Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ASSECO PROKOM Gdynia
(TYP 1) 93%[261]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
Kalev Tallin
(TYP 2) 7%[19]
 
30.10 sob
godz. 14:00
64
:
58
Kalev Tallin
Estończycy pokonani dopiero w końcówce Estończycy pokonani dopiero w końcówce 30 października 2010 (16 opinii)

Nadspodziewanie trudno przyszło koszykarskim mistrzom Polski zwycięstwo nad...

Trener

Tomas Pacesas
ocena
4.75 (4 oceny)

Zawodnicy

Daniel Ewing
ocena
4.78 (9 ocen)
Jan-Hendrik Jagla
ocena
4.67 (12 ocen)
Mateusz Kostrzewski
ocena
4.67 (9 ocen)
Adam Łapeta
ocena
4.60 (10 ocen)
Piotr Szczotka
ocena
4.50 (10 ocen)
Adam Hrycaniuk
ocena
4.33 (9 ocen)
Ratko Varda
ocena
4.29 (7 ocen)
Bobby Brown
ocena
4.25 (8 ocen)
Michael Wilks
ocena
4.25 (8 ocen)
Filip Widenow
ocena
4.22 (9 ocen)
Ronald Burrell
ocena
4.22 (9 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Sebastian Balcerzak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Courtney Eldridge
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Przemysław Frasunkiewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Justin Ray Giddens
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Iwo Kitzinger
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Arkadiusz Kobus
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Paweł Kowalczuk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Paweł Mróz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dawid Przybyszewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Łukasz Seweryn
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Krzysztof Szubarga
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Robert Witka
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Przemysław Zamojski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

28.01 (czw) godz.17:30 MKS Dąbrowa Górnicza typuj bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia
07.02 (nd) ASSECO ARKA Gdynia Polski Cukier Toruń
11.02 (czw) godz.18:00 Zastal Enea BC Zielona Góra typuj ASSECO ARKA Gdynia
28.02 (nd) Enea Astoria Bydgoszcz ASSECO ARKA Gdynia
03.03 (śr) ASSECO ARKA Gdynia Zastal Enea BC Zielona Góra
23.01 (sob) godz.20:00 ASSECO ARKA Gdynia 83:92 bez publiczności Legia Warszawa
17.01 (nd) godz.19:30 King Szczecin 82:50 bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia
10.01 (nd) godz.15:30 GTK Gliwice 97:89 bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia
03.01 (nd) godz.15:30 ASSECO ARKA Gdynia 63:102 bez publiczności Śląsk Wrocław
30.12.2020 (śr) godz.20:00 ASSECO ARKA Gdynia 71:100 bez publiczności TREFL Sopot LIVE!

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Enea Zastal BC Zielona Góra 22 20 2 2072:1703 42
2 Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 22 15 7 1816:1700 37
3 Legia Warszawa 22 15 7 1815:1703 37
4 Śląsk Wrocław 21 15 6 1786:1630 36
5 TREFL SOPOT 21 13 8 1762:1627 34
6 Pszczółka Start Lublin 20 14 6 1611:1550 34
7 King Szczecin 22 12 10 1706:1754 34
8 MKS Dąbrowa Górnicza 23 10 13 1882:1974 33
9 PGE Spójnia Stargard 22 10 12 1829:1824 32
10 GTK Gliwice 23 9 14 1914:1960 32
11 Polski Cukier Toruń 23 9 14 1956:2004 32
12 Enea Astoria Bydgoszcz 23 9 14 1933:2035 32
13 Anwil Włocławek 23 8 15 1921:1984 31
14 HydroTruck Radom 23 6 17 1769:1933 29
15 ASSECO ARKA GDYNIA 22 7 15 1632:1871 29
16 Polpharma Starogard Gdański 22 5 17 1853:2005 27

Wyniki 23 kolejki:

  • ASSECO ARKA GDYNIA - Legia Warszawa 83:92 (15:16, 20:28, 26:17, 22:31)
  • TREFL SOPOT - HydroTruck Radom 80:70 (17:17, 21:15, 23:19, 19:19)
  • Enea Zastal BC Zielona Góra - Enea Astoria Bydgoszcz 104:76 (24:24, 22:13, 26:10, 32:29)
  • PGE Spójnia Stargard - Polski Cukier Toruń 86:79 (22:15, 25:17, 13:28, 26:19)
  • MKS Dąbrowa Górnicza - Anwil Włocławek 87:84 (31:18, 23:18, 18:17, 15:31)
  • GTK Gliwice - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 81:102 (14:32, 25:24, 23:20, 19:26)
  • niedziela
  • Śląsk Wrocław - Pszczółka Start Lublin
  • King Szczecin - Polpharma Starogard Gd.

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki