Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Gwardia Opole
(TYP 1) 97%[272]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 2) 3%[7]
 
03.04 śr
godz. 18:30
Gwardia Opole
30
:
19
ARKA Gdynia
Szczypiorniści Arki Gdynia ulegli Gwardii Opole. Druga połowa do zapomnienia Szczypiorniści Arki Gdynia ulegli Gwardii Opole. Druga połowa do zapomnienia 3 kwietnia 2019 (5 opinii)

W ostatnim meczu rundy zasadniczej PGNiG Superligi szczypiorniści Arki Gdynia...

Trener

Dawid Nilsson
ocena
1.29 (7 ocen)

Zawodnicy

Krzysztof Jasowicz
ocena
3.00 (5 ocen)
Dawid Przysiek
ocena
2.86 (7 ocen)
Rafał Jamioł
ocena
2.80 (5 ocen)
Rafał Rychlewski
ocena
2.67 (9 ocen)
Maciej Pieńczewski
ocena
2.60 (5 ocen)
Robert Kamyszek
ocena
2.43 (7 ocen)
Jakub Wolski
ocena
1.75 (4 oceny)
Mariusz Czaja
ocena
1.75 (4 oceny)
Michał Skwierawski
ocena
1.71 (7 ocen)
Paweł Ćwikliński
ocena
1.57 (7 ocen)
Łukasz Całujek
ocena
1.25 (8 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Borys Brukwicki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sergiusz Dworaczek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michał Klapka
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Adam Lisiewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maciej Marszałek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Oskar Męczykowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jakub Olszewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Rutkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Krystian Wołowiec
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Zimakowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Arka Gdynia - ręczna m.

Zespół został zlikwidowany po zakończeniu
sezonu 2018/2019

Barwy klubowe:
żółto-niebieskie

Adres:
ul. Chwaszczyńska 188
81-571 Gdynia 
Oficjalny serwis www:
www.spojniagdynia.pl

Archiwum drużyny

wyniki w sezonie:
statystyki w sezonie:

Tabela końcowa

Piłka ręczna - PGNiG Superliga mężczyzn
M Z Rz Rp P Bramki Pkt.
1 Łomża Vive Kielce
2 Orlen Wisła Płock
3 Azoty Puławy
4 Górnik Zabrze
5 Gwardia Opole
6 Energa Kalisz
7 Chrobry Głogów
8 Sandra Spa Pogoń Szczecin
9 Zagłębie Lubin
10 MMTS Kwidzyn
11 TORUS WYBRZEŻE GDAŃSK
12 Grupa Azoty Tarnów
13 Piotrkowianin Piotrków Tryb.
14 Stal Mielec
  • baraże o utrzymanie: Piotrkowianin
  • spadek do I ligi: Stal Mielec

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »

Najczęściej czytane