Sukcesy: wicemistrzostwo Polski (2010/11), mistrzostwo Polski (2011/2012) Adres korespondencyjny: Atom Trefl Sopot S.A. Plac Dwóch Miast 1 81-731 Sopot tel. 531 431 475, 535 101 017 e-mail: info@atomtrefl.pl Adres rejestrowy spółki: Atom Trefl Sopot S.A. Plac Dwóch Miast 1 81-731 Sopot KRS: 0000298251 | Hala: ERGO ARENA Plac Dwóch Miast 1 81-731 Sopot Pojemność: 11 tys. Barwy klubowe: zielono-niebieskie Właściciel klubu: Kazimierz Wierzbicki Prezes zarządu: Marek Wierzbicki Wiceprezes zarządu: Bartosz Kurnatowski |
Terminarz
27.03 (wt)
g.18:00
|
ATOM TREFL Sopot | 3:2 | Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna | LIVE! | |||
26.03 (pon)
g.18:00
|
ATOM TREFL Sopot | 3:0 | Bank BPS Muszynianka Fakro | LIVE! | |||
20.03 (wt)
g.18:00
|
Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna | 1:3 | ATOM TREFL Sopot | LIVE! | |||
19.03 (pon)
g.18:00
|
Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna | 3:0 | ATOM TREFL Sopot | LIVE! | |||
10.03 (sob)
g.13:30
|
ATOM TREFL Sopot | 3:2 | Tauron MKS Dąbrowa Górnicza | LIVE! | |||
04.03 (nd)
g.17:00
|
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza | 0:3 | ATOM TREFL Sopot | ||||
03.03 (sob)
g.14:30
|
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza | 3:0 | ATOM Trefl Sopot | LIVE! | |||
26.02 (nd)
g.18:00
|
ATOM TREFL Sopot | 3:2 | Tauron MKS Dąbrowa Górnicza | LIVE! | |||
25.02 (sob)
g.14:30
|
ATOM TREFL Sopot | 1:3 | Tauron MKS Dąbrowa Górnicza | LIVE! | |||
17.02 (pt)
g.19:00
|
ATOM TREFL Sopot | 3:0 | Budowlani Łódź | LIVE! | |||
14.02 (wt)
g.18:00
|
Budowlani Łódź | 0:3 | ATOM TREFL Sopot | ||||
12.02 (nd)
g.15:00
|
Stal Mielec | 1:3 | ATOM TREFL Sopot | ||||
09.02 (czw)
g.14:00
|
Rabita Baku |
3:1
Złoty Set 15:6 |
ATOM TREFL Sopot | LIVE! | |||
05.02 (nd)
g.17:00
|
ATOM TREFL Sopot | 3:2 | Pałac Bydgoszcz | ||||
01.02 (śro)
g.20:30
|
ATOM TREFL Sopot | 3:1 | Rabita Baku | LIVE! | |||
28.01 (sob)
g.14:30
|
ATOM TREFL Sopot | 1:3 | Tauron MKS Dąbrowa Górnicza | LIVE! | |||
27.01 (pt)
g.16:30
|
ATOM TREFL Sopot | 3:0 | Aluprof Bielsko-Biała | ||||
24.01 (wt)
g.18:00
|
Pałac Bydgoszcz | 0:3 | ATOM TREFL Sopot | ||||
21.01 (sob)
g.18:00
|
ATOM TREFL Sopot | 3:1 | Budowlani Łódź | ||||
17.01 (wt)
g.20:30
|
ATOM TREFL Sopot | 3:2 | Volero Zurych | LIVE! | |||
14.01 (sob)
g.18:00
|
Impel Gwardia Wrocław | 1:3 | ATOM TREFL Sopot | ||||
11.01 (śro)
g.14:00
|
Dynamo Kazań | 3:0 | ATOM TREFL Sopot | ||||
08.01 (nd)
g.14:30
|
ATOM TREFL Sopot | 3:0 | Tauron MKS Dąbrowa Górnicza | LIVE! | |||
04.01 (śro)
g.18:00
|
Aluprof Bielsko-Biała | 3:0 | ATOM TREFL Sopot | ||||
29.12 (czw)
g.18:00
|
PTPS Piła | 0:3 | ATOM TREFL Sopot | ||||
21.12 (śro)
g.18:00
|
Modranska Prostejov | 0:3 | ATOM TREFL Sopot | ||||
18.12 (nd)
g.14:30
|
ATOM TREFL Sopot | 1:3 | Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna | LIVE! | |||
13.12 (wt)
g.18:00
|
ATOM TREFL Sopot | 3:0 | Modranska Prostejov | LIVE! | |||
10.12 (sob)
g.19:00
|
ATOM TREFL Sopot | 3:2 | AZS Białystok | ||||
07.12 (śro)
g.18:00
|
ATOM TREFL Sopot | 0:3 | Dynamo Kazań | LIVE! | |||
05.12 (pon)
g.18:00
|
ATOM TREFL Sopot | 3:0 | Impel Gwardia Wrocław | ||||
03.12 (sob)
g.17:00
|
ATOM TREFL Sopot | 3:1 | Stal Mielec | ||||
30.11 (śro)
g.20:15
|
Volero Zurych | 2:3 | ATOM TREFL Sopot | ||||
26.11 (sob)
g.14:30
|
Pałac Bydgoszcz | 0:3 | ATOM TREFL Sopot | ||||
23.11 (śro)
g.18:00
|
Organika Budowlani Łódź | 1:3 | ATOM TREFL Sopot | ||||
26.10 (śro)
g.18:00
|
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza | 1:3 | ATOM TREFL Sopot | ||||
23.10 (nd)
g.17:00
|
ATOM TREFL Sopot | 3:1 | Aluprof Bielsko-Biała | LIVE! | |||
19.10 (śro)
g.19:00
|
ATOM TREFL Sopot | 3:0 | PTPS Piła | ||||
16.10 (nd)
g.18:00
|
Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna | 3:0 | ATOM TREFL Sopot | LIVE! | |||
12.10 (śro)
g.18:00
|
AZS Białystok | 0:3 | ATOM TREFL Sopot |
Ćwierćfinały | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bank BPS Muszynianka Fakro
1 miejsce po rundzie zasadniczej
|
2 |
Aluprof Bielsko-Biała
4 miejsce po rundzie zasadniczej
|
2 |
ATOM TREFL SOPOT
2 miejsce po rundzie zasadniczej
|
2 |
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
3 miejsce po rundzie zasadniczej
|
2 | |||
Impel Gwardia Wrocław
8 miejsce po rundzie zasadniczej
|
0 |
Pałac Bydgoszcz
5 miejsce po rundzie zasadniczej
|
0 |
Budowlani Łódź
7 miejsce po rundzie zasadniczej
|
0 |
PTPS Piła
6 miejsce po rundzie zasadniczej
|
0 |
Półfinały | ||||
---|---|---|---|---|
Bank BPS Muszynianka Fakro
zwycięzca ćwierćfinału 1
|
3 |
ATOM TREFL SOPOT
zwycięzca ćwierćfinału 3
|
3 | |
Aluprof Bielsko-Biała
zwycięzca ćwierćfinału 2
|
0 |
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
zwycięzca ćwierćfinału 4
|
2 |
Finał | |
---|---|
Bank BPS Muszynianka Fakro
zwycięzca półfinału 1
|
1 |
ATOM TREFL SOPOT
zwycięzca półfinału 2
|
3 |
Atom Trefl Sopot S.A.
Archiwum drużyny
Trójmiejskie drużyny
Relacje LIVE
-
Nadchodząca relacja
30 marca 2024, godz. 15:00
-
23 marca 2024, godz. 17:30
-
22 marca 2024, godz. 17:30
Najczęściej czytane
- Arka współpracuje z SI. Chce budować (7 opinii)
- Hokeiści potrzebują 6 mln na grę w THL (19 opinii)
- Żużlowcy bez toru. Lider: Przesunąć ligę (40 opinii)
- Arka przedłużyła kontrakt z piłkarzem (20 opinii)
- Tydzień prawdy dla koszykarzy Arki (5 opinii)
- Hala AWFiS zamknięta. Szukają nowej (76 opinii)
- Lechia o pieniądze do ministra na akademię (37 opinii)