• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
(TYP 1) 79%[157]
Remis
(TYP X) 1%[1]
Wygrywa
ASSECO ARKA Gdynia
(TYP 2) 20%[40]
 
03.01 pon
godz. 17:30
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
98
:
85
Astoria Bydgoszcz - Asseco Arka Gdynia 98:85. Pluta i Camphor załatwili sprawę Astoria Bydgoszcz - Asseco Arka Gdynia 98:85. Pluta i Camphor załatwili sprawę 3 stycznia 2022 (32 opinie)

Asseco Arka Gdynia przegrała na wyjeździe z Eneą Abramczyk Astoria Bydgoszcz...

Trener

Milos Mitrović
ocena
3.36 (11 ocen)

Zawodnicy

Filip Dylewicz
ocena
4.39 (23 oceny)
Anthony Durham
ocena
3.82 (11 ocen)
Bartłomiej Wołoszyn
ocena
3.70 (10 ocen)
Dominik Wilczek
ocena
3.64 (11 ocen)
Jacobi Boykins
ocena
3.55 (11 ocen)
Adam Hrycaniuk
ocena
3.33 (12 ocen)
Novak Musić
ocena
3.09 (11 ocen)
Wojciech Tomaszewski
ocena
2.50 (10 ocen)
Adrian Bogucki
ocena
2.45 (11 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

David Czerapowicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcin Kowalczyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Piotr Lis
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Iwo Olender
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Olaf Perzanowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Łukasz Walkowiak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

03.05 (śr) godz.17:30 King Szczecin 98:93 SUZUKI ARKA Gdynia
30.04 (nd) godz.19:30 Anwil Włocławek 110:86 SUZUKI ARKA Gdynia
20.04 (czw) godz.17:30 Legia Warszawa 90:61 SUZUKI ARKA Gdynia
17.04 (pon) godz.18:00 SUZUKI ARKA Gdynia 92:80 BM Stal Ostrów Wielkopolski
13.04 (czw) godz.19:30 SUZUKI ARKA Gdynia 87:70 Śląsk Wrocław
06.04 (czw) godz.17:30 SUZUKI ARKA Gdynia 84:81 Rawlplug Sokół Łańcut
31.03 (pt) godz.19:30 Enea Zastal BC Zielona Góra 97:87 SUZUKI ARKA Gdynia
19.03 (nd) godz.15:00 SUZUKI ARKA Gdynia 76:77 PGE Spójnia Stargard
11.03 (sob) godz.17:30 TREFL Sopot 115:83 SUZUKI ARKA Gdynia LIVE!
02.03 (czw) godz.17:30 SUZUKI ARKA Gdynia 91:76 Tauron GTK Gliwice

Tabela końcowa

Koszykówka - Energa Basket Liga
M Z P Bilans Pkt
1 .
2 .
3 .
4 .
5 PGE Spójnia Stargard
6 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
7 Anwil Włocławek
8 TREFL SOPOT
9 Enea Zastal BC Zielona Góra
10 SUZUKI ARKA GDYNIA
11 MKS Dąbrowa Górnicza
12 Rawlplug Sokół Łańcut
13 Polski Cukier Start Lublin
14 Tauron GTK Gliwice
15 Arriva Twarde Pierniki Toruń
16 Enea Abramczyk Astoria
  • o 3. miejsce (dwumecz):
  • Legia Warszawa - BM Stal Ostrów Wlkp. 73:85 (14:29, 23:18, 12:24, 24:14)
  • spadek do Suzuki 1. Ligi: Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
  • awans z Suzuki 1. Ligi: Dziki Warszawa

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki