• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
TREFL Sopot
(TYP 1) 91%[185]
Remis
(TYP X) 0%[1]
Wygrywa
ASSECO ARKA Gdynia
(TYP 2) 9%[18]
 
11.12 sob
godz. 17:30
Trefl Sopot - Asseco Arka Gdynia Gdynia 58:72. Przesądziła ostatnia kwarta Trefl Sopot - Asseco Arka Gdynia Gdynia 58:72. Przesądziła ostatnia kwarta LIVE! 11 grudnia 2021 (69 opinii)

Asseco Arka Gdynia pokonała Trefl Sopot 72:58 (20:20, 14:18, 17:12, 21:8) w...

Trener

Milos Mitrović
ocena
4.62 (39 ocen)

Zawodnicy

Jacobi Boykins
ocena
4.80 (44 oceny)
Filip Dylewicz
ocena
4.42 (45 ocen)
Adam Hrycaniuk
ocena
4.37 (38 ocen)
Novak Musić
ocena
4.24 (41 ocen)
Olaf Perzanowski
ocena
4.19 (36 ocen)
Dominik Wilczek
ocena
4.15 (41 ocen)
Łukasz Walkowiak
ocena
4.09 (32 oceny)
Bartłomiej Wołoszyn
ocena
4.08 (40 ocen)
Adrian Bogucki
ocena
3.70 (33 oceny)
Anthony Durham
ocena
3.42 (33 oceny)

Zawodnicy rezerwowi

David Czerapowicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcin Kowalczyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Piotr Lis
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Iwo Olender
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Wojciech Tomaszewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

13.04 (śr) godz.17:30 ASSECO ARKA Gdynia 73:102 Arged BMSlam Stal Ostrów
07.04 (czw) godz.17:30 ASSECO ARKA Gdynia 90:98 TREFL Sopot LIVE!
29.03 (wt) godz.18:00 ASSECO ARKA Gdynia 76:74 PGE Spójnia Stargard
24.03 (czw) godz.19:30 MKS Dąbrowa Górnicza 96:85 ASSECO ARKA Gdynia
17.03 (czw) godz.17:30 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 90:76 ASSECO ARKA Gdynia
10.03 (czw) godz.19:30 King Szczecin 78:85 po dogrywce ASSECO ARKA Gdynia
03.03 (czw) godz.17:30 ASSECO ARKA Gdynia 99:78 HydroTruck Radom
10.02 (czw) godz.17:30 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 100:75 ASSECO ARKA Gdynia
02.02 (śr) godz.19:30 Enea Zastal BC Zielona Góra 75:61 ASSECO ARKA Gdynia
29.01 (sob) godz.17:30 Anwil Włocławek 72:82 ASSECO ARKA Gdynia

Tabela końcowa

Koszykówka - Energa Basket Liga
M Z P Bilans Pkt
1
2
3 Anwil Włocławek
4 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
5 Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
6 Zastal Enea BC Zielona Góra
7 Twarde Pierniki Toruń
8 King Szczecin
9 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
10 TREFL SOPOT
11 PGE Spójnia Stargard
12 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
13 ASSECO ARKA GDYNIA
14 MKS Dąbrowa Górnicza
15 GTK Gliwice
16 HydroTruck Radom
  • FINAŁ (do czterech zwycięstw):
  • Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 76:72 (27:18, 17:25, 18:14, 14:15)
  • Śląsk - Legia 85:88 (21:10, 20:28, 17:30, 27:20)
  • Legia - Śląsk 74:81 (17:26, 22:20, 22:14, 13:21)
  • Legia - Śląsk 63:66 (16:10, 18:21, 15:16, 14:19)
  • Śląsk - Legia (piątek)
  • o 3. miejsce (dwumecz):
  • Anwil Włocławek - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 78:77 (15:20, 19:17, 25:23, 19:17)
  • Czarni - Anwil 76:91 (13:24, 20:23, 25:23, 18:21)
  • Miejsca 5-8 zajęły drużyny, które odpadły w pierwszej rundzie play-off, a końcowa kolejność ustalona według miejsc zajętych w sezonie zasadniczym.
  • Kolejność na miejsca 9-16 ustalona została wyłącznie na podstawie wyników sezonu zasadniczego.
  • Degradacja do I ligi: HydroTruck Radom

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki