szczecin 12 6 6 1006:1011 18
9 TREFL SOPOT 12 5 7 942:949 17
10 ASSECO ARKA GDYNIA 12 5 7 886:956 17
11 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 11 5 6 900:886 16
12 HydroTruck Radom 12 4 8 989:1019 16
13 PGE Spójnia Stargard 11 5 6 856:931 16
14 MKS Dąbrowa Górnicza 12 3 9 985:1066 15
15 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 12 3 9 880:966 15
16 GTK Gliwice 12 3 9 944:1085 15

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon, a ostatnia spadnie z ligi. Jej miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 12 kolejki:

  • Trefl Sopot - King Szczecin 69:61 (17:20, 19:9, 17:17, 16:15)
  • Asseco Arka Gdynia - MKS Dąbrowa Górnicza 81:80 (19:26, 20:14, 21:8, 21:32)
  • Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Enea Zastal BC Zielona Góra 73:99 (13:20, 19:32, 18:19, 23:28)
  • Twarde Pierniki Toruń - Anwil Włocławek 84:92 (24:11, 17:26, 10:22, 33:33)
  • Śląsk Wrocław - GTK Gliwice 106:74 (20:11, 33:12, 26:23, 27:28)
  • HydroTruck Radom - Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 83:78 (26:20, 19:22, 20:14, 18:22)
  • Legia Warszawa - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 68:66 (22:20, 16:9, 19:22, 11:15)
  • Mecz awansem z 14. kolejki:
  • Stal - Zastal 105:98 (34:23, 22:30, 29:18, 20:27)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki