Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ASSECO PROKOM Gdynia
(TYP 1) 27%[74]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
Chimki Moskwa
(TYP 2) 73%[199]
 
09.02 śr
godz. 18:00
57
:
86
Chimki Moskwa
Kiepskie pożegnanie Gdyni z Ligą VTB Kiepskie pożegnanie Gdyni z Ligą VTB 9 lutego 2011 (33 opinie)

Koszykarze Asseco Prokomu już wcześniej stracili szanse na awans do Final...

Trener

Tomas Pacesas
ocena
2.45 (11 ocen)

Zawodnicy

Adam Hrycaniuk
ocena
4.25 (12 ocen)
Tommy Adams
ocena
3.87 (15 ocen)
Mateusz Kostrzewski
ocena
3.69 (13 ocen)
Ronald Burrell
ocena
3.54 (13 ocen)
Adam Łapeta
ocena
3.50 (12 ocen)
Filip Widenow
ocena
3.42 (12 ocen)
Courtney Eldridge
ocena
3.38 (13 ocen)
Piotr Szczotka
ocena
3.25 (12 ocen)
Łukasz Seweryn
ocena
3.21 (14 ocen)
Daniel Ewing
ocena
3.21 (14 ocen)
Ratko Varda
ocena
2.69 (13 ocen)
Robert Witka
ocena
2.62 (13 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Przemysław Frasunkiewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Krzysztof Szubarga
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Qyntel Woods
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Przemysław Zamojski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

26.09 (nd) godz.17:30 ASSECO ARKA Gdynia typuj Śląsk Wrocław
04.10 (pon) GTK Gliwice ASSECO ARKA Gdynia
10.10 (nd) ASSECO ARKA Gdynia Anwil Włocławek
16.10 (sob) godz.18:00 PGE Spójnia Stargard typuj ASSECO ARKA Gdynia
21.10 (czw) ASSECO ARKA Gdynia Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
11.09 (sob) godz.15:30 ASSECO ARKA Gdynia 74:97 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
04.09 (sob) godz.19:30 Legia Warszawa 79:59 ASSECO ARKA Gdynia
21.03 (nd) godz.17:35 HydroTruck Radom 84:73 bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia
19.03 (pt) godz.17:30 PGE Spójnia Stargard 80:64 bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia
17.03 (śr) godz.20:00 ASSECO ARKA Gdynia 80:84 bez publiczności Anwil Włocławek

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Enea Zastal BC Zielona Góra 5 3 2 429:419 8
2 Anwil Włocławek 3 3 0 243:212 6
3 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 3 3 0 240:225 6
4 Legia Warszawa 3 2 1 259:205 5
5 TREFL SOPOT 3 2 1 274:241 5
6 King Szczecin 3 2 1 276:260 5
7 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 3 2 1 232:226 5
8 Twarde Pierniki Toruń 3 2 1 229:262 5
9 MKS Dąbrowa Górnicza 3 1 2 245:233 4
10 HydroTruck Radom 3 1 2 281:278 4
11 PGE Spójnia Stargard 3 1 2 232:246 4
12 GTK Gliwice 3 1 2 213:261 4
13 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 2 1 1 170:157 3
14 WKS Śląsk Wrocław 3 0 3 213:234 3
15 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 3 0 3 199:233 3
16 ASSECO ARKA GDYNIA 2 0 2 133:176 2

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon, a ostatnia spadnie z ligi. Jej miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 3 kolejki:

  • PGE Spójnia Stargard - TREFL SOPOT 82:94 (20:30, 14:20, 26:19, 22:25)
  • Twarde Pierniki Toruń - ASSECO ARKA GDYNIA (przełożony na 9.11)
  • GTK Gliwice - Legia Warszawa 78:75 (19:22, 17:20, 22:20, 20:13)
  • Enea Zastal BC Zielona Góra - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 83:91 (22:18, 26:16, 13:31, 22:26)
  • Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - Anwil Włocławek 66:79 (20:19, 14:18, 14:20, 18:22)
  • Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - King Szczecin 73:92 (19:16, 12:30, 26:20, 16:26)
  • HydroTruck Radom - MKS Dąbrowa Górnicza
  • poneidziałek
  • Śląsk Wrocław - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki