Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 1) 9%[27]
Remis
(TYP X) 3%[9]
Wygrywa
Zagłębie Lubin
(TYP 2) 88%[265]
 
30.01 śr
godz. 18:00
ARKA Gdynia
21
:
28
Zagłębie Lubin
Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 21:28. Dwie różne połowy Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 21:28. Dwie różne połowy 30 stycznia 2019 (13 opinii)

Piłkarze ręczni Arki Gdynia przegrali w 15. kolejce PGNiG Superligi na...

Trener

Dawid Nilsson
ocena
2.55 (11 ocen)

Zawodnicy

Dawid Przysiek
ocena
3.29 (14 ocen)
Mateusz Zimakowski
ocena
3.17 (12 ocen)
Michał Skwierawski
ocena
3.08 (12 ocen)
Rafał Jamioł
ocena
3.07 (14 ocen)
Krzysztof Jasowicz
ocena
2.92 (13 ocen)
Krystian Wołowiec
ocena
2.90 (10 ocen)
Maciej Pieńczewski
ocena
2.70 (10 ocen)
Mariusz Czaja
ocena
2.50 (8 ocen)
Jakub Wolski
ocena
2.43 (7 ocen)
Rafał Rychlewski
ocena
2.33 (12 ocen)
Robert Kamyszek
ocena
2.27 (11 ocen)
Adam Lisiewicz
ocena
2.00 (9 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Borys Brukwicki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sergiusz Dworaczek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michał Klapka
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maciej Marszałek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jakub Michalczuk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Oskar Męczykowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jakub Olszewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Rutkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Paweł Ćwikliński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Arka Gdynia - ręczna m.

Zespół został zlikwidowany po zakończeniu
sezonu 2018/2019

Barwy klubowe:
żółto-niebieskie

Adres:
ul. Chwaszczyńska 188
81-571 Gdynia 
Oficjalny serwis www:
www.spojniagdynia.pl

Archiwum drużyny

wyniki w sezonie:
statystyki w sezonie:

Tabela końcowa

Piłka ręczna - PGNiG Superliga mężczyzn
M Z Rz Rp P Bramki Pkt.
1 Łomża Vive Kielce
2 Orlen Wisła Płock
3 Azoty Puławy
4 Górnik Zabrze
5 Gwardia Opole
6 Energa Kalisz
7 Chrobry Głogów
8 Sandra Spa Pogoń Szczecin
9 Zagłębie Lubin
10 MMTS Kwidzyn
11 TORUS WYBRZEŻE GDAŃSK
12 Grupa Azoty Tarnów
13 Piotrkowianin Piotrków Tryb.
14 Stal Mielec
  • baraże o utrzymanie: Piotrkowianin
  • spadek do I ligi: Stal Mielec

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »

Najczęściej czytane