• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Tauron GTK Gliwice
(TYP 1) 13%[26]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
SUZUKI ARKA Gdynia
(TYP 2) 87%[174]
 
30.10 nd
godz. 16:00
Tauron GTK Gliwice
70
:
81
Tauron GTK Gliwice - Suzuki Arka Gdynia 70:81. Czwarta wygrana z rzędu Tauron GTK Gliwice - Suzuki Arka Gdynia 70:81. Czwarta wygrana z rzędu 30 października 2022 (26 opinii)

Suzuki Arka Gdynia wygrała na wyjeździe z Tauron GTK Gliwice 81:70 (17:15,...

Trener

Krzysztof Szubarga
ocena
4.48 (27 ocen)

Zawodnicy

Trey Wade
ocena
4.63 (27 ocen)
Dominik Wilczek
ocena
4.61 (28 ocen)
James Florence
ocena
4.59 (27 ocen)
Novak Musić
ocena
4.50 (28 ocen)
Adam Hrycaniuk
ocena
4.30 (27 ocen)
Adrian Bogucki
ocena
4.07 (27 ocen)
Jordan Harris
ocena
3.96 (27 ocen)
Kacper Marchewka
ocena
3.93 (27 ocen)
Wiktor Sewioł
ocena
3.85 (27 ocen)
Mariusz Konopatzki
ocena
3.85 (27 ocen)

Terminarz

27.04 (sob) godz.17:30 Icon Sea Czarni Słupsk 93:82 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia
20.04 (sob) godz.15:30 MKS Dąbrowa Górnicza 107:86 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia
11.04 (czw) godz.17:30 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia 69:94 Dziki Warszawa
07.04 (nd) godz.17:30 Muszynianka Domelo Sokół Łańcut 74:77 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia
01.04 (pon) godz.15:30 Enea Stelmet Zastal Zielona Góra 73:78 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia
23.03 (sob) godz.17:30 TREFL Sopot 85:69 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia LIVE!
13.03 (śro) godz.19:30 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia 90:82 Polski Cukier Start Lublin
07.03 (czw) godz.19:30 Arriva Polski Cukier Toruń 101:86 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia
02.03 (sob) godz.15:30 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia 85:89 Anwil Włocławek
11.02 (nd) godz.15:30 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia 104:102 Legia Warszawa

Tabela końcowa

Koszykówka - Orlen Basket Liga
M Z P Bilans Pkt
1 Anwil Włocławek
2 Trefl Sopot
3 Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
4 King Szczecin
5 Legia Warszawa
6 Śląsk Wrocław
7 MKS Dąbrowa Górnicza
8 PGE Spójnia Stargard
9 Polski Cukier Start Lublin
10 Dziki Warszawa
11 Icon Sea Czarni Słupsk
12 Arriva Polski Cukier Toruń
13 Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
14 Tauron GTK Gliwice
15 Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
16 Muszynianka Domelo Sokół Łańcut

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon z pozycjami z sezonu zasadniczego. Ostatni zespół zostanie zdegradowany. Jego miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

1 października 2023 Suzuki Arka Gdynia zmieniła nazwę na Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia.

  • Ćwierćfinały (do trzech wygranych, dwa pierwsze mecze u wyżej klasyfikowanego po sezonie zasadniczym):
  • TREFL SOPOT - MKS Dąbrowa Górnicza 97:78 oraz 82:81, 84:92, 101:93 po dogrywce
  • Anwil Włocławek - PGE Spójnia Stargard 89:70 oraz 98:84, 82:86, 68:86, 77:81
  • King Szczecin - Legia Warszawa 85:80 oraz 80:77, 88:90, 99:84
  • Arged BM Stal Ostrów - Śląsk Wrocław 76:85 oraz 81:64, 97:102, 84:74, 81:83
  • Pófinały (do trzech wygranych, dwa pierwsze mecze u wyżej klasyfikowanego po sezonie zasadniczym):
  • TREFL SOPOT - Śląsk Wrocław 78:54, 88:70, 70:76, 81:77
  • King Szczecin - PGE Spójnia Stargard 104:86 oraz 78:72, 88:75
  • Finały (do czterech wygranych, dwa pierwsze mecze u wyżej klasyfikowanego po sezonie zasadniczym):
  • TREFL SOPOT - King Szczecin 73:82, 84:81, 59:75, 76:81, 88:84, 101:80, 77:71
  • O 3. miejsce (dwumecz, pierwszy mecz u niżej sklasyfikowanego po sezonie zasadniczym):
  • PGE Spójnia Stargard - Śląsk Wrocław 168:175 (83:88, 85:87)
  • Klasyfikacja końcowa na miejscach 9-16 ustalona na podstawie tabeli z sezonu zasadniczego
  • Degradacja z Orlen Basket Ligi: Muszynianka Domelo Sokół Łańcut

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki