stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Babski Rajd 2019 (1 opinia)

Po raz szósty ponad 40 załóg będzie miało okazję spróbować swoich sił za kierownicą. 8 września, w niedzielę, odbędzie się w Trójmieście 6. edycja Babskiego Rajdu. Tego dnia w godzinach 10:00-17:00 zawodniczki zmierzą się z nowymi konkurencjami, jak i tradycyjnymi już próbami sprawnościowymi.

Oprócz jazdy w alko goglach, testu Stewarta, jazdy z zasłoniętymi oczami, odbędzie się parkowanie na czas, jazda sprawnościowa na torze Autodrom Pomorze oraz kontrolowany poślizg. Oczywiście startujące drużyny czeka także niespodzianka w postaci konkurencji specjalnej, która zawsze trzymana jest przez organizatorów w tajemnicy aż do dnia rajdu.Babski Rajd to amatorski rajd dla kobiet. Załogę tworzą kierowca i pilot - kierowcą musi być kobieta, pilotem może być mąż, partner bądź przyjaciółka uczestniczki. Co ważne, kierowca i pilot nie mogą posiadać licencji rajdowej.

Konkurencje rozlokowane są na terenie Trójmiasta z naciskiem na Autodrom Pomorze. W tym roku w Pszczółkach k. Gdańska w Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy Autodrom Pomorze odbędzie się zarówno rozpoczęcie, jak i zakończenie Babskiego Rajdu. Odcinki czasowe są pokonywane prywatnymi samochodami, natomiast pojazdy do konkurencji specjalnych i niespodzianek są zapewniane przez organizatorów. W tym roku pojazdy uczestniczkom szykuje FordStore Gdynia Euro-Car.

Dodatkowo tego dnia organizowany jest piknik dotyczący bezpieczeństwa. Będziemy propagować bezpieczny styl jazdy oraz wskazywać zagrożenia płynące z braku ostrożności czy prowadzenia pojazdów pod wpływem alkoholu.

REJESTRACJA DLA UCZESTNIKÓWBabski Rajd to impreza napędzana na cztery koła, o zabarwieniu etyliny i zapachu spalin! Ale nie tylko o zabawę tu chodzi! Organizatorem Babskiego Rajdu jest Fundacja Bo Mogę z Wejherowa. Wpisowe w wysokości 250 zł od załogi oraz zebrane pieniądze podczas końcowej licytacji atrakcyjnych nagród, przekazywanych Fundacji od sponsorów, przeznaczane są na organizowanie dzieciakom z biednych rodzin wakacyjnych atrakcji oraz na zakup najpotrzebniejszych środków codziennego użytku dla dzieci z gdyńskiego hospicjum "Bursztynowa Przystań".

Więcej informacji o imprezie i zapisach:
http://babskirajd.pl/
https://www.facebook.com/babskirajd/

Przeczytaj także

Informacja o biletach

Rejestracja dla uczestników:
http://babskirajd.pl/rejestracja2019/

Wysokość wpisowego wynosi 250 lub 500 złotych od załogi w zależności od wybranego pakietu
startowego

Opinie (1)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

21.09 g.15.00
ŁKS Łódź
21.09 g.17.30
Korona Kielce
21.09 g.19.15
Stal Mielec
22.09 g.16.00
Polonia Środa Wielkopolska
22.09 g.17.00
Zagłębie Sosnowiec
15.09 g.19.00
Piotrkowianin
15.09 g.17.00
Master Pharm Rugby Łódź
15.09 g.17.00
Energa Toruń
15.09 g.16.00
Gwardia Koszalin
14.09 g.17.30
Lech Poznań