Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ASSECO ARKA Gdynia
(TYP 1) 17%[35]
Remis
(TYP X) 0%[1]
Wygrywa
Enea Zastal BC Zielona Góra
(TYP 2) 83%[171]
 
02.12 czw
godz. 19:30
73
:
83
Enea Zastal BC Zielona Góra
Asseco Arka Gdynia - Zastal Zielona Góra 73:83. Pożegnanie kolejnej cheerleaderki Asseco Arka Gdynia - Zastal Zielona Góra 73:83. Pożegnanie kolejnej cheerleaderki 2 grudnia 2021 (23 opinie)

Asseco Arka Gdynia przegrała z Zastalem Enea BC Zielona Góra 73:83 (15:25,...

Trener

Milos Mitrović
ocena
3.56 (18 ocen)

Zawodnicy

Novak Musić
ocena
3.74 (19 ocen)
Filip Dylewicz
ocena
3.58 (19 ocen)
Bartłomiej Wołoszyn
ocena
3.56 (18 ocen)
Jacobi Boykins
ocena
3.47 (19 ocen)
Dominik Wilczek
ocena
3.41 (17 ocen)
Olaf Perzanowski
ocena
3.25 (16 ocen)
Anthony Durham
ocena
3.11 (18 ocen)
Adrian Bogucki
ocena
3.00 (17 ocen)
Łukasz Walkowiak
ocena
3.00 (14 ocen)
Adam Hrycaniuk
ocena
2.94 (16 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

David Czerapowicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcin Kowalczyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Piotr Lis
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Iwo Olender
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Wojciech Tomaszewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

29.01 (sob) godz.17:30 Anwil Włocławek typuj ASSECO ARKA Gdynia
02.02 (śr) godz.19:30 Enea Zastal BC Zielona Góra typuj ASSECO ARKA Gdynia
06.02 (nd) godz.15:30 ASSECO ARKA Gdynia mecz odwołany PGE Spójnia Stargard
10.02 (czw) godz.17:30 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk typuj ASSECO ARKA Gdynia
03.03 (czw) ASSECO ARKA Gdynia HydroTruck Radom
23.01 (nd) godz.17:30 ASSECO ARKA Gdynia 84:68 GTK Gliwice
15.01 (sob) godz.17:30 Śląsk Wrocław 86:63 ASSECO ARKA Gdynia
10.01 (pon) godz.17:30 ASSECO ARKA Gdynia 90:101 Twarde Pierniki Toruń
03.01 (pon) godz.17:30 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 98:85 ASSECO ARKA Gdynia
27.12.2021 (pon) godz.17:30 ASSECO ARKA Gdynia 70:88 Legia Warszawa

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt
1 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 20 15 5 1642:1565 35
2 Anwil Włocławek 19 15 4 1626:1478 34
3 Enea Zastal BC Zielona Góra 20 12 8 1774:1643 32
4 Twarde Pierniki Toruń 19 13 6 1644:1613 32
5 Śląsk Wrocław 19 11 8 1603:1484 30
6 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 18 12 6 1626:1517 30
7 Legia Warszawa 18 11 7 1451:1406 29
8 King Szczecin 19 10 9 1594:1579 29
9 TREFL SOPOT 18 10 8 1417:1377 28
10 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 18 9 9 1507:1479 27
11 PGE Spójnia Stargard 19 8 11 1529:1611 27
12 ASSECO ARKA GDYNIA 20 7 13 1498:1636 27
13 MKS Dąbrowa Górnicza 19 7 12 1578:1668 26
14 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 19 4 15 1423:1556 23
15 HydroTruck Radom 18 4 14 1433:1499 22
16 GTK Gliwice 19 3 16 1476:1710 22

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon, a ostatnia spadnie z ligi. Jej miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 21 kolejki:

  • Anwil Włocławek - ASSECO ARKA GDYNIA (sobota, godz. 17:30)
  • Enea Zastal BC Zielona Góra - TREFL SOPOT (mecz przełożony na 23.03)
  • Śląsk Wrocław - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 96:84 (30:19, 21:17, 21:23, 24:25)
  • środa
  • Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - King Szczecin
  • czwartek
  • Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - MKS Dąbrowa Górnicza
  • PGE Spójnia Stargard - GTK Gliwice (przełożony na 16.02)
  • HydroTruck Radom - Twarde Pierniki Toruń (przełożony na 30.03)
  • Mecz odwołany z powodu zakażeń koronawirusem:
  • Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Legia Warszawa
  • Mecz awansem z 28. kolejki:
  • Zastal - ASSECO ARKA (środa, godz. 19:30)
  • Mecz zaległy z 18. kolejki:
  • Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - MKS Dąbrowa Górnicza 86:73 (20:21, 18:19, 22:18, 26:15)
  • Mecz zaległy z 20. kolejki:
  • MKS - Zastal 83:78 (16:18, 20:14, 24:20, 23:26)
  • Legia - HydroTruck (niedziela)
  • Mecz zaległy z 17. kolejki:
  • Śląsk - Stal (niedziela)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki