Terminarz

Sezon:
25.06 (sob) g.18:00
OGNIWO SOPOT 10:9 ARKA GDYNIA przeczytaj o meczu oceny zawodników
18.06 (sob) g.17:30
OGNIWO Sopot 29:25 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
11.06 (sob) g.17:30
ARKA Gdynia 19:39 LECHIA Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
21.05 (sob) g.17:35
Budowlani Łódź 25:0
walkower
ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
14.05 (sob) g.17:30
ARKA Gdynia 20:25 OGNIWO Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.05 (sob) g.15:00
LECHIA Gdańsk 49:7 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.04 (sob) g.17:30
ARKA Gdynia 0:35 Budowlani Łódź przeczytaj o meczu oceny zawodników
16.04 (sob) g.13:30
ARKA Gdynia 53:7 Skra Warszawa przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.04 (nd) g.14:00
Orkan Sochaczew 13:11 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
02.04 (sob) g.14:00
ARKA Gdynia 15:12 Pogoń Siedlce przeczytaj o meczu oceny zawodników
26.03 (sob) g.15:00
OGNIWO Sopot 32:21 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
21.11 (sob) g.13:00
Pogoń Siedlce 19:34 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.11 (sob) g.12:00
ARKA Gdynia 44:19 LECHIA Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
31.10 (sob) g.15:00
ARKA Gdynia 35:10 Budowlani Łódź przeczytaj o meczu oceny zawodników
24.10 (sob) g.13:00
Posnania 8:74 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.10 (sob) g.14:00
Skra Warszawa 12:75 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.10 (sob) g.17:30
ARKA Gdynia 124:7 Orkan Sochaczew przeczytaj o meczu oceny zawodników
19.09 (sob) g.17:30
ARKA Gdynia 42:12 OGNIWO Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.09 (sob) g.12:00
LECHIA Gdańsk 13:9 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
29.08 (sob) g.17:00
Budowlani Łódź 15:46 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
22.08 (sob) g.17:00
ARKA Gdynia 60:5 Posnania przeczytaj o meczu oceny zawodników

Tabela końcowa

Rugby - Ekstraliga
M Z R P Bilans Pkt.
1 Budowlani Łódź
2 LECHIA GDAŃSK
3 OGNIWO SOPOT
4 ARKA GDYNIA
5 Pogoń Siedlce
6 Orkan Sochaczew
7 Skra Warszawa
8 Posnania

* Posnania nie przystąpiła do rundy wiosennej.

  • FINAŁ
  • Budowlani Łódź - LECHIA GDAŃSK 17:10 (9:3)
  • Mecz o 3. miejsce
  • OGNIWO SOPOT - ARKA GDYNIA 10:9 (10:6)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Najlepiej typujący wyniki Arki

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Tomasz Kmit 6 13 83.3%
2. Marek Sowiński 7 12 71.4%
3. J P 7 11 71.4%
4. Baltyk Gdynia 7 11 57.1%
5. Jakub Laskowski 7 10 57.1%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »