stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Babski Rajd (4 opinie)

  • niedziela, 11 września 2016,
    godz. 10:00
  • Gdynia
  • wstęp wolny

W niedzielę 11 września na terenie Gdyni rusza Babski Rajd! Pięćdziesiąt zarejestrowanych drużyn (kierowca - kobieta bez licencji rajdowej i pilot) startować będzie w dziesięciu konkurencjach! Dodatkową atrakcją jest piknik promujący bezpieczny styl jazdy, na który organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych, a przede wszystkim rodziny z dziećmi!

Samochodowe próby i konkurencje niespodzianki czekające na zawodniczki to m.in: jazda na czas, jazda w alkogoglach, test Stewarta, zdarzenie drogowe, jazda z zasłoniętymi oczami. Zawodniczki będą miały okazję wykazać się także na strzelnicy oraz prowadząc pojazd specjalny - wielką niespodziankę. Odcinki czasowe są pokonywane prywatnymi samochodami, natomiast pojazdy do konkurencji specjalnych i niespodzianek są zapewniane przez organizatorów.
Oprócz samego rajdu organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych na Skwer Kościuszki (parking przy Akwarium Gdyńskim), gdzie w godz. 10:00-18:00 odbędzie się piknik towarzyszący całej imprezie. Celem jest promowanie bezpiecznego stylu jazdy i kultury na drodze. Oprócz możliwości kibicowania uczestniczkom i podglądania ich zmagań, planowane są m.in: konkursy z nagrodami, atrakcje i zabawy dla dzieci, pokazy pierwszej pomocy, trampoliny Jumping Frog. Piknik jest otwarty dla każdego.

Nie tylko o zabawę tu chodzi! Organizatorem Babskiego Rajdu jest Fundacja "Militarni Dzieciom" z Wejherowa. Wpisowe od drużyn oraz zebrane pieniądze podczas końcowej licytacji atrakcyjnych nagród, przekazanych Fundacji od sponsorów, przeznaczane są na organizowanie dzieciakom z biednych rodzin wakacyjnych rozrywek.

Konkurencje rozlokowane są w czterech miejscach na terenie Gdyni: Skwer Kościuszki, parking OT PORT przy ul. Polskiej, Strzelnica przy ul. Pułaskiego, Kolibki Adventure Park.

Zakończenie, licytacja, rozdanie nagród oraz upominków odbędzie się w Coco Cafe Club & Restaurant w Gdyni!
Zapraszamy! Wstęp wolny!

Patronat honorowy nad imprezą objęli: Marszałek Województwa Pomorskiego, Komendant Wojewódzki Policji oraz Prezydent Miasta Gdyni.

Więcej informacji o imprezie i zapisach: http://babskirajd.pl/ oraz www.facebook.com/babskirajd

Przeczytaj także

Opinie (4)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

22.02 g.15.00
Raków Częstochowa
22.02 g.17.00
Wisła Kraków
22.02 g.18.00
Re-Plast Unia Oświęcim
22.02 g.20.30
Energa MKS Kalisz
21.02 g.18.00
Re-Plast Unia Oświęcim
20.02 g.18.00
Lyon Asvel
16.02 g.17.00
Podhale Nowy Targ
16.02 g.16.00
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin