Terminarz

Sezon:
04.05 (sob) g.17:00
Anwil Włocławek 71:56 ASSECO PROKOM Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
02.05 (czw) g.18:00
Anwil Włocławek 71:56 ASSECO PROKOM Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
29.04 (pon) g.20:00
ASSECO PROKOM Gdynia 63:61 Anwil Włocławek przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
27.04 (sob) g.16:15
ASSECO PROKOM Gdynia 66:76 Anwil Włocławek przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
21.04 (nd) g.15:00
ASSECO PROKOM Gdynia 90:85 Anwil Włocławek przeczytaj o meczu oceny zawodników
17.04 (śr) g.19:30
TREFL Sopot 79:69 ASSECO PROKOM Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
12.04 (pt) g.19:00
ASSECO PROKOM Gdynia 83:94 Stelmet Zielona Góra przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
09.04 (wt) g.18:15
PGE Turów Zgorzelec 88:61 ASSECO PROKOM Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.04 (czw) g.19:00
Energa Czarni Słupsk 90:53 ASSECO PROKOM Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
30.03 (sob) g.19:00
Anwil Włocławek 72:84 ASSECO PROKOM Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
24.03 (nd) g.16:00
Stelmet Zielona Góra 80:75 ASSECO PROKOM Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
21.03 (czw) g.20:00
ASSECO PROKOM Gdynia 68:82 PGE Turów Zgorzelec przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
17.03 (nd) g.15:00
ASSECO PROKOM Gdynia 72:73 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
14.03 (czw) g.19:30
ASSECO PROKOM Gdynia 80:74 Energa Czarni Słupsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
08.03 (pt) g.19:30
ASSECO PROKOM Gdynia 88:64 Polpharma Starogard Gdański przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
02.03 (sob) g.18:00
TREFL Sopot 78:65 ASSECO PROKOM Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
17.02 (nd) g.19:30
ASSECO PROKOM Gdynia 89:54 Jezioro Tanobrzeg przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
09.02 (sob) g.20:00
mecz pucharowy AZS Koszalin 82:75 ASSECO PROKOM Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
06.02 (śr) g.19:00
mecz pucharowy Stelmet Zielona Góra 74:83 ASSECO PROKOM Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
02.02 (sob) g.18:00
Anwil Włocławek 59:71 ASSECO PROKOM Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
26.01 (sob) g.18:30
ASSECO PROKOM Gdynia 85:60 Energa Czarni Słupsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
19.01 (sob) g.15:30
Rosa Radom 75:76 ASSECO PROKOM Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
12.01 (sob) g.19:30
ASSECO PROKOM Gdynia 77:90 PGE Turów Zgorzelec przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
05.01 (sob) g.18:15
Stelmet Zielona Góra 83:74 ASSECO PROKOM Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
29.12 (sob) g.18:00
ASSECO PROKOM Gdynia 85:61 Kotwica Kołobrzeg przeczytaj o meczu oceny zawodników
22.12 (sob) g.18:00
ASSECO PROKOM Gdynia 66:64 AZS Koszalin przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
19.12 (śr) g.19:00
PGE Turów Zgorzelec 80:86 ASSECO PROKOM Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
16.12 (nd) g.18:00
START Gdynia 81:80 ASSECO PROKOM Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
13.12 (czw) g.20:00
mecz pucharowy Montepaschi Siena 88:95
po dogrywce
ASSECO PROKOM Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
09.12 (nd) g.18:00
ASSECO PROKOM Gdynia 82:81 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
06.12 (czw) g.19:45
mecz pucharowy ASSECO PROKOM Gdynia 73:89 Maccabi Electra Tel Aviv przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
02.12 (nd) g.18:00
Polpharma Starogard Gdański 77:82 ASSECO PROKOM Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
29.11 (czw) g.20:45
mecz pucharowy Alba Berlin 67:64 ASSECO PROKOM Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
25.11 (nd) g.19:00
Siarka Jezioro Tarnobrzeg 79:81 ASSECO PROKOM Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
22.11 (czw) g.20:45
mecz pucharowy Unicaja Malaga 63:48 ASSECO PROKOM Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
18.11 (nd) g.19:00
ASSECO PROKOM Gdynia 72:75 Anwil Włocławek przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
15.11 (czw) g.19:45
mecz pucharowy ASSECO PROKOM Gdynia 70:76 Elan Chalon-Sur-Saone przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
12.11 (pon) g.18:15
Energa Czarni Słupsk 62:58 ASSECO PROKOM Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.11 (pt) g.19:45
mecz pucharowy ASSECO PROKOM Gdynia 66:101 Montepaschi Siena przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
04.11 (nd) g.18:00
ASSECO PROKOM Gdynia 72:67 Rosa Radom przeczytaj o meczu oceny zawodników
01.11 (czw) g.20:05
mecz pucharowy Maccabi Electra Tel Aviv 93:62 ASSECO PROKOM Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
25.10 (czw) g.21:00
mecz pucharowy ASSECO PROKOM Gdynia 77:66 Alba Berlin przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
21.10 (nd) g.18:00
ASSECO PROKOM Gdynia 73:70 Stelmet Zielona Góra przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
17.10 (śr) g.19:45
mecz pucharowy ASSECO PROKOM Gdynia 75:77 Unicaja Malaga przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
14.10 (nd) g.18:00
Kotwica Kołobrzeg 54:72 ASSECO PROKOM Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
11.10 (czw) g.20:00
mecz pucharowy Elan Chalon-Sur-Saone 81:74 ASSECO PROKOM Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
06.10 (sob) g.17:00
AZS Koszalin 96:82 ASSECO PROKOM Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
29.09 (sob) g.19:00
ASSECO PROKOM Gdynia 76:60 START Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
26.09 (śr) g.18:00
mecz pucharowy ASSECO PROKOM Gdynia 69:74 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!

Tabela końcowa

Koszykówka - Energa Basket Liga
Końcowa tabela sezonu 2012/2013
1 Stelmet Zielona Góra
2 PGE Turów Zgorzelec
3 AZS Koszalin
4 Anwil Włocławek
5 TREFL SOPOT
6 ASSECO PROKOM GDYNIA
7 Energa Czarni Słupsk
8 Polpharma Starogard Gdański
9 Jezioro Tarnobrzeg
10 Rosa Radom
11 START GDYNIA
12 Kotwica Kołobrzeg
  • Finał
  • PGE Turów Zgorzelec - Stelmet Zielona Góra 0-4
  • o 3. miejsce
  • Anwil Włocłwek - AZS Koszalin 0-2
  • o miejsca 5-8
  • meczów nie rozgrywano, drużyny, które przegrały w pierwszej rundzie play-off, zostały sklasyfikowane na podstawie miejsc zajętych w sezonie zasadniczym
  • miejsca 9-12
  • meczów o te pozycje nie rozgrywano, drużyny zostały sklasyfikowane w kolejności, w której ukończyły drugi etap rozgrywek w grupie 7-12.
  • Z TBL nikt nie spada
Ćwierćfinały
PGE Turów Zgorzelec
1 miejsce po rundzie zasadniczej
3
ASSECO PROKOM GDYNIA
4 miejsce po rundzie zasadniczej
1
TREFL SOPOT
2 miejsce po rundzie zasadniczej
1
Stelmet Zielona Góra
3 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Polpharma Starogard Gdański
8 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Anwil Włocławek
5 miejsce po rundzie zasadniczej
3
AZS Koszalin
7 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Energa Czarni Słupsk
6 miejsce po rundzie zasadniczej
2
Półfinały
PGE Turów Zgorzelec
zwycięzca ćwierćfinału 1
3
AZS Koszalin
zwycięzca ćwierćfinału 3
0
Anwil Włocławek
zwycięzca ćwierćfinału 2
1
Stelmet Zielona Góra
zwycięzca ćwierćfinału 4
3
Finał
PGE Turów Zgorzelec
zwycięzca półfinału 1
0
Stelmet Zielona Góra
zwycięzca półfinału 2
4

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Najbliższe spotkanie

początek meczu: 20.11.2019 godz. 20:00 LIVE!

mecz pucharowy

Jak typują inni

1

87%

230 typowań

x

0%

0 typowań

2

13%

35 typowań

TYPUJ!

Najlepiej typujący wyniki Arki

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Damian Łupiński 15 33 80%
2. Jacek Urbanek 15 32 80%
3. Czesław Belka 13 31 84.6%
4. Żaneta Kwiatkowska 14 30 78.6%
5. Andrzej Maciejewski 14 30 78.6%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »