Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ASSECO PROKOM Gdynia
(TYP 1) 95%[270]
Remis
(TYP X) 1%[1]
Wygrywa
Energa Czarni Słupsk
(TYP 2) 4%[12]
 
12.04 wt
godz. 18:00
74
:
59
Energa Czarni Słupsk
Drugi mecz w czwartek Drugi mecz w czwartek LIVE! 12 kwietnia 2011 (63 opinie)

Koszykarze Asseco Prokom udanie rozpoczęli rywalizację w półfinałach play-off...

Trener

Tomas Pacesas
ocena
3.91 (11 ocen)

Zawodnicy

Courtney Eldridge
ocena
5.12 (17 ocen)
Ratko Varda
ocena
5.06 (17 ocen)
Krzysztof Szubarga
ocena
5.00 (17 ocen)
Piotr Szczotka
ocena
5.00 (15 ocen)
Tommy Adams
ocena
4.95 (21 ocen)
Daniel Ewing
ocena
4.88 (17 ocen)
Adam Hrycaniuk
ocena
4.77 (13 ocen)
Robert Witka
ocena
4.75 (12 ocen)
Filip Widenow
ocena
4.69 (13 ocen)
Ronald Burrell
ocena
4.33 (12 ocen)
Przemysław Frasunkiewicz
ocena
3.77 (13 ocen)
Qyntel Woods
ocena
3.00 (18 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Mateusz Kostrzewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Łukasz Seweryn
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Przemysław Zamojski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Adam Łapeta
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

04.10 (pon) godz.19:00 GTK Gliwice typuj ASSECO ARKA Gdynia
10.10 (nd) godz.19:30 ASSECO ARKA Gdynia typuj Anwil Włocławek
16.10 (sob) godz.15:30 PGE Spójnia Stargard typuj ASSECO ARKA Gdynia
21.10 (czw) ASSECO ARKA Gdynia Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
29.10 (pt) HydroTruck Radom ASSECO ARKA Gdynia
26.09 (nd) godz.17:30 ASSECO ARKA Gdynia 65:80 Śląsk Wrocław
11.09 (sob) godz.15:30 ASSECO ARKA Gdynia 74:97 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
04.09 (sob) godz.19:30 Legia Warszawa 79:59 ASSECO ARKA Gdynia
21.03 (nd) godz.17:35 HydroTruck Radom 84:73 bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia
19.03 (pt) godz.17:30 PGE Spójnia Stargard 80:64 bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Enea Zastal BC Zielona Góra 6 4 2 525:505 10
2 Anwil Włocławek 4 4 0 320:270 8
3 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 4 4 0 328:305 8
4 TREFL SOPOT 4 3 1 347:311 7
5 Śląsk Wrocław 5 2 3 383:380 7
6 Twarde Pierniki Toruń 4 3 1 328:347 7
7 Legia Warszawa 4 2 2 343:291 6
8 MKS Dąbrowa Górnicza 4 2 2 323:308 6
9 King Szczecin 4 2 2 362:356 6
10 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 4 2 2 312:314 6
11 PGE Spójnia Stargard 4 2 2 318:330 6
12 HydroTruck Radom 4 1 3 356:356 5
13 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 4 1 3 309:324 5
14 GTK Gliwice 4 1 3 298:360 5
15 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 4 0 4 269:306 4
16 ASSECO ARKA GDYNIA 3 0 3 198:256 3

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon, a ostatnia spadnie z ligi. Jej miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 4 kolejki:

  • ASSECO ARKA GDYNIA - Śląsk Wrocław 65:80 (17:15, 21:22, 11:22, 16:21)
  • TREFL SOPOT - HydroTruck Radom (przełożony na 5.10)
  • King Szczecin - Enea Zastal BC Zielona Góra 86:96 (18:24, 25:20, 23:17, 18:23, dogrywka 2:12)
  • Twarde Pierniki Toruń - GTK Gliwice 99:85 (23:22, 29:25, 26:21, 21:17)
  • Legia Warszawa - PGE Spójnia Stargard 84:86 (19:22, 18:25, 22:17, 25:22)
  • Anwil Włocławek - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 77:58 (23:14, 11:10, 21:16, 22:18)
  • Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 88:80 (17:28, 20:20, 24:13, 27:19)
  • MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin (przełożony na 2.10)
  • Mecz awansem z 5. kolejki
  • Polski Cukier Pszczółka - TREFL 70:73 (17:18, 18:13, 13:19, 22:23)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki