(Nie)łatwe zadanie koszykarzy Arki Gdynia. Tydzień prawdy w walce o ligowy byt
28 marca 2024
(1 opinia)Terminarz
22.04 (nd)
g.17:45
|
Rosa Radom | 89:74 | ASSECO Gdynia | ||||
18.04 (śro)
g.18:00
|
Miasto Szkła Krosno | 73:82 | ASSECO Gdynia | ||||
15.04 (nd)
g.12:40
|
AZS Koszalin | 66:84 | ASSECO Gdynia | ||||
08.04 (nd)
g.12:40
|
ASSECO Gdynia | 69:87 | Polski Cukier Toruń | ||||
04.04 (śro)
g.19:00
|
ASSECO Gdynia | 89:87 | MKS Dąbrowa Górnicza | ||||
31.03 (sob)
g.18:00
|
Polpharma Starogard Gdański | 106:82 | ASSECO Gdynia | ||||
25.03 (nd)
g.17:00
|
Stelmet BC Zielona Góra | 86:93 | ASSECO Gdynia | ||||
22.03 (czw)
g.18:00
|
TREFL Sopot | 66:59 | ASSECO Gdynia | LIVE! | |||
18.03 (nd)
g.18:00
|
ASSECO Gdynia | 85:82 | King Szczecin | LIVE! | |||
11.03 (nd)
g.18:00
|
Anwil Włocławek | 92:105 | ASSECO Gdynia | ||||
04.03 (nd)
g.18:00
|
GTK Gliwice | 88:68 | ASSECO Gdynia | ||||
15.02 (czw)
g.20:30
|
Anwil Włocławek | 87:73 | ASSECO Gdynia | ||||
12.02 (pon)
g.19:00
|
ASSECO Gdynia |
78:79
po dogrywce |
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski | LIVE! | |||
07.02 (śro)
g.19:00
|
ASSECO Gdynia | 90:78 | Legia Warszawa | ||||
04.02 (nd)
g.12:40
|
TBV Start Lublin | 78:76 | ASSECO Gdynia | LIVE! | |||
31.01 (śro)
g.18:30
|
PGE Turów Zgorzelec | 73:82 | ASSECO Gdynia | ||||
10.01 (śro)
g.18:15
|
Czarni Słupsk | 82:73 | ASSECO Gdynia | ||||
06.01 (sob)
g.18:00
|
ASSECO Gdynia | 83:82 | Rosa Radom | LIVE! | |||
03.01 (śro)
g.18:30
|
ASSECO Gdynia | 87:85 | Miasto Szkła Krosno | ||||
30.12 (sob)
g.18:00
|
ASSECO Gdynia | 83:81 | AZS Koszalin | ||||
22.12 (pt)
g.18:00
|
MKS Dąbrowa Górnicza | 101:74 | ASSECO Gdynia | ||||
17.12 (nd)
g.18:00
|
ASSECO Gdynia | 86:81 | Polpharma Starogard Gdański | LIVE! | |||
13.12 (śro)
g.19:00
|
ASSECO Gdynia | 78:79 | PGE Turów Zgorzelec | LIVE! | |||
09.12 (sob)
g.19:00
|
ASSECO Gdynia |
70:71
po dogrywce |
Stelmet BC Zielona Góra | LIVE! | |||
04.12 (pon)
g.19:00
|
ASSECO Gdynia | 78:81 | TREFL Sopot | LIVE! | |||
17.11 (pt)
g.18:00
|
King Szczecin |
90:87
po dogrywce |
ASSECO Gdynia | ||||
13.11 (pon)
g.18:00
|
ASSECO Gdynia | 89:109 | Anwil Włocławek | LIVE! | |||
06.11 (pon)
g.19:00
|
ASSECO Gdynia | 84:80 | GTK Gliwice | ||||
28.10 (sob)
g.18:30
|
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski | 76:80 | ASSECO Gdynia | ||||
23.10 (pon)
g.19:00
|
ASSECO Gdynia |
92:82
po dogrywce |
TBV Start Lublin | ||||
16.10 (pon)
g.19:00
|
Polski Cukier Toruń | 87:79 | ASSECO Gdynia | ||||
07.10 (sob)
g.18:00
|
Legia Warszawa | 76:87 | ASSECO Gdynia | ||||
30.09 (sob)
g.18:30
|
ASSECO Gdynia |
81:77
po dogrywce |
Czarni Słupsk |
Tabela końcowa
Koszykówka - Orlen Basket Liga
M Z P Bilans Pkt. Wsp. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anwil Włocławek | ||||||
2 | BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski | ||||||
3 | Polski Cukier Toruń | ||||||
4 | Stelmet Enea BC Zielona Góra | ||||||
5 | Rosa Radom | ||||||
6 | MKS Dąbrowa Górnicza | ||||||
7 | King Szczecin | ||||||
8 | PGE Turów Zgorzelec | ||||||
9 | TBV Start Lublin | ||||||
10 | Trefl Sopot | ||||||
11 | Asseco Gdynia | ||||||
12 | Polpharma Starogard Gdański | ||||||
13 | AZS Koszalin | ||||||
14 | GTK Gliwice | ||||||
15 | Miasto Szkła Krosno | ||||||
16 | Legia Warszawa | ||||||
17 | Czarni Słupsk |
- Finał
- Anwil Włocławek - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 4:2
- o 3. miejsce
- Polski Cukier Toruń - Stelmet Zielona Góra 117:95 i 83:87
- Pozostałe miejsce według kolejności po sezonie zasadniczym
Ćwierćfinały | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Anwil Włocławek
1 miejsce po rundzie zasadniczej
|
3 |
Stelmet Enea Zielona Góra
4 miejsce po rundzie zasadniczej
|
3 |
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
2 miejsce po rundzie zasadniczej
|
3 |
Polski Cukier Toruń
3 miejsce po rundzie zasadniczej
|
3 | |||
PGE Turów Zgorzelec
8 miejsce po rundzie zasadniczej
|
0 |
Rosa Radom
5 miejsce po rundzie zasadniczej
|
1 |
King Szczecin
7 miejsce po rundzie zasadniczej
|
0 |
MKS Dąbrowa Górnicza
6 miejsce po rundzie zasadniczej
|
0 |
Półfinały | ||||
---|---|---|---|---|
Anwil Włocławek
zwycięzca ćwierćfinału 1
|
3 |
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
zwycięzca ćwierćfinału 3
|
3 | |
Stelmet Enea Zielona Góra
zwycięzca ćwierćfinału 2
|
2 |
Polski Cukier Toruń
zwycięzca ćwierćfinału 4
|
1 |
Finał | |
---|---|
Anwil Włocławek
zwycięzca półfinału 1
|
4 |
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
zwycięzca półfinału 2
|
2 |
Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki
-
Adam Hrycaniuk
ocena
4.16(38 ocen) -
Filip Matczak
ocena
4.15(39 ocen) -
Stefan Kenić
ocena
4.11(36 ocen)
Najbliższe spotkanie
początek meczu: 01.04.2024 godz. 15:30
Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
:
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia
mecz ligowy
TYPUJ!
Najlepiej typujący wyniki Arki
imię i nazwisko | typowań | pkt. | skuteczność |
---|---|---|---|
1. Roman Perz | 25 | 50 | 88% |
2. Fc zdunkowo Wybrzeże | 25 | 50 | 80% |
3. Radosław Dymkowski | 24 | 49 | 75% |
4. Jacek Urbanek | 25 | 47 | 80% |
5. Beata Xxxv | 24 | 47 | 79.2% |
Relacje LIVE
-
23 marca 2024, godz. 17:30
-
23 listopada 2023, godz. 20:00
-
11 marca 2023, godz. 17:30