• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
(TYP 1) 92%[189]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
SUZUKI ARKA Gdynia
(TYP 2) 8%[16]
 
22.09 czw
godz. 19:30
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
66
:
64
Czarni Słupsk - Suzuki Arka Gdynia 66:64. Nieudana pogoń koszykarzy na inaugurację Czarni Słupsk - Suzuki Arka Gdynia 66:64. Nieudana pogoń koszykarzy na inaugurację 22 września 2022 (24 opinie)

Suzuki Arka Gdynia przegrało na wyjeździe z Grupą Sierleccy Czarnymi Słupsk...

Trener

Krzysztof Szubarga
ocena
3.60 (15 ocen)

Zawodnicy

Jordan Harris
ocena
4.06 (16 ocen)
Trey Wade
ocena
3.93 (14 ocen)
Adam Hrycaniuk
ocena
3.79 (14 ocen)
Novak Musić
ocena
3.36 (14 ocen)
Adrian Bogucki
ocena
3.27 (15 ocen)
James Florence
ocena
3.13 (16 ocen)
Bartłomiej Wołoszyn
ocena
3.00 (14 ocen)
Dominik Wilczek
ocena
2.79 (14 ocen)
Wiktor Sewioł
ocena
2.57 (14 ocen)
Michał Samsonowicz
ocena
2.50 (14 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Mariusz Konopatzki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kacper Marchewka
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

07.12 (śr) godz.18:00 MKS Dąbrowa Górnicza typuj SUZUKI ARKA Gdynia
10.12 (sob) godz.17:30 Rawlplug Sokół Łańcut typuj SUZUKI ARKA Gdynia
17.12 (sob) godz.15:30 Śląsk Wrocław typuj SUZUKI ARKA Gdynia
23.12 (pt) godz.20:15 SUZUKI ARKA Gdynia typuj Legia Warszawa
29.12 (czw) SUZUKI ARKA Gdynia typuj Anwil Włocławek
01.12 (czw) godz.17:30 SUZUKI ARKA Gdynia 78:90 Enea Zastal BC Zielona Góra
25.11 (pt) godz.17:30 BM Stal Ostrów Wielkopolski 102:73 SUZUKI ARKA Gdynia
18.11 (pt) godz.17:30 PGE Spójnia Stargard 88:61 SUZUKI ARKA Gdynia
05.11 (sob) godz.20:00 SUZUKI ARKA Gdynia 75:82 TREFL Sopot LIVE!
30.10 (nd) godz.16:00 Tauron GTK Gliwice 70:81 SUZUKI ARKA Gdynia

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt
1 Śląsk Wrocław 10 10 0 905:779 20
2 TREFL SOPOT 10 9 1 873:784 19
3 BM Stal Ostrów Wielkopolski 10 8 2 912:813 18
4 Anwil Włocławek 11 7 4 902:834 18
5 King Szczecin 10 7 3 831:825 17
6 Legia Warszawa 10 6 4 774:719 16
7 Enea Zastal BC Zielona Góra 10 6 4 847:811 16
8 PGE Spójnia Stargard 10 5 5 784:791 15
9 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 10 4 6 756:763 14
10 SUZUKI ARKA GDYNIA 9 4 5 722:744 13
11 Polski Cukier Start Lublin 10 3 7 779:855 13
12 MKS Dąbrowa Górnicza 9 3 6 739:736 12
13 Tauron GTK Gliwice 9 3 6 657:722 12
14 Rawlplug Sokół Łańcut 10 2 8 707:784 12
15 Twarde Pierniki Toruń 10 1 9 731:842 11
16 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 10 1 9 808:925 11

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon z pozycjami z sezonu zasadniczego. Ostatni zespół zostanie zdegradowany. Jego miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 10 kolejki:

  • TREFL SOPOT - Rawlplug Sokół Łańcut 83:68 (28:19, 24:20, 13:16, 18:13)
  • SUZUKI ARKA GDYNIA - Enea Zastal BC Zielona Góra 78:90 (25:20, 17:21, 17:21, 19:28)
  • Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Twarde Pierniki Toruń 94:58 (30:19, 23:15, 28:18, 13:6)
  • Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Legia Warszawa 61:86 (21:28, 13:16, 16:23, 11:19)
  • Anwil Włocławek - Polski Cukier Start Lublin 86:63 (22:19, 15:15, 28:19, 21:10)
  • MKS Dąbrowa Górnicza - King Szczecin 76:79 (23:20, 21:17, 16:21, 16:21)
  • PGE Spójnia Stargard - BM Stal Ostrów Wielkopolski 89:91 (22:14, 26:18, 16:26, 25:33)
  • Tauron GTK Gliwice - Śląsk Wrocław 71:91 (19:22, 21:25, 13:21, 18:23)
  • Mecz zaległy z 3. kolejki:
  • MKS Dąbrowa Górnicza - SUZUKI ARKA GDYNIA (środa, godz. 18)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki