Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ASSECO PROKOM Gdynia
(TYP 1) 76%[295]
Remis
(TYP X) 2%[7]
Wygrywa
TREFL Sopot
(TYP 2) 22%[84]
 
26.02 sob
godz. 20:00
Koszykarski spektakl na świetnym poziomie Koszykarski spektakl na świetnym poziomie LIVE! 26 lutego 2011 (135 opinii)

Do ostatnich sekund meczu w Gdyni ważyła się sprawa zwycięstwa w...

Trener

Tomas Pacesas
ocena
3.45 (38 ocen)

Zawodnicy

Ratko Varda
ocena
5.18 (51 ocen)
Adam Hrycaniuk
ocena
4.78 (37 ocen)
Daniel Ewing
ocena
4.75 (48 ocen)
Piotr Szczotka
ocena
4.67 (39 ocen)
Filip Dylewicz
ocena
4.60 (50 ocen)
Filip Widenow
ocena
4.56 (39 ocen)
Tommy Adams
ocena
4.28 (36 ocen)
Courtney Eldridge
ocena
4.24 (33 oceny)
Krzysztof Szubarga
ocena
4.14 (43 oceny)
Robert Witka
ocena
4.06 (36 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Ronald Burrell
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Przemysław Frasunkiewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Kostrzewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Łukasz Seweryn
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Qyntel Woods
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Przemysław Zamojski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Adam Łapeta
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

29.10 (pt) godz.19:30 HydroTruck Radom typuj ASSECO ARKA Gdynia
05.11 (pt) godz.17:30 ASSECO ARKA Gdynia typuj King Szczecin
09.11 (wt) godz.15:30 Twarde Pierniki Toruń typuj ASSECO ARKA Gdynia
13.11 (sob) ASSECO ARKA Gdynia Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
18.11 (czw) ASSECO ARKA Gdynia MKS Dąbrowa Górnicza
21.10 (czw) godz.17:30 ASSECO ARKA Gdynia 59:87 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
16.10 (sob) godz.15:30 PGE Spójnia Stargard 79:64 ASSECO ARKA Gdynia
10.10 (nd) godz.19:30 ASSECO ARKA Gdynia 78:83 Anwil Włocławek LIVE!
04.10 (pon) godz.19:00 GTK Gliwice 72:73 ASSECO ARKA Gdynia
26.09 (nd) godz.17:30 ASSECO ARKA Gdynia 65:80 Śląsk Wrocław

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt
1 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 8 7 1 666:604 15
2 Twarde Pierniki Toruń 8 6 2 675:669 14
3 Anwil Włocławek 7 6 1 558:502 13
4 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 7 5 2 594:562 12
5 Enea Zastal BC Zielona Góra 8 4 4 691:693 12
6 HydroTruck Radom 9 3 6 756:780 12
7 PGE Spójnia Stargard 8 4 4 624:662 12
8 TREFL SOPOT 7 4 3 598:571 11
9 King Szczecin 7 4 3 616:594 11
10 Legia Warszawa 6 4 2 500:426 10
11 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 7 3 4 558:549 10
12 GTK Gliwice 7 3 4 574:585 10
13 Śląsk Wrocław 8 2 6 619:648 10
14 MKS Dąbrowa Górnicza 7 2 5 575:613 9
15 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 7 1 6 513:554 8
16 ASSECO ARKA GDYNIA 7 1 6 472:577 8

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon, a ostatnia spadnie z ligi. Jej miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 8 kolejki:

  • TREFL SOPOT - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz (niedziela, godz. 17:30)
  • ASSECO ARKA GDYNIA - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 59:87 (10:23, 12:22, 14:23, 23:19)
  • Twarde Pierniki Toruń - Enea Zastal BC Zielona Góra 95:77 (20:17, 28:23, 21:23, 26:14)
  • PGE Spójnia Stargard - HydroTruck Radom 83:70 {18:23, 19:18, 18:16, 25:-4)
  • sobota
  • Śląsk Wrocław - MKS Dąbrowa Górnicza
  • Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - Legia Warszawa
  • niedziela
  • GTK Gliwice - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
  • Anwil Włocławek - King Szczecin

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki