Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Polonia Warszawa
(TYP 1) 9%[20]
Remis
(TYP X) 0%[1]
Wygrywa
ASSECO PROKOM Gdynia
(TYP 2) 91%[209]
 
08.01 sob
godz. 18:00
Polonia Warszawa
40
:
63
Fatalna skuteczność Polonii Fatalna skuteczność Polonii 8 stycznia 2011 (34 opinie)

Koszykarze Asseco Prokomu tylko w inauguracyjnej kwarcie mieli kłopoty z...

Trener

Tomas Pacesas
ocena
3.94 (17 ocen)

Zawodnicy

Filip Widenow
ocena
4.86 (22 oceny)
Piotr Szczotka
ocena
4.68 (22 oceny)
Daniel Ewing
ocena
4.64 (22 oceny)
Adam Hrycaniuk
ocena
4.63 (16 ocen)
Przemysław Frasunkiewicz
ocena
4.55 (22 oceny)
Ratko Varda
ocena
4.41 (17 ocen)
Mateusz Kostrzewski
ocena
4.33 (18 ocen)
Ronald Burrell
ocena
4.27 (15 ocen)
Robert Witka
ocena
4.22 (18 ocen)
Michael Wilks
ocena
4.19 (16 ocen)
Adam Łapeta
ocena
4.17 (18 ocen)
Courtney Eldridge
ocena
4.00 (13 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Sebastian Balcerzak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Iwo Kitzinger
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Arkadiusz Kobus
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Paweł Kowalczuk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Paweł Mróz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dawid Przybyszewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Łukasz Seweryn
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Krzysztof Szubarga
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Przemysław Zamojski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

30.10 (pt) godz.19:30 ASSECO ARKA Gdynia typuj bez publiczności Enea Astoria Bydgoszcz
04.11 (śr) Stelmet Enea BC Zielona Góra ASSECO ARKA Gdynia
12.11 (czw) ASSECO ARKA Gdynia PGE Spójnia Stargard
22.11 (nd) Anwil Włocławek ASSECO ARKA Gdynia
07.12 (pon) ASSECO ARKA Gdynia HydroTruck Radom
22.10 (czw) godz.17:35 ASSECO ARKA Gdynia 92:90 bez publiczności Polpharma Starogard Gdański
13.10 (wt) godz.18:00 Polski Cukier Toruń 94:79 ASSECO ARKA Gdynia
08.10 (czw) godz.17:35 Legia Warszawa 76:69 ASSECO ARKA Gdynia
05.10 (pon) godz.17:35 ASSECO ARKA Gdynia 95:74 King Szczecin
29.09 (wt) godz.17:30 ASSECO ARKA Gdynia 94:84 GTK Gliwice

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Pszczółka Start Lublin 11 8 3 856:813 19
2 Legia Warszawa 10 8 2 854:761 18
3 TREFL SOPOY 11 7 4 924:841 18
4 Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 10 6 4 769:757 16
5 GTK Gliwice 10 6 4 849:839 16
6 King Szczecin 10 6 4 750:789 16
7 ASSECO ARKA GDYNIA 9 5 4 723:719 14
8 Polski Cukier Toruń 10 4 6 823:877 14
9 Zastal Enea BC Zielona Góra 7 6 1 619:530 13
10 Enea Astoria Bydgoszcz 9 3 6 752:792 12
11 Śląsk Wrocław 7 4 3 562:521 11
12 Anwil Włocławek 8 3 5 676:673 11
13 PGE Spójnia Stargard 8 2 6 607:625 10
14 HydroTruck Radom 8 2 6 600:653 10
15 Polpharma Starogard Gdański 9 1 8 718:816 10
16 MKS Dąbrowa Górnicza 7 1 6 536:612 8

Wyniki 11 kolejki:

  • TREFL SOPOT - King Szczecin (czwartek, godz. 17:35)
  • ASSECO ARKA GDYNIA - Enea Astoria Bydgoszcz (piątek, godz. 19:30)
  • piątek
  • Anwil Włocławek - Zastal Enea BC Zielona Góra
  • sobota
  • Polski Cukier Toruń - Polpharma Starogard Gd.
  • Pszczółka Start Lublin - Legia Warszawa
  • GTK Gliwice - Śląsk Wrocław
  • PGE Spójnia Stargard - HydroTruck Radom
  • Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - MKS Dąbrowa Górnicza (przełożony na 2.11)
  • Mecz awansem z 14. kolejki
  • TREFL - Polski Cukier 96:67 (24:12, 23:16, 28:23, 21:16)
  • Mecze zaległe z 8. kolejki
  • Pszczółka Start - Śląsk 79:76 (15:16, 17:24, 25:18, 22:18)
  • Anwil - MKS 98:101 (18:18, 24:14, 22:30, 23:25, d: 11:14)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki