Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ASSECO ARKA Gdynia
(TYP 1) 91%[202]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
MKS Dąbrowa Górnicza
(TYP 2) 9%[19]
 
18.11 czw
godz. 17:30
81
:
80
MKS Dąbrowa Górnicza
Asseco Arka Gdynia - MKS Dąbrowa 81:80. Koszykarze zapewnili nerwową końcówkę Asseco Arka Gdynia - MKS Dąbrowa 81:80. Koszykarze zapewnili nerwową końcówkę 18 listopada 2021 (25 opinii)

Asseco Arka Gdynia pokonało u siebie MKS Dąbrowe Górniczą 81:80 (19:26,...

Trener

Milos Mitrović
ocena
3.63 (30 ocen)

Zawodnicy

Anthony Durham
ocena
4.50 (22 oceny)
Dominik Wilczek
ocena
4.20 (25 ocen)
Bartłomiej Wołoszyn
ocena
4.07 (28 ocen)
Adam Hrycaniuk
ocena
3.96 (28 ocen)
Adrian Bogucki
ocena
3.85 (27 ocen)
Jacobi Boykins
ocena
3.81 (27 ocen)
Novak Musić
ocena
3.81 (27 ocen)
Filip Dylewicz
ocena
3.81 (26 ocen)
Wojciech Tomaszewski
ocena
3.72 (25 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

David Czerapowicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcin Kowalczyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Piotr Lis
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Iwo Olender
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Olaf Perzanowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Łukasz Walkowiak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

23.01 (nd) godz.15:30 ASSECO ARKA Gdynia typuj GTK Gliwice
31.01 (pon) godz.17:30 Anwil Włocławek typuj ASSECO ARKA Gdynia
06.02 (nd) ASSECO ARKA Gdynia PGE Spójnia Stargard
10.02 (czw) Grupa Sierleccy Czarni Słupsk ASSECO ARKA Gdynia
03.03 (czw) ASSECO ARKA Gdynia HydroTruck Radom
15.01 (sob) godz.17:30 Śląsk Wrocław 86:63 ASSECO ARKA Gdynia
10.01 (pon) godz.17:30 ASSECO ARKA Gdynia 90:101 Twarde Pierniki Toruń
03.01 (pon) godz.17:30 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 98:85 ASSECO ARKA Gdynia
27.12.2021 (pon) godz.17:30 ASSECO ARKA Gdynia 70:88 Legia Warszawa
16.12.2021 (czw) godz.19:30 Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 98:75 ASSECO ARKA Gdynia

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt
1 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 19 15 4 1558:1469 34
2 Anwil Włocławek 18 14 4 1529:1389 32
3 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 18 12 6 1626:1517 30
4 Twarde Pierniki Toruń 18 12 6 1562:1533 30
5 Enea Zastal BC Zielona Góra 18 11 7 1611:1490 29
6 King Szczecin 19 10 9 1594:1579 29
7 TREFL SOPOT 18 10 8 1417:1377 28
8 Śląsk Wrocław 17 10 7 1418:1303 27
9 Legia Warszawa 17 10 7 1365:1333 27
10 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 18 9 9 1507:1479 27
11 PGE Spójnia Stargard 18 8 10 1449:1529 26
12 ASSECO ARKA GDYNIA 19 6 13 1414:1568 25
13 MKS Dąbrowa Górnicza 18 6 12 1495:1590 24
14 HydroTruck Radom 18 4 14 1433:1499 22
15 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 18 4 14 1353:1471 22
16 GTK Gliwice 17 3 14 1335:1540 20

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon, a ostatnia spadnie z ligi. Jej miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 19 kolejki:

  • Śląsk Wrocław - ASSECO ARKA GDYNIA 86:63 (19:14, 19:15, 30:14, 18:20)
  • HydroTruck Radom - TREFL SOPOT (odwołany z powodu zakażeń koronawirusem w zespole gości)
  • Enea Zastal BC Zielona Góra - King Szczecin 87:71 (16:24, 31:23, 19:14, 21:10)
  • Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 82:83 (25:15, 15:15, 22:28, 20:25)
  • Mecze odwołane z powodu zakażeń koronawirusem:
  • Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - MKS Dąbrowa Górnicza
  • PGE Spójnia Stargard - Legia Warszawa
  • GTK Gliwice - Twarde Pierniki Toruń
  • Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Anwil Włocławek

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki