Oceny zawodników
Próba nerwów dla koszykarzy Pacesasa
LIVE!
17 kwietnia 2011
(85 opinii)
Niezwykle widowiskowe, zacięte ale chwilami też bardzo nerwowe było trzecie...
Trener
Zawodnicy
Zawodnicy rezerwowi
Terminarz
23.03 (sob) godz.17:30 | TREFL Sopot | typuj | KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | |
01.04 (pon) godz.15:30 | Enea Stelmet Zastal Zielona Góra | typuj | KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | |
07.04 (nd) godz.17:30 | Muszynianka Domelo Sokół Łańcut | typuj | KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | |
11.04 (czw) godz.17:30 | KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | typuj | Dziki Warszawa | |
20.04 (sob) godz.15:30 | MKS Dąbrowa Górnicza | typuj | KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | |
13.03 (śro) godz.19:30 | KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | 90:82 | Polski Cukier Start Lublin | |
07.03 (czw) godz.19:30 | Arriva Polski Cukier Toruń | 101:86 | KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | |
02.03 (sob) godz.15:30 | KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | 85:89 | Anwil Włocławek | |
11.02 (nd) godz.15:30 | KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | 104:102 | Legia Warszawa | |
04.02 (nd) godz.15:30 | King Szczecin | 91:73 | KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia |
Tabela
Koszykówka - Orlen Basket Liga
Drużyny | M | Z | P | Bilans | Pkt | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anwil Włocławek | 23 | 18 | 5 | 1984:1784 | 41 |
2 | Trefl Sopot | 24 | 17 | 7 | 2046:1877 | 41 |
3 | King Szczecin | 24 | 16 | 8 | 2157:2002 | 40 |
4 | Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski | 24 | 15 | 9 | 2055:1898 | 39 |
5 | PGE Spójnia Stargard | 24 | 13 | 11 | 1924:1843 | 37 |
6 | Legia Warszawa | 24 | 13 | 11 | 1999:1956 | 37 |
7 | Polski Cukier Start Lublin | 24 | 13 | 11 | 2134:2130 | 37 |
8 | Dziki Warszawa | 24 | 13 | 11 | 1905:1907 | 37 |
9 | MKS Dąbrowa Górnicza | 24 | 12 | 12 | 2294:2228 | 36 |
10 | Arriva Polski Cukier Toruń | 24 | 12 | 12 | 1955:1989 | 36 |
11 | Śląsk Wrocław | 23 | 13 | 10 | 1815:1861 | 36 |
12 | Icon Sea Czarni Słupsk | 24 | 12 | 12 | 1880:1928 | 36 |
13 | Tauron GTK Gliwice | 24 | 7 | 17 | 2056:2193 | 31 |
14 | Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia | 24 | 7 | 17 | 1991:2227 | 31 |
15 | Enea Stelmet Zastal Zielona Góra | 24 | 6 | 18 | 2009:2195 | 30 |
16 | Muszynianka Domelo Sokół Łańcut | 24 | 4 | 20 | 1927:2113 | 28 |
Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon z pozycjami z sezonu zasadniczego. Ostatni zespół zostanie zdegradowany. Jego miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.
1 października 2023 Suzuki Arka Gdynia zmieniła nazwę na Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia.
Wyniki 24 kolejki:
- TREFL SOPOT - Arriva Polski Cukier Toruń 78:80 (27:17, 24:22, 18:16, 9:25)
- KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA GDYNIA - Polski Cukier Start Lublin 90:82 (23:15, 26:17, 24:24, 17:26)
- Śląsk Wrocław - Icon Sea Czarni Słupsk 67:65 (14:15, 13:14, 19:14, 21:22)
- King Szczecin - Dziki Warszawa 90:72 (24:17, 19:16, 25:19, 22:20)
- PGE Spójnia Stargard - Tauron GTK Gliwice 86:76 (27:19, 25:16, 16:23, 18:18)
- MKS Dąbrowa Górnicza - Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski 85:89 (22:25, 27:29, 20:13, 16:22)
- Anwil Włocławek - Enea Stelmet Zastal Zielona Góra 75:93 (17:24, 21:12, 18:31, 19:26)
- Muszynianka Domelo Sokół Łańcut - Legia Warszawa 71:82 (20:27, 19:23, 16:17, 16:15)
- Mecz zaległy z 17. kolejki:
- Polski Cukier Start - TREFL SOPOT 84:85 (26:16, 19:27, 23:25, 16:17)
Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki
-
Seth Leday
ocena
5.21(29 ocen) -
Adam Hrycaniuk
ocena
5.20(30 ocen) -
Stefan Kenić
ocena
5.18(28 ocen)
Aktualna kadra Arki
- Wojciech Bychawski
- ur.
- 1976
- wzrost
- 188
Bryce Alford- wzrost
- 190
- Adrian Bogucki
- ur.
- 1999
- wzrost
- 215
Nikodem Czoska- ur.
- 2002
- wzrost
- 192
- Adam Hrycaniuk
- ur.
- 1984
- wzrost
- 206
Grzegorz Kamiński- ur.
- 2000
- wzrost
- 200
- Stefan Kenić
- ur.
- 1997
- wzrost
- 206
Szymon Kołakowski- ur.
- 2003
- wzrost
- 193
- Seth Leday
- ur.
- 1996
- wzrost
- 201
Kacper Marchewka- ur.
- 2002
- wzrost
- 192
- Filip Matczak
- ur.
- 1993
- wzrost
- 187
Maciej Nagel- ur.
- 2005
- wzrost
- 205
- Andrzej Pluta
- ur.
- 2000
- wzrost
- 190
Jakub Szumert- ur.
- 2005
- wzrost
- 203
- Maksymilian Wilczek
- ur.
- 2004
- wzrost
- 197
Bartłomiej Wołoszyn- ur.
- 1986
- wzrost
- 196