Wiadomości

Będą mundury

Akademia Wychowania Fizycznego w Gdańsku będzie gościła w najbliższy weekend ponad stu pływaków, którzy będą rywalizowali w 22. Międzynarodowych Mistrzostwach Gdańska. Na 25-metrowej pływalni oliwskiej uczelni umiejętności zaprezentują zawodnicy Orlika Elbląg, Ruchu Grudziądz, MOSiR Sopot, UKS Siódemka Sopot, Moreny Gdańsk, PKS Szczytno, SAV Brema oraz pełniący rolę gospodarzy pływacy AZS AWF.
Zawody ropoczną się w sobotę o 15.00, natomiast w niedzielę o 9.30.

Do wczoraj w gronie chętnych do startu w tej imprezie (wraca do kalendarza po rocznej absencji) nie było zawodników Floty Gdynia, którzy tradycyjnie brali udział w gdańskich zawodach. - Jesteśmy zaskoczeni. Może w ostatniej chwili wykażą zainteresowanie? - zastanawia się Włodzimierz Włodarczak, organizator zawodów.
Warto zauważyć, że służby mundurowe będą reprezentowane w mistrzostwach. Co prawda do wczoraj wszystko wskazywało na to, że zabraknie przedstawicieli wojskowego klubu z Gdyni, lecz swój przyjazd zapowiedzieli zawodnicy Policyjngo Klubu Sportowego ze Szczytna, który powstał przy Wyższej Szkole Policyjnej zaledwie pół roku temu. Międzynarodowy charakter imprezie zapewni start 10 pływaków z zaprzyjaźnionej Bremy.

Ze znanych zawodników swe umiejętności zademonstrują Mariusz Siembida, Marek Krawczyk i Beata Kamińska (AZS AWF) oraz Monika Bronk (Sopot).

Kryst.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.