Bałtyk Gdynia przegrał z KKS 1925 Kalisz 0:3

dak.
8 czerwca 2019 (artykuł sprzed 4 lat)

Energa Bałtyk Gdynia

Sebastian Letniowski znów będzie miał ból głowy. Jego zespół do Gdyni wraca bez punktów. Sebastian Letniowski znów będzie miał ból głowy. Jego zespół do Gdyni wraca bez punktów.

Bałtyk Gdynia przegrał Z KKS 1925 Kaliszem 0:3 (0:2) w przedostatniej kolejce III ligi. W ostatnim meczu sezonu biało-niebiescy zmierzą się z rezerwami Lecha Poznań, które awansowały już do II ligi. Mecz odbędzie się 15 czerwca o godz. 17.

KKS 1925 Kalisz - Bałtyk Gdynia 0:3 (0:2)

BAŁTYK: Szulc - Korpalski, Zakrzewski, Sobczak, Andryszak - Demiańczuk, Kręcki (73 Sadowski), Letniowski, Garczewski, Sobiecki (46 Biskup) - Marczak

Sprawdź co przed meczem mówił Maksym Demiańczuk

Piłkarze obu zespołów od samego początku zaczęli bardzo ambitnie i agresywnie. Dlatego to od pierwszych minut obraz spotkania przypominał bardziej walkę i wymianę ciosów, niż grę w piłkę nożną. Po przejściu pierwszej fali inicjatywę w spotkaniu przejęli gospodarze i w 17. minucie mogli cieszyć się z pierwszego gola, a na listę strzelców wpisał się Mateusz Żebrowski.

Druga w tabeli drużyna z Kalisza jednak szła za ciosem, chcąc podwyższyć prowadzenie, by tak jak tydzień temu Bałtyk mieć większy spokój w swojej grze. Efektem było trafienie w 32. minucie. Do sytuacji, w której doszło pechowcem okazał się Arkadiusz Korpalski. Obrońca biało-niebieskich strzelił bramkę samobójczą. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:0.

Bałtyk Gdynia - Sokół Kleczew 4:0. Sprawdź realcję

Po przerwie gra podopiecznych Sebastiana Letniowskiego wyglądała znacznie lepiej. Bramkarza miejscowych pokonać próbowali Jakub LetniowskiBartosz Zakrzewski, jednak w obu sytuacjach golkiper bywał górą. Bałtyk grał lepiej, ale kolejne słowo należało do kaliszan. W 58. minucie na 3:0 trafił Vidal Gonzalez.

Choć szanse biało-niebieskich bardzo zmalały, to przyjezdni nie składali broni. Mając z tyłu głowy strzelenie trzech bramek w odstępie trzech minut w poprzednim spotkaniu podejmowali kolejne próby pokonania bramkarza. Ten jednak był lepszy, gdy strzelał Jakub Biskup. Dokładności również brakowało, gdy po dośrodkowaniu Letniowskiego, Michał Marczak nie sięgał piłki.

Do końca spotkania wynik nie uległ zmianom. Bałtyk do Gdyni wróci bez punktów.

18 Wda Świecie 33 1 5 27 20:90 8
Wda Świecie wycofała się po rundzie wiosennej. Jej wyniki z jesieni zostały zaliczone, a wiosną każdemu z jej rywali przyznawany jest za mecz walkower 3:0.
Tabela wprowadzona: 2019-06-08

Wyniki 33 kolejki

• KKS 1925 Kalisz - BAŁTYK GDYNIA 3:0 (2:0)
  • Górnik Konin - Jarota Jarocin 2:2 (1:0)
  • Chemik Bydgoszcz - Wierzyca Pelplin 3:2 (2:0)
  • Pogoń II Szczecin - Świt Skolwin 1:1 (0:1)
  • Polonia Środa Wielkopolska - Kotwica Kołobrzeg 2:1 (1:1)
  • Lech II Poznań - Radunia Stężyca 3:1 (1:0)
  • Sokół Kleczew - Bałtyk Koszalin 3:1
  • KP Starogard Gdański - Mieszko Gniezno 1:2 (1:0)
  • Gwardia Koszalin - Wda Świecie 3:0 (walkower)

• (4)

Czas na zmiany. Tracimy za dużo goli. Jakies granie bramkarzy na zmiane co to jest. To nie cyrk. Kto odpowiada za dziadostwo , jezeli nie trener bo bronicie w zaparte to zarząd. ?? To niech zarząd pakuje manatki i wyp... ile kasy poszlo na pensje ktore i tak płacicie kiedy chcecie. Koniec. Jak sie boicie odejsc to chociaż dzialajcie. Jestem zmeczony tym sezonem. Wiele zawodu mnie spotkalo a tyle obiecywano.