• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Prezentacja

Wybierz zawodnika:
Marcin Pettke

Marcin Pettke (były zawodnik)

Dane:
ur:
1995-01-29
Informacje dodatkowe:

pozycja: obrońca
numer:

Wykres ocen w kolejnych meczach

Sezon:

Bałtyk Gdynia

Data powstania:
1930

Pełna nazwa:
Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia

Barwy:
biało-niebieskie

Największe osiągnięcia:
7 sezonów w Ekstraklasie (1980-86, 1987/88), 6. miejsce w Ekstraklasie (1981), półfinał Pucharu Polski (1985)

Debiut w I lidze (ekstraklasa)
1980

Siedziba:
ul. Olimpijska 5/9, 81-538 Gdynia
tel.: 622-00-99

Stadion:
ul. Górskiego 10,
pojemność 3000 miejsc
oświetlenie: 1200 lx
podgrzewana murawa sztuczna

Prezes: 
Jacek Goliński

Wiceprezes:
Michał Listkiewicz

Członek zarządu:
Andrzej Adamczyk

Archiwum drużyny

wyniki w sezonie:
statystyki w sezonie:

Tabela

Piłka nożna - III liga
Drużyny M Z R P Bramki Pkt.
1 Kotwica Kołobrzeg 34 24 6 4 75:25 78
2 Olimpia Grudziądz 34 24 5 5 77:24 77
3 Unia Janikowo 34 18 6 10 62:47 60
4 Pogoń II Szczecin 34 16 10 8 60:36 58
5 Pogoń Nowe Skalmierzyce 34 17 7 10 54:42 58
6 Sokół Kleczew 34 17 5 12 53:39 56
7 Świt Skolwin 34 16 8 10 56:37 56
8 Zawisza Bydgoszcz 34 14 8 12 57:51 50
9 Błękitni Stargard 34 13 6 15 48:54 45
10 Polonia Środa Wielkopolska 34 12 7 15 40:63 43
11 KP Starogard Gdański 34 11 9 14 44:51 42
12 Stolem Gniewino 34 10 11 13 43:66 41
13 Jarota Jarocin 34 9 9 16 40:47 36
14 BAŁTYK GDYNIA 34 10 6 18 44:57 36
15 GKS Przodkowo 34 9 9 16 40:51 36
16 Bałtyk Koszalin 34 9 8 17 40:58 35
17 Kluczevia Stargard 34 7 5 22 28:65 26
18 Elana Toruń 34 6 3 25 36:84 21

Kotwica Kołobrzeg, jako zwycięzca grupy, awansowała do II ligi.
Trzy ostatnie drużyny - Bałtyk Koszalin, Kluczevia Stargard i wycofana po rundzie jesiennej Elana Toruń - spadły do IV ligi.
Z województwa pomorskiego awans do III ligi zdobyła Gedania 1922 Gdańsk, z zachodniopomorskiego - Vineta Wolin, warmińsko-pomorskiego - Concordia Elbląg.


Wyniki 34 kolejki:

  • BAŁTYK GDYNIA - Jarota Jarocin 1:2 (1:1)
  • Polonia Środa Wielkopolska - Pogoń II Szczecin 0:3 (0:3)
  • Unia Janikowo - Zawisza Bydgoszcz 1:1 (1:1)
  • Kluczevia Stargard - Sokół Kleczew 2:1 (1:1)
  • Świt Skolwin - Olimpia Grudziądz 1:0 (1:0)
  • Stolem Gniewino - Kotwica Kołobrzeg 3:4 (1:4)
  • KP Starogard Gdański - GKS Przodkowo 4:2 (2:2)
  • Bałtyk Koszalin - Błękitni Stargard 3:2 (2:0)
  • Pogoń Nowe Skalmierzyce - Elana Toruń 3:0 (walkower)

Najczęściej czytane