• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

BNP Paribas Poland Open. Turniej WTA 250

Zapraszamy na BNP Paribas Poland Open. Turniej WTA 250! Zobacz Igę Świątek i Huberta Hurkacza oraz gwiazdy światowego tenisa na żywo! Już od 17-25 lipca w Klubie Tenisowym Arka w Gdyni.

BNP Paribas Poland Open. Turniej WTA 250 w Gdyni
Jedyny turniej kobiecy z głównego cyklu w Polsce, którego pierwsza edycja odbędzie się w dniach 17-25 lipca br. Impreza będzie największym turniejem tenisowym rozgrywanym w naszym kraju. Wysoka ranga wydarzenia oznacza możliwość udziału najlepszych tenisistek z Polski i zagranicy.

13 lipca odbędzie się uroczyste otwarcie pierwszej edycji BNP Paribas Poland Open z udziałem Igi Świątek i Huberta Hurkacza. Nasi najlepsi tenisiści pierwszy raz od swoich zwycięstw w Roland Garros i w Miami Open zagrają przed polską publicznością i zrobią to w szczytnym celu. Wydarzenie otwarcia ma bowiem charakter charytatywny - dochód ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na wsparcie dzieci z Akademii Przyszłości.

Iga i Hubert, aby wesprzeć Akademię Przyszłości, oddają na licytację także wyjątkowy, jedyny tiebreak do rozegrania z nimi w dniu otwarcia turnieju. Zwycięzca licytacji będzie mógł rozegrać tiebreak z Igą i Hubertem do siedmiu punktów. Licytacja startuje 1 lipca i potrwa do 9 lipca br., odbywa się na Allegro Charytatywni (link do licytacji).

W programie Otwarcia m.in. mecz pokazowy gry mieszanej z udziałem Igi Świątek w parze z Marcinem Matkowskim oraz Huberta Hurkacza w parze z Klaudią Jans-Ignacik.

Całe wydarzenie odbędzie się na specjalnie wybudowanym Korcie, który powstaje na obiekcie Klubu Tenisowego Arka w Gdyni i będzie Kortem Centralnym całego turnieju.

Informacje o Otwarciu Turnieju w dniu 13 lipca
Otwarcie bram i dostępność atrakcji: 12:00
Ceremonia otwarcia i mecz gry mieszanej: 14:00
Informacje o biletach na Turniej oraz harmonogram wydarzenia
Otwarcie bram: 10:30
Mecze oraz dostępność atrakcji: od 11:00 (godziny poszczególnych meczów będą podawane na bieżąco)
Bilet ulgowy obowiązuje dla osób poniżej 18 roku życia za okazaniem legitymacji szkolnej oraz dla osób niepełnosprawnych za okazaniem dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność.

Bilet dla osób poruszających się na wózku: obowiązuje dla osoby poruszającej się na wózku inwalidzkim oraz opiekuna

Obiekt Klubu Tenisowego Arka w Gdyni ma niezwykle atrakcyjne położenie w rezerwacie leśnym nad samym morzem, w niewielkiej odległości od centrum miasta.

W trakcie imprezy tenisowej organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji i niespodzianek dla fanów tenisa oraz strefę dla dzieci.

Turniej WTA 250 w Gdyni jest jednym z 30-stu tej rangi rozgrywanych na świecie w ciągu roku. Polska znalazła się w tym zaszczytnym gronie i tym samym wróciliśmy na mapę światowego tenisa.

Opinie

28.09 g.20.10
PGE Spójnia Stargard
28.09 g.21.00
Wisła Kraków
29.09 g.20.10
Polski Cukier Start Lublin
29.09 g.20.30
Motor Lublin
30.09 g.12.00
Cartusia Kartuzy
26.09 g.18.00
POLSKA
2:1
Ukraina
26.09 g.18.00
Miedź Legnica
24.09 g.17.30
Anwil Włocławek
24.09 g.15.00
Orlen Wisła Płock