Impreza

BAŁTYK Gdynia - Pogoń II Szczecin

data:
19 sierpnia 2018 (niedziela)
godzina:
17:00
miejsce:

Gdyńskie Centrum Sportu  mapa

adres:
Gdynia, Olimpijska 5/9
bilety:
10,5 zł - szczegóły w opisie

O zespole

Informacja o biletach:
Ceny biletów:
- normalny: 10zł
- ulgowy *: 5zł
- sektor gości: 10zł
- VIP: 50zł
- Vip ulgowy **: 25zł

* ulga dla: pań, uczniów, studentów, rencistów i emerytów (za okazaniem ważnego dokumentu ze zdjęciem)
** korzyści: wjazd na wewnętrzny parking NSR, catering, miejsce w sektorze VIP
*** ulga dla: pań i dzieci do lat 12

Szczegółowe informacje na oficjalnej stronie klubu

Typujesz Wynik meczu

Wartość: 3 pkt.

BAŁTYK Gdynia
:
Pogoń II Szczecin

Twoje dane:

Imię:
E-mail:
Nazwisko:
Polityka prywatności

więcej typowań »

Jak typują inni

1

92%

191 typowań

x

5%

10 typowań

2

3%

6 typowań

Tabela

Piłka nożna - III liga
Drużyny M Z R P Bramki Pkt.
1 KP Starogard Gdański 1 1 0 0 4:1 3
2 Lech II Poznań 1 1 0 0 2:0 3
3 Radunia Stężyca 1 1 0 0 2:1 3
4 Świt Skolwin 1 1 0 0 1:0 3
4 Wda Świecie 1 1 0 0 1:0 3
4 Kotwica Kołobrzeg 1 1 0 0 1:0 3
4 Jarota Jarocin 1 1 0 0 1:0 3
8 BAŁTYK GDYNIA 1 0 1 0 1:1 1
8 Mieszko Gniezno 1 0 1 0 1:1 1
8 KKS Kalisz 1 0 1 0 1:1 1
8 Polonia Środa Wielkopolska 1 0 1 0 1:1 1
12 Gwardia Koszalin 1 0 0 1 1:2 0
13 Wierzyca Pelplin 1 0 0 1 0:1 0
13 Pogoń II Szczecin 1 0 0 1 0:1 0
13 Chemik Bydgoszcz 1 0 0 1 0:1 0
13 Górnik Konin 1 0 0 1 0:1 0
17 Bałtyk Koszalin 1 0 0 1 0:2 0
18 Sokół Kleczew 1 0 0 1 1:4 0

Ostatnie wyniki: Bałtyk Gdynia

11.08
BAŁTYK Gdynia
1
:
1
Polonia Środa Wielkopolska
16.06
BAŁTYK Gdynia
5
:
0
Jarota Jarocin
09.06
Polonia Środa Wielkopolska
2
:
1
BAŁTYK Gdynia
03.06
Pogoń II Szczecin
3
:
2
BAŁTYK Gdynia
31.05
BAŁTYK Gdynia
2
:
2
Sokół Kleczew
26.05
Świt Skolwin
0
:
1
BAŁTYK Gdynia
18.05
BAŁTYK Gdynia
3
:
0
Kotwica Kołobrzeg
zobacz więcej »

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij
15.08 g.18.00
Gwardia Koszalin
18.08 g.18.00
Wisła Płock
18.08 g.20.30
Górnik Zabrze
19.08 g.17.00
Euro Finannce Polonia Piła
19.08 g.17.00
Pogoń II Szczecin
12.08 g.14.30
Speed Car Motor Lublin
11.08 g.20.30
Górnik Zabrze
11.08 g.12.00
Polonia Środa Wielkopolska
10.08 g.18.00
Miedź Legnica
06.08 g.18.00
Cracovia