Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ASSECO PROKOM Gdynia
(TYP 1) 99%[272]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
AZS Koszalin
(TYP 2) 1%[2]
 
02.04 sob
godz. 20:00
106
:
82
AZS Koszalin
Mistrzowie Polski o krok od półfinałów Mistrzowie Polski o krok od półfinałów 2 kwietnia 2011 (42 opinie)

W piątek koszykarze Asseco Prokomu efektownie rozpoczęli swój udział w...

Trener

Tomas Pacesas
ocena
4.58 (12 ocen)

Zawodnicy

Courtney Eldridge
ocena
5.35 (20 ocen)
Ratko Varda
ocena
5.12 (17 ocen)
Tommy Adams
ocena
5.00 (17 ocen)
Ronald Burrell
ocena
5.00 (16 ocen)
Piotr Szczotka
ocena
5.00 (15 ocen)
Adam Hrycaniuk
ocena
4.92 (13 ocen)
Robert Witka
ocena
4.80 (15 ocen)
Przemysław Frasunkiewicz
ocena
4.70 (10 ocen)
Filip Widenow
ocena
4.53 (15 ocen)
Krzysztof Szubarga
ocena
4.25 (16 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Daniel Ewing
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Kostrzewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Łukasz Seweryn
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Qyntel Woods
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Przemysław Zamojski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Adam Łapeta
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

26.09 (nd) godz.17:30 ASSECO ARKA Gdynia typuj Śląsk Wrocław
04.10 (pon) godz.19:00 GTK Gliwice typuj ASSECO ARKA Gdynia
10.10 (nd) godz.19:30 ASSECO ARKA Gdynia typuj Anwil Włocławek
16.10 (sob) godz.15:30 PGE Spójnia Stargard typuj ASSECO ARKA Gdynia
21.10 (czw) ASSECO ARKA Gdynia Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
11.09 (sob) godz.15:30 ASSECO ARKA Gdynia 74:97 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
04.09 (sob) godz.19:30 Legia Warszawa 79:59 ASSECO ARKA Gdynia
21.03 (nd) godz.17:35 HydroTruck Radom 84:73 bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia
19.03 (pt) godz.17:30 PGE Spójnia Stargard 80:64 bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia
17.03 (śr) godz.20:00 ASSECO ARKA Gdynia 80:84 bez publiczności Anwil Włocławek

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Enea Zastal BC Zielona Góra 6 4 2 525:505 10
2 TREFL SOPOT 4 3 1 347:311 7
3 Twarde Pierniki Toruń 4 3 1 328:347 7
4 Anwil Włocławek 3 3 0 243:212 6
5 MKS Dąbrowa Górnicza 4 2 2 323:308 6
6 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 3 3 0 240:225 6
7 King Szczecin 4 2 2 362:356 6
8 Legia Warszawa 3 2 1 259:205 5
9 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 3 2 1 232:226 5
10 HydroTruck Radom 4 1 3 356:356 5
11 Śląsk Wrocław 4 1 3 303:315 5
12 GTK Gliwice 4 1 3 298:360 5
13 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 3 1 2 251:247 4
14 PGE Spójnia Stargard 3 1 2 232:246 4
15 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 4 0 4 269:306 4
16 ASSECO ARKA GDYNIA 2 0 2 133:176 2

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon, a ostatnia spadnie z ligi. Jej miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 4 kolejki:

  • ASSECO ARKA GDYNIA - Śląsk Wrocław (niedziela, godz. 17:30)
  • TREFL SOPOT - Trefl Sopot (przełożony na 5.10)
  • King Szczecin - Enea Zastal BC Zielona Góra 86:96 (18:24, 25:20, 23:17, 18:23, dogrywka 2:12)
  • Twarde Pierniki Toruń - GTK Gliwice 99:85 (23:22, 29:25, 26:21, 21:17)
  • sobota
  • Legia Warszawa - PGE Spójnia Stargard
  • Anwil Włocławek - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
  • niedziela
  • Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
  • MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin (przełożony na 2.10)
  • Mecz awansem z 5. kolejki
  • Polski Cukier Pszczółka - TREFL 70:73 (17:18, 18:13, 13:19, 22:23)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki