- 1 Lechia wygrała mecz, który był przerwany (118 opinii) LIVE!
- 2 Kara dla Arki za derby Trójmiasta (35 opinii)
- 3 100 tys. zł za akcje żużlowej spółki (22 opinie)
- 4 Szykuje się siatkarski rekord (8 opinii) LIVE!
- 5 Świetne pół godziny z mistrzem Polski (4 opinie)
- 6 Nowy kibic Arki i... wirus (37 opinii)
Bałtyk Gdynia - Stolem Gniewino 2:2. Niespodziewany zwrot akcji ws. transferu
Energa Bałtyk Gdynia
Bałtyk Gdynia zremisował ze Stolemem Gniewino 2:2 (1:0) w piątym zimowym sparingu. Mecz rozgrywany był przy iście zimowej aurze. Trener Włodzimierz Pasieka przetestował w nim dwóch piłkarzy. Do niespodziewanego zwrotu akcji doszło ws. transferu Jana Klimka, który jednak nie przeniesie się do Pogoni Grodzisk Mazowiecki.
Oskar Bohm, Jakub Bach
BAŁTYK: Bartkowiak (od 46 Rabin) - Wołowski, testowany, Lengiewicz, Drozdowicz - Pasieka - testowany, Skrzecz - Bohm, Sluga, Fietz oraz Bach, Żuber
Piąty zimowy sparing Bałtyk Gdynia rozegrał przeciwko ligowemu rywalowi, Stolemowi Gniewino, który zajmuje obecnie bezpieczne, 13. miejsce. Do tej pory w lidze te ekipy mierzyły się czterokrotnie. Gdynianie nie pokonali rywali ani razu. Trzykrotnie padł remis, a raz wygrał Stolem.

Spotkanie odbyło się na zaśnieżonym boisku Narodowego Stadionu Rugby. Piłkarze Bałtyku występujący w białych strojach, nieco zlewali się z placem gry. Zaś sam mecz rozgrywany był przy użyciu specjalnej, pomarańczowej "futbolówki".
Do przerwy to biało-niebiescy prowadzili 1:0 po trafienniu Oskara Bohma. Więcej bramek padło w drugiej połowie. Najpierw goście wyrównali, jednak był to gol samobójczy Fabiana Lengiewicza. Bałtyk ponownie na prowadzenie wyprowadził Jakub Bach, ale wynik ustalili przyjezdni.

Był to trzeci remis Bałtyku podczas serii zimowych sparingów. Podopieczni Włodzimierza Pasieki pozostają jednak bez porażki.
Bałtyk Gdynia - sparingi zima 2023
- 14.01, Gdynia: Czarni Pruszcz Gdański (IV liga) 3:1 Bramki: Karol Fietz, Mikołaj Kośnik, Marcel Sluga
- 21.01, Gdynia: Pomezania Malbork (IV liga) 1:1
Bramka: Mateusz Długołęcki - 25.01, Gdynia: Concordia Elbląg 3:3 Bramki: Hubert Żuber 2, Marcel Sluga
- 28.01, Lębork: Pogoń Lębork (IV liga) 3:1 Bramki: Karol Fietz, Mateusz Długołęcki, samobójcza
- 04.02, Gdynia: Stolem Gniewino (III liga) 2:2 Bramki: Oskar Bohm, Jakub Bach
- 11.02, Gdynia: Powiśle Dzierzgoń (IV liga)
- 18.02, Gdynia: Gryf Wejherowo (IV liga)
- 25.02, Elbląg: Concordia Elbląg (III liga)
Jan Klimek jednak zostaje w Bałtyku
Niespodziewany zwrot akcji nastąpił w sprawie Jana Klimka. Środkowy obrońca po udanych testach miał przenieść się do Pogoni Grodzisk Mazowiecki. W sprawie nastąpił jednak zwrot akcji, gdyż pomimo porozumienia, klub z Mazowsza postanowił jednak pozyskać obrońcę z ŁKS Probudex Łagów, innego III-ligowca, który wycofał się z rozgrywek.
22-latek wrócił zatem do biało-niebieskich i ma rozegrać rundę wiosenną w Bałtyku.
Kluby sportowe
Opinie wybrane
-
2023-02-05 12:37
Pamiątka (1)
Piszę z wielką prośbą, od kilku lat jeżdżę po całej Polsce i odwiedzam drużyny, które grały kiedyś na najwyższym szczeblu rozgrywkowym, byłem na wczorajszym sparingu z Gniewinem, lecz niestety w drodze powrotnej z Gdyni aparat uległ uszkodzeniu. Byłbym bardzo wdzięczny, jeśli dysponowali by Państwo jakimikolwiek materiałami z wczorajszego meczu (zdjęcia, filmy, naprawdę cokolwiek) i zechcieliby je udostępnić.
- 13 8
-
2023-02-05 13:58
Nie masz co robić?
To idź do pracy!
- 5 18
-
2023-02-05 08:46
Wzmocnienia (1)
Brak Korpala i Jankowskiego naszym wzmocnieniem ? Zimą taki mamy sposób na mocniejszą kadrę ?
- 5 4
-
2023-02-05 11:46
Witamina c wzmacnia.
- 3 0
-
2023-02-04 18:59
Kilka trzeba odstawić. To nie jest zawodnik nawet na tak słaby zespół (1)
To co grał jesienią to dramat. Więcej szkody robił niż dawał pozytywów
- 15 4
-
2023-02-05 10:33
Kogo poeta miał na myśli .
- 2 1
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.