• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ASSECO ARKA Gdynia
(TYP 1) 97%[196]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
GTK Gliwice
(TYP 2) 3%[6]
 
23.01 nd
godz. 17:30
84
:
68
GTK Gliwice
Asseco Arka Gdynia - GTK Gliwice 84:68. Jest przełamanie w Energa Basket Lidze Asseco Arka Gdynia - GTK Gliwice 84:68. Jest przełamanie w Energa Basket Lidze 23 stycznia 2022 (29 opinii)

Drużyna Asseco Arka Gdynia pokonała GTK Gliwice 84:68 (19:19, 32:20, 19:15,...

Trener

Milos Mitrović
ocena
4.36 (22 oceny)

Zawodnicy

Novak Musić
ocena
4.48 (27 ocen)
Jacobi Boykins
ocena
4.48 (23 oceny)
Filip Dylewicz
ocena
4.48 (23 oceny)
Anthony Durham
ocena
4.21 (24 oceny)
Adam Hrycaniuk
ocena
3.95 (22 oceny)
Dominik Wilczek
ocena
3.92 (24 oceny)
Bartłomiej Wołoszyn
ocena
3.91 (23 oceny)
Wojciech Tomaszewski
ocena
3.87 (23 oceny)
Adrian Bogucki
ocena
3.22 (23 oceny)
Marcin Kowalczyk
ocena
3.14 (22 oceny)

Zawodnicy rezerwowi

David Czerapowicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Piotr Lis
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Iwo Olender
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Olaf Perzanowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Łukasz Walkowiak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

13.04 (śr) godz.17:30 ASSECO ARKA Gdynia 73:102 Arged BMSlam Stal Ostrów
07.04 (czw) godz.17:30 ASSECO ARKA Gdynia 90:98 TREFL Sopot LIVE!
29.03 (wt) godz.18:00 ASSECO ARKA Gdynia 76:74 PGE Spójnia Stargard
24.03 (czw) godz.19:30 MKS Dąbrowa Górnicza 96:85 ASSECO ARKA Gdynia
17.03 (czw) godz.17:30 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 90:76 ASSECO ARKA Gdynia
10.03 (czw) godz.19:30 King Szczecin 78:85 po dogrywce ASSECO ARKA Gdynia
03.03 (czw) godz.17:30 ASSECO ARKA Gdynia 99:78 HydroTruck Radom
10.02 (czw) godz.17:30 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 100:75 ASSECO ARKA Gdynia
02.02 (śr) godz.19:30 Enea Zastal BC Zielona Góra 75:61 ASSECO ARKA Gdynia
29.01 (sob) godz.17:30 Anwil Włocławek 72:82 ASSECO ARKA Gdynia

Tabela końcowa

Koszykówka - Energa Basket Liga
M Z P Bilans Pkt
1
2
3
4
5 Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
6 Zastal Enea BC Zielona Góra
7 Twarde Pierniki Toruń
8 King Szczecin
9 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
10 TREFL SOPOT
11 PGE Spójnia Stargard
12 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
13 ASSECO ARKA GDYNIA
14 MKS Dąbrowa Górnicza
15 GTK Gliwice
16 HydroTruck Radom
  • Miejsca 5-8 zajęły drużyny, które odpadły w pierwszej rundzie play-off, a końcowa kolejność ustalona według miejsc zajętych w sezonie zasadniczym.
  • Kolejność na miejsca 9-16 ustalona została wyłącznie na podstawie wyników sezonu zasadniczego.
  • Degradacja do I ligi: HydroTruck Radom

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki