Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ASSECO PROKOM Gdynia
(TYP 1) 98%[227]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
Polonia Warszawa
(TYP 2) 2%[5]
 
13.10 śr
godz. 20:30
81
:
53
Polonia Warszawa
Asseco Prokom rozgromił Polonię Asseco Prokom rozgromił Polonię 13 października 2010 (49 opinii)

W drugiej kolejce ligowej Asseco Prokom srodze zemścił się za inauguracyjne...

Trener

Tomas Pacesas
ocena
4.58 (19 ocen)

Zawodnicy

Bobby Brown
ocena
5.25 (24 oceny)
Daniel Ewing
ocena
4.75 (24 oceny)
Adam Hrycaniuk
ocena
4.73 (15 ocen)
Adam Łapeta
ocena
4.68 (22 oceny)
Robert Witka
ocena
4.59 (17 ocen)
Courtney Eldridge
ocena
4.58 (19 ocen)
Ratko Varda
ocena
4.47 (19 ocen)
Mateusz Kostrzewski
ocena
4.44 (16 ocen)
Jan-Hendrik Jagla
ocena
4.42 (24 oceny)
Piotr Szczotka
ocena
4.27 (15 ocen)
Przemysław Frasunkiewicz
ocena
4.19 (16 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Sebastian Balcerzak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Ronald Burrell
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Justin Ray Giddens
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Iwo Kitzinger
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Arkadiusz Kobus
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Paweł Kowalczuk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Paweł Mróz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dawid Przybyszewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Łukasz Seweryn
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Krzysztof Szubarga
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Filip Widenow
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michael Wilks
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Przemysław Zamojski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

21.10 (czw) godz.17:30 ASSECO ARKA Gdynia typuj Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
29.10 (pt) godz.19:30 HydroTruck Radom typuj ASSECO ARKA Gdynia
05.11 (pt) godz.17:30 ASSECO ARKA Gdynia typuj King Szczecin
09.11 (wt) godz.15:30 Twarde Pierniki Toruń typuj ASSECO ARKA Gdynia
13.11 (sob) ASSECO ARKA Gdynia Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
16.10 (sob) godz.15:30 PGE Spójnia Stargard 79:64 ASSECO ARKA Gdynia
10.10 (nd) godz.19:30 ASSECO ARKA Gdynia 78:83 Anwil Włocławek LIVE!
04.10 (pon) godz.19:00 GTK Gliwice 72:73 ASSECO ARKA Gdynia
26.09 (nd) godz.17:30 ASSECO ARKA Gdynia 65:80 Śląsk Wrocław
11.09 (sob) godz.15:30 ASSECO ARKA Gdynia 74:97 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Anwil Włocławek 7 6 1 558:502 13
2 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 7 6 1 579:545 13
3 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 7 5 2 594:562 12
4 Twarde Pierniki Toruń 7 5 2 580:592 12
5 TREFL SOPOT 7 4 3 598:571 11
6 King Szczecin 7 4 3 616:594 11
7 Enea Zastal BC Zielona Góra 7 4 3 614:598 11
8 HydroTruck Radom 8 3 5 683:700 11
9 Legia Warszawa 6 4 2 500:426 10
10 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 7 3 4 558:549 10
11 GTK Gliwice 7 3 4 574:585 10
12 Śląsk Wrocław 8 2 6 619:648 10
13 PGE Spójnia Stargard 7 3 4 544:589 10
14 MKS Dąbrowa Górnicza 7 2 5 575:613 9
15 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 7 1 6 513:554 8
16 ASSECO ARKA GDYNIA 6 1 5 413:490 7

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon, a ostatnia spadnie z ligi. Jej miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 8 kolejki:

  • ASSECO ARKA GDYNIA - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk (czwartek, godz. 17:30)
  • TREFL SOPOT - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz (niedziela, godz. 17:30)
  • czwartek
  • Twarde Pierniki Toruń - Enea Zastal BC Zielona Góra
  • piątek
  • PGE Spójnia Stargard - HydroTruck Radom
  • sobota
  • Śląsk Wrocław - MKS Dąbrowa Górnicza
  • Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - Legia Warszawa
  • niedziela
  • GTK Gliwice - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
  • Anwil Włocławek - King Szczecin

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki