Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ASSECO Gdynia
(TYP 1) 93%[371]
Remis
(TYP X) 0%[2]
Wygrywa
AZS Koszalin
(TYP 2) 7%[26]
 
16.04 śr
godz. 19:00
79
:
77
AZS Koszalin
Czy Asseco wystąpi jeszcze w Gdyni? Czy Asseco wystąpi jeszcze w Gdyni? wideo 16 kwietnia 2014 (19 opinii)

Koszykarze Asseco pokonali we własnej hali AZS Koszalin 79:77 (20:14, 18:20,...

Trener

David Dedek
ocena
4.81 (47 ocen)

Zawodnicy

Piotr Szczotka
ocena
5.03 (30 ocen)
Fiodor Dmitriew
ocena
5.00 (28 ocen)
Ovidijus Galdikas
ocena
4.71 (28 ocen)
Anthony Walton
ocena
4.70 (27 ocen)
Łukasz Seweryn
ocena
4.67 (24 oceny)
Roman Szymański
ocena
4.33 (24 oceny)
Przemysław Żołnierewicz
ocena
4.32 (25 ocen)
Filip Matczak
ocena
4.04 (24 oceny)
Sebastian Kowalczyk
ocena
4.04 (24 oceny)
Przemysław Frasunkiewicz
ocena
3.72 (32 oceny)

Zawodnicy rezerwowi

Daniel Grujić
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Chris Paredes
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Żołnierewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

21.03 (nd) godz.17:35 HydroTruck Radom 84:73 bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia
19.03 (pt) godz.17:30 PGE Spójnia Stargard 80:64 bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia
17.03 (śr) godz.20:00 ASSECO ARKA Gdynia 80:84 bez publiczności Anwil Włocławek
09.03 (wt) godz.20:00 Enea Astoria Bydgoszcz 103:73 bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia
03.03 (śr) godz.18:00 ASSECO ARKA Gdynia 76:104 bez publiczności Zastal Enea BC Zielona Góra
11.02 (czw) godz.18:00 Zastal Enea BC Zielona Góra 90:68 bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia
07.02 (nd) godz.19:30 ASSECO ARKA Gdynia 72:88 bez publiczności Polski Cukier Toruń
28.01 (czw) godz.17:30 MKS Dąbrowa Górnicza 78:80 bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia
23.01 (sob) godz.20:00 ASSECO ARKA Gdynia 83:92 bez publiczności Legia Warszawa
17.01 (nd) godz.19:30 King Szczecin 82:50 bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia

Tabela końcowa

Koszykówka - Energa Basket Liga
Tabela końcowa
1 Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
2 Enea Zastal BC Zielona Góra
3 Śląsk Wrocław
4 Legia Warszawa
5 TREFL SOPOT
6 Pszczółka Start Lublin
7 King Szczecin
8 PGE Spójnia Stargard
9 MKS Dąbrowa Górnicza
10 Polski Cukier Toruń
11 Enea Astoria Bydgoszcz
12 GTK Gliwice
13 Anwil Włocławek
14 HydroTruck Radom
15 ASSECO ARKA GDYNIA
16 Polpharma Starogard Gdański
  • Finał (do czterech zwycięstw): Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Enea Zastal BC Zielona Góra 4:2
  • O trzecie miejsce (do dwóch zwycięstw): Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 1:2
  • Awans z I ligi: Czarni Słupsk
  • Spadek do I ligi: Polpharma Starogard Gdański

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki