Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
PGE Turów Zgorzelec
(TYP 1) 22%[60]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
ASSECO PROKOM Gdynia
(TYP 2) 78%[210]
 
14.05 sob
godz. 18:00
PGE Turów Zgorzelec
54
:
48
W meczu defensywy lepszy Turów W meczu defensywy lepszy Turów LIVE! 14 maja 2011 (112 opinii)

Niezwykle niskim, jak na ekstraklasę koszykarzy wynikiem, zakończyło się...

Trener

Tomas Pacesas
ocena
3.38 (8 ocen)

Zawodnicy

Adam Łapeta
ocena
4.31 (13 ocen)
Daniel Ewing
ocena
3.70 (10 ocen)
Adam Hrycaniuk
ocena
3.69 (13 ocen)
Ratko Varda
ocena
3.60 (10 ocen)
Robert Witka
ocena
3.50 (10 ocen)
Courtney Eldridge
ocena
3.44 (9 ocen)
Ronald Burrell
ocena
3.40 (10 ocen)
Tommy Adams
ocena
2.64 (11 ocen)
Piotr Szczotka
ocena
2.44 (9 ocen)
Filip Widenow
ocena
2.36 (11 ocen)
Krzysztof Szubarga
ocena
2.17 (12 ocen)
Qyntel Woods
ocena
2.09 (11 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Przemysław Frasunkiewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Kostrzewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Łukasz Seweryn
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Przemysław Zamojski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

28.01 (czw) godz.17:30 MKS Dąbrowa Górnicza typuj bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia
07.02 (nd) ASSECO ARKA Gdynia Polski Cukier Toruń
11.02 (czw) godz.18:00 Zastal Enea BC Zielona Góra typuj ASSECO ARKA Gdynia
28.02 (nd) Enea Astoria Bydgoszcz ASSECO ARKA Gdynia
03.03 (śr) ASSECO ARKA Gdynia Zastal Enea BC Zielona Góra
23.01 (sob) godz.20:00 ASSECO ARKA Gdynia 83:92 bez publiczności Legia Warszawa
17.01 (nd) godz.19:30 King Szczecin 82:50 bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia
10.01 (nd) godz.15:30 GTK Gliwice 97:89 bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia
03.01 (nd) godz.15:30 ASSECO ARKA Gdynia 63:102 bez publiczności Śląsk Wrocław
30.12.2020 (śr) godz.20:00 ASSECO ARKA Gdynia 71:100 bez publiczności TREFL Sopot LIVE!

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Enea Zastal BC Zielona Góra 22 20 2 2072:1703 42
2 Legia Warszawa 23 16 7 1907:1786 39
3 WKS Śląsk Wrocław 22 16 6 1877:1707 38
4 Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 22 15 7 1816:1700 37
5 King Szczecin 23 13 10 1807:1828 36
6 Pszczółka Start Lublin 21 14 7 1688:1641 35
7 TREFL SOPOT 21 13 8 1762:1627 34
8 MKS Dąbrowa Górnicza 23 10 13 1882:1974 33
9 PGE Spójnia Stargard 22 10 12 1829:1824 32
10 GTK Gliwice 23 9 14 1914:1960 32
11 Polski Cukier Toruń 23 9 14 1956:2004 32
12 Enea Astoria Bydgoszcz 23 9 14 1933:2035 32
13 Anwil Włocławek 23 8 15 1921:1984 31
14 ASSECO ARKA GDYNIA 23 7 16 1715:1963 30
15 HydroTruck Radom 23 6 17 1769:1933 29
16 Polpharma Starogard Gdański 23 5 18 1927:2106 28

Wyniki 23 kolejki:

  • ASSECO ARKA GDYNIA - Legia Warszawa 83:92 (15:16, 20:28, 26:17, 22:31)
  • TREFL SOPOT - HydroTruck Radom 80:70 (17:17, 21:15, 23:19, 19:19)
  • Enea Zastal BC Zielona Góra - Enea Astoria Bydgoszcz 104:76 (24:24, 22:13, 26:10, 32:29)
  • PGE Spójnia Stargard - Polski Cukier Toruń 86:79 (22:15, 25:17, 13:28, 26:19)
  • MKS Dąbrowa Górnicza - Anwil Włocławek 87:84 (31:18, 23:18, 18:17, 15:31)
  • GTK Gliwice - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 81:102 (14:32, 25:24, 23:20, 19:26)
  • Śląsk Wrocław - Pszczółka Start Lublin 91:77 (22:17, 27:18, 18:21, 24:21)
  • King Szczecin - Polpharma Starogard Gd. 101:74 (24:30, 29:20, 24:11, 24:13)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki