Bałtyk rozczarował w Gnieźnie. Katastrofa gdynian do przerwy

27 października 2018 (artykuł sprzed 5 lat)

Energa Bałtyk Gdynia

Najnowszy artykuł o klubie Energa Bałtyk Gdynia Wysokie zwycięstwo TLG. Energa Bałtyk lepszy od Arki. Jaguar stracił lidera
Bramka Michała Marczaka nie pomogła Bałtykowi w Gnieźnie. Gdynianie doznali wysokiej porażki z Mieszkiem tracąc cztery gole do przerwy. Bramka Michała Marczaka nie pomogła Bałtykowi w Gnieźnie. Gdynianie doznali wysokiej porażki z Mieszkiem tracąc cztery gole do przerwy.

Piłkarze Bałyku Gdynia przegrali na wyjeździe z Mieszkiem Gniezno 1:4 (0:4) doznając drugiej porażki z rzędu w III lidze. Dla podopiecznych trenera Sebastiana Letniowskiego koszmarny był okres pomiędzy 23., a 32. minutą, w którym stracili aż trzy bramki. To najwyższa przegrana biało-niebieskich w tym sezonie.

Bramki: Goździk 6, 32, Steinke 23, Radomski 29 karny - Marczak 84

BAŁTYK: Szady - Korpalski, Szur, Garbacik, Czerwiński - Duszkiewicz (39 Demiańczuk), Kręcki, Bartlewski (73 Góra), Marczak, Kołodziejski (71 Rychłowski) - Duda (46 Zieliński)

Mecz w Gnieźnie miał poprawić gdynianom nastroje po porażce z Bałtykiem Koszalin i pozwolić im pozostać w czołówce tabeli. Mieszko od pierwszych minut ruszył jednak do ataków i szybko objął prowadzenie po golu Gracjana Goździka.

Gdynianie byli blisko wyrównania 10 minut później, ale w najlepszym wypadku udawało im się wywalczyć najwyżej rzut rożny.

Kiedy na 2:0 podwyższył Michał Steinke, zapoczątkował serię trzech goli w ciągu dziewięciu minut, która znokautowała gdynian. Chwilę później po faulu na Goździku z rzutu karnego Adriana Szady pokonał Dawid Radomski.

Goździk trafił jeszcze raz i na przerwę Bałtyk schodził z "plecakiem" w postaci czterech straconych bramek. Do tego urazu nabawił się Łukasz Duszkiewicz.

W drugiej części meczu było lepiej, bo gdynianie nie stracili już ani jednej bramki. Bałtyk próbował atakować, ale nieskutecznie. Honorową bramkę udało się zdobyć dopiero pod koniec spotkania, gdy golkipera gospodarzy pokonał Michał Marczak.

Wyniki 13 kolejki

• Mieszko Gniezno - BAŁTYK GDYNIA 4:1 (4:0)
  • Bałtyk Koszalin - Jarota Jarocin 6:2 (3:0)
  • KP Starogard Gdański - Radunia Stężyca 0:1 (0:0)
  • Polonia Środa Wielkopolska - Wierzyca Pelplin 3:0 (1:0)
  • Gwardia Koszalin - Górnik Konin 0:4 (0:1)
  • Sokół Kleczew - Kotwica Kołobrzeg 1:2 (0:2)
  • KKS 1925 Kalisz - Wda Świecie 3:1 (3:0)
  • Lech II Poznań - Świt Skolwin 5:2 (3:0)
  • Pogoń II Szczecin - Chemik Bydgoszcz 2:0 (0:0)

Opinie (301) ponad 100 zablokowanych

• kompromitacja, kolejny zmarnowany sezon (4)

zarząd na taczkę i won nieudacznicy, a ci pseudo piłkarzyny i trenerek na piechotę do Gdyni, wstyd

• 35 14

• A ty kłamco znowu nadajesz...

• 6 12

• (1)

Wstyd to kłamać - Redłowo 100% Bałtyk - :-)

• 11 7

• sorry ok, o,001%

• 4 1

• Pseudo prezesik

Jak maja dobrze grać jak klub zalega z wypłatą dla zawodników. Zaległości wynoszą nawet do trzech miesięcy.