• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ASSECO Gdynia
(TYP 1) 99%[415]
Remis
(TYP X) 0%[1]
Wygrywa
Siarka Tarnobrzeg
(TYP 2) 1%[4]
 
24.04 nd
godz. 20:00
72
:
54
Siarka Tarnobrzeg
Koszykarze Asseco weszli do play-off Koszykarze Asseco weszli do play-off LIVE! 24 kwietnia 2016 (32 opinie)

Koszykarze Asseco Gdynia pokonali na własnym parkiecie Siarkę Tarnobrzeg...

Trener

Tane Spasev
ocena
4.63 (27 ocen)

Zawodnicy

Filip Matczak
ocena
4.83 (41 ocen)
Anthony Hickey
ocena
4.78 (40 ocen)
Djordje Kaplanović
ocena
4.76 (33 oceny)
Piotr Szczotka
ocena
4.74 (38 ocen)
Sebastian Kowalczyk
ocena
4.73 (41 ocen)
Łukasz Frąckiewicz
ocena
4.72 (29 ocen)
Przemysław Frasunkiewicz
ocena
4.71 (38 ocen)
Bartosz Jankowski
ocena
4.69 (36 ocen)
Jędrzej Szymański
ocena
4.63 (27 ocen)
Przemysław Żołnierewicz
ocena
4.00 (34 oceny)
Wojciech Czerlonko
ocena
3.55 (31 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Emir Ahmedović
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Anton Kobylinskii
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mariusz Konopatzki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michał Kołodziej
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maxim Morozov
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jakub Parzeński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcin Wieluński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

07.12 (śr) godz.18:00 MKS Dąbrowa Górnicza typuj SUZUKI ARKA Gdynia
10.12 (sob) godz.17:30 Rawlplug Sokół Łańcut typuj SUZUKI ARKA Gdynia
17.12 (sob) godz.15:30 Śląsk Wrocław typuj SUZUKI ARKA Gdynia
23.12 (pt) godz.20:15 SUZUKI ARKA Gdynia typuj Legia Warszawa
29.12 (czw) SUZUKI ARKA Gdynia typuj Anwil Włocławek
01.12 (czw) godz.17:30 SUZUKI ARKA Gdynia 78:90 Enea Zastal BC Zielona Góra
25.11 (pt) godz.17:30 BM Stal Ostrów Wielkopolski 102:73 SUZUKI ARKA Gdynia
18.11 (pt) godz.17:30 PGE Spójnia Stargard 88:61 SUZUKI ARKA Gdynia
05.11 (sob) godz.20:00 SUZUKI ARKA Gdynia 75:82 TREFL Sopot LIVE!
30.10 (nd) godz.16:00 Tauron GTK Gliwice 70:81 SUZUKI ARKA Gdynia

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt
1 Śląsk Wrocław 9 9 0 814:708 18
2 TREFL SOPOT 9 8 1 790:716 17
3 BM Stal Ostrów Wielkopolski 9 7 2 821:724 16
4 Anwil Włocławek 10 6 4 816:771 16
5 Enea Zastal BC Zielona Góra 10 6 4 847:811 16
6 King Szczecin 9 6 3 752:749 15
7 Legia Warszawa 9 5 4 688:658 14
8 PGE Spójnia Stargard 9 5 4 695:700 14
9 SUZUKI ARKA GDYNIA 9 4 5 722:744 13
10 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 9 3 6 662:705 12
11 Polski Cukier Start Lublin 9 3 6 716:769 12
12 MKS Dąbrowa Górnicza 8 3 5 663:657 11
13 Tauron GTK Gliwice 8 3 5 586:631 11
14 Rawlplug Sokół Łańcut 9 2 7 639:701 11
15 Twarde Pierniki Toruń 9 1 8 673:748 10
16 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 9 1 8 747:839 10

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon z pozycjami z sezonu zasadniczego. Ostatni zespół zostanie zdegradowany. Jego miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 10 kolejki:

  • TREFL SOPOT - Rawlplug Sokół Łańcut (niedziela, godz. 13:30)
  • SUZUKI ARKA GDYNIA - Enea Zastal BC Zielona Góra 78:90 (25:20, 17:21, 17:21, 19:28)
  • piątek
  • Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Twarde Pierniki Toruń
  • Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Legia Warszawa
  • sobota
  • Anwil Włocławek - Polski Cukier Start Lublin
  • niedziela
  • MKS Dąbrowa Górnicza - King Szczecin
  • PGE Spójnia Stargard - BM Stal Ostrów Wielkopolski
  • Tauron GTK Gliwice - WKS Śląsk Wrocław

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki