Marić wybronił remis Lechii we Wrocławiu

9 sierpnia 2015 (artykuł sprzed 8 lat)

Marko Marić był najlepszym piłkarzem Lechii w meczu we Wrocławiu. Marko Marić był najlepszym piłkarzem Lechii w meczu we Wrocławiu.

Piłkarze Lechii po raz drugi z rzędu zremisowali w ekstraklasie. Punkt zdobyty w wyjazdowym meczu ze Śląskiem Wrocław, po wyniku 0:0 to w największej mierze zasługa Marko Maricia. Bramkarz biało-zielonych bronił bardzo dobrze przede wszystkim po strzałach Kamila Bilińskiego, a w kilku przypadkach dopisało mu szczęście. W 74. minucie Robert Pich posłał piłkę w słupek. Gdańska drużyna, która tego dnia wystąpiła w czerwonych strojach, wystąpiła bez Sebastiana Mili. Opaskę kapitana przejął Jakub Wawrzyniak, a pozycję ofensywnego pomocnika obsadził Piotr Wiśniewski.

Użytkownicy naszej aplikacji zostali już o tym powiadomieni
Pobierz aplikację: Android iPhone

Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław
33 Pawełek - 23 Zieliński, 3 Celeban, 20 Kokoszka, 12 Dudu - 28 Paixao, 4 Hateley, 6 Hołota, 10 Pich - 9 Kiełb, 19 Biliński
Sędziowie: Gil (Lublin) oraz Borkowski, Kupsik
Widzów: 7939
50 Marić - 23 Wojtkowiak, 2 Janicki, 22 Maloca, 3 Wawrzyniak - 16 Borysiuk, 21 Vranjes - 11 Makuszewski, 14 Wiśniewski, 10 Nazario - 30 Kuświk
  • 64' 23 Zieliński Zmiany 17 Pawelec
  • 80' 10 Pich Zmiany 29 Grajciar
  • 89' 19 Biliński Zmiany 25. Bartkowiak
Zmiany Zmiany
  • 67' 11 Makuszewski Zmiany 9 Mak
  • 74' 21 Vranjes Zmiany 8 Łukasik
  • 86' 22 Maloca Zmiany 5 Rudinilson
  • 90' Hateley
Kartki Kartki
  • 34' Wojtkowiak
  • 45+8 Wiśniewski

POMECZOWY KOMENTARZ TRENERÓW
JERZY BRZĘCZEK (Lechia Gdańsk)

Gratuluję chłopakom. Zdobyliśmy bardzo ważny i cenny punkt tym bardziej, że ze Śląskiem Lechia miała ostatnio niekorzystny bilans. Ten remis będzie swego rodzaju fundamentem i pozwoli nam grać lepiej i skuteczniej w następnych spotkaniach.

TADEUSZ PAWŁOWSKI (Śląsk Wrocław)
Był to dobry mecz mojego zespołu. Zagraliśmy w przyzwoitym tempie. Zabrakło jedynie bramek, a mieliśmy ku nim kilka świetnych sytuacji. Trzeba wykorzystywać sytuację sam na sam oraz strzały z bardzo bliskiej odległości. Myślę, że w następnych meczach będzie lepiej i poprawimy ten aspekt gry.

39% uczestników naszej ankiety uznało, że Sebastian Mila powinien wchodzić z ławki, na podmęczonego już rywala i strzelać gole jak to robił w reprezentacji, a 23% stwierdziło, że kapitan Lechii może być tylko rezerwowym, bo na razie mało pomaga drużynie. Jeden z tych wariantów wybrał również trener Brzęczek. Gdański pomocnik, który zimą opuścił Śląsk znalazł się na ławce

SPRAWDŹ DOKŁADNE WYNIKI ANKIETY. PRZECZYTAJ, CO MÓWIŁ MILA O FORMIE LECHII I SWOJEJ

na pozycję "10" w miejsce Mili mecz rozpocznie Wiśniewski (LECHIA Gdańsk)
druga zmiana w podstawowym składzie nastąpiła w ataku, kontuzjowane Buksę zastapił Kuświk (LECHIA Gdańsk), dla którego to pierwszy ligowy występ w "11" w Lechii

GRZEGORZ KUŚWIK: JAK NAJSZYBCIEJ WRÓCIĆ DO FORMY Z RUCHU

Poza Milą (nr 6) na ławce Lechii miejsca zajęli jeszcze: 1 Budziłek, 5 Rudinilson, 8. Łukasik, 9 Mak, 19 Pawłowski, 41 Stolarski

Przypomnijmy, że w 8-dniowym wyjeździe uczestniczy 21 piłkarzy

KADRA LECHII NA WYJAZDOWY TRÓJMECZ

Piłkarze, na których postawił trener Brzęczek, powinni się wykazać, gdyż rezerwiści chętnie zajmą ich miejsce. Lechia II rozgromiła III-ligowe KS Chwaszczyno 7:0, a po dwa gole strzelili Haraslin i Gołuński

OSTRE STRZELANIE PRZED INAUGURACJĄ III LIGI

W Śląsku jedna zmiana w "11" w porównaniu z wygranym meczem w ostatniej kolejce z Termaliką (2:0). Za Grajciara gra Kiełb (Śląsk Wrocław)
na ławce gospodarzy: 22 Wrąbel, 5 Danielewicz, 15 Gecov, 17 Pawelec, 25 Bartkowiak, 29 Grajciar, 30 Dankowski
jest gorąco, ale do rekordowej temperatury 40,2 stopni Celsjusza sporo brakuje, temperatury pokazują około 30 stopni
piłkarze wychodzą do prezentacji
Lechia zagra dzisiaj w kolorystyce, która dotychczas była wykorzystywana jedynie w sparingach. Gdańszczanie ubrani na czerwono
Śląsk w białych strojach z zielonymi dodatkami
kapitanem Lechii jest Wawrzyniak (LECHIA Gdańsk), to on wziął udział w losowaniu na środku boiska obok swojego vis a vis - Pawełka
obaj trenerzy rozluźnieni, przynajmniej jeśli chodzi o strój, w "odstawkę" poszły marynarki, obaj szkoleniowcy w koszulach z krótkim rękawem
1'
od środka rozpoczęła Lechia, Wiśniewski (LECHIA Gdańsk) i Kuświk (LECHIA Gdańsk)
1'
z trybun doping dla obu klubów
2'
Maloca (LECHIA Gdańsk) powstrzymał atak Paixao (Śląsk Wrocław)
3'
agresywna gra obu drużyn w środkowej strefie boiska
3'
cień z trybuny na prawej stronie boiska, patrząc od strony bramki Lechii, ciekawe, czy tą stroną będą próbować grać piłkarze, czy wybiorą nasłonecznione sektory boiska
4'
Wiśniewski (LECHIA Gdańsk) wrzucił piłkę z wolnego niemal ze środka boiska w pole karne Śląska, pewnie główkował Hołota (Śląsk Wrocław)
6'
grę na siebie stara się brać Wiśniewski (LECHIA Gdańsk), teraz właśnie faulowany
6'
Wiśniewski (LECHIA Gdańsk) na prawo do Wojtkowiaka (LECHIA Gdańsk), dośrodkowanie gdańskiego obrońcy przeciął Pawełek (Śląsk Wrocław)
8'
kolejna akcja Wiśniewskiego (LECHIA Gdańsk) przerwana faulem
9'
po dośrodkowaniu z wolnego Nazario (LECHIA Gdańsk) piłkę w polu karnym rywali przejął Vranjes (LECHIA Gdańsk), ale nie miał miejsca do strzału
9'
teraz jest strzał, ale zablokowane uderzenie Borysiuka (LECHIA Gdańsk) z około 30. metra
10'
Wawrzyniak (LECHIA Gdańsk) przerwał kontrę Paixao (Śląsk Wrocław)
10'
dobry zwód Wiśniewskiego (LECHIA Gdańsk), ale niecelne podanie do Kuświka (LECHIA Gdańsk)
11'
na początku meczu lepiej wygląda Lechia
12'
na spalonym Kiełb (Śląsk Wrocław)
13'
dobra atmosfera na trybunach, doping dla obu stron, ale ludzi niezbyt dużo, szczególnie jak na 40-tysięczny stadion
14'
dobry przerzut Borysiuka (LECHIA Gdańsk), ale Nazario (LECHIA Gdańsk) nie utrzymał piłki w boisku na lewym skrzydle
15'
Marić (LECHIA Gdańsk) piękną paradą odbił piłkę po strzale Kiełba (Śląsk Wrocław), który przedarł się w pole karne
16'
i akcja już na drugiej stronie boiska, Dudu (Śląsk Wrocław) wybił piłkę na róg
16'
wrzutka z rogu Nazario (LECHIA Gdańsk) prosto na głowę Wojtkowiaka (LECHIA Gdańsk), uderzenie z 5. metra obrońcy tuż obok słupka
17'
zablokowany strzał Waawrzyniaka, będzie kolejny róg
17'
Wiśniewski (LECHIA Gdańsk) po ziemi z rogu do Makuszewskiego (LECHIA Gdańsk), ale ten miał kłopoty z przyjęciem i szansa przepadła
18'
kontra Śląska po rogu Lechii, Biliński wygrał pojedynek główkowy z Wawrzyniakiem (LECHIA Gdańsk), a potem popędził z piłką od połowy boiska, na szczęście dla gdańszczan w pojedynku sam na sam z bramkarzem Biliński uderzył obok słupka
19'
przerwa w meczu, trzeba posprzątać serpentyny, które spadły na boisko
20'
sędzia pozwala, aby podczas sprzątania boiska przez służby porządkowe, piłkarze udali się do ławek, by uzupełnić płyny
21'
pisaliśmy, że w tym sezonie Lechia stwarza za mało niebezpieczeństwa ze skrzydeł, na razie jest poprawa, już było 6 dośrodkowań biało-zielonych, grających dzisiaj na czerwoną

LECHIA NIE ROZWINĘŁA SKRZYDEŁ

23'
nadal przerwa, piłkarze czekają na środku boiska na wznowienie gry, a na trybunach nadal fiesta
24'
poczekamy na wznowienie gry, odpalone biało-zielone race
25'
sędzia nie będzie musiał zarządzać przerwy na uzupełnienie płynów, która w takich warunkach zwykle następuje w połowie połowy, przerwa nadal trwa
26'
dym z rac nadal nie pozwala grać, teraz dym ma kolor czerwony, poprzednio były obłoki biało-zielone
27'
trenerzy nadal przekazują piłkarzom uwagi
27'
gra wznowiona po rzucie sędziowski, przerwa trwała około 8 minut
28'
Lechia ruszyła do ataku, niecelny strzał głową Vranjesa (LECHIA Gdańsk), zablokowany strzał z dystansu Borysiuka (LECHIA Gdańsk)
28'
ładną akcję Lechii znów rozpoczął Wiśniewski (LECHIA Gdańsk)
28'
Makuszewski (LECHIA Gdańsk) dośrodkował prosto w ręce Pawełka
29'
a i tę akcję do skrzydła "rozrzucił" Wiśniewski (LECHIA Gdańsk), który już po przekazaniu piłki został ostro potraktowany przez Hateley'a (Śląsk Wrocław), na razie bez kartki
30'
Marić (LECHIA Gdańsk) obronił strzał Bilińskiego (Śląsk Wrocław)
31'
Lechia ma przewagę w polu, atakuje, ale groźniejsze są nieliczne akcje ofensywne Śląska, gospodarze mieli już trzy okazje na gola
32'
po dośrodkowaniu z wolnego Wiśniewskiego (LECHIA Gdańsk) na murawę upadli Pawełek (Śląsk Wrocław) i Dudu (Śląsk Wrocław), sędzia uznał, że byli nieprzepisowo atakowani i przyznał rzut wolny gospodarzom
34'
Żółtą kartką został ukarany Wojtkowiak (LECHIA Gdańsk), który faulował Picha
35'
na spalonym Paixao (Śląsk Wrocław)
37'
przecisnął Śląsk, piłka od Zielińskiego (Śląsk Wrocław) dotarła do Picha (Śląsk Wrocław) w polu karnym Lechii, ale ten źle ją przyjął i okazja do strzału przepadła
38'
szybka kontra Lechii po błyskawicznie rozegranym wolnym na własnej połowie, Kuświk (LECHIA Gdańsk) zagrał do Wojtkowiak (LECHIA Gdańsk), ale strzał obrońcy broni Pawełek (Śląsk Wrocław)
38'
był to pierwszy celny strzał Lechii w tym meczu
40'
niecelne uderzenie z dystansu Wiśniewskiego (LECHIA Gdańsk)
41'
Paixao (Śląsk Wrocław) wyprzedził Malocę (LECHIA Gdańsk) i posłał piłkę do siatki, sędzia gola nie uznał, odgwizdał spalonego
43'
Pawełek (Śląsk Wrocław) zagrał wślizgiem przed własnym polem karnym, aby wybić piłkę spod nóg Vranjesa (LECHIA Gdańsk), Makuszewski (LECHIA Gdańsk) z dystansu próbował lobem posłać piłkę do siatki, ale przeniósł ją nad poprzeczką
45'
indywidualna akcja Picha (Śląsk Wrocław), ale nie przedarł się do "16" Lechii
45'
spięcie Hołoty (Śląsk Wrocław) i Borysiuka (LECHIA Gdańsk), najpierw obaj zagrali wślizgiem, a potem mieli coś sobie do powiedzenia, sędzia ich rozdzielił, a wolnego przyznał Lechii
45'
8 minut doliczone do drugiej połowy, to efekt przerwy, która miała miejsce od 19. do 27. minuty na skutek wyrzuconych serpentyn oraz odpalonych rac
45+3
akcja Lechii rozpoczęta od pressingu Wiśniewskiego (LECHIA Gdańsk), on też jako ostatni zagrywał i wywalczył róg, bo piłka uciekła z rękawic Pawełkowi
45+4
Pawełek (Śląsk Wrocław) przechwycił piłkę po dośrodkowaniu z rogu Wiśniewskiego (LECHIA Gdańsk)
45+4
niecelny strzał głową Paixao (Śląsk Wrocław) po dośrodkowaniu Dudu (Śląsk Wrocław)
45+5
Vranjes (LECHIA Gdańsk) pomógł wybić piłkę z "16" gdańszczan
45+7
Pawełek (Śląsk Wrocław) złapał piłkę po dośrodkowaniu z wolnego Wiśniewskiego (LECHIA Gdańsk)
45+8
Żółtą kartką został ukarany Wiśniewski (LECHIA Gdańsk) po faulu na Paixao
45+8
znów faul Wiśniewskiego (LECHIA Gdańsk), teraz na Hołocie
45+9
Nieudane dośrodkowaniu z wolnego Kiełba (Śląsk Wrocław)
45+9
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. BEZBRAMKOWY REMIS WE WROCŁAWIU
Jak na ekstraklasę jest to niezły mecz. Brakuje w nim tylko większej liczby celnych strzałów oraz oczywiście goli. Lechii udało się oddać tylko jedno uderzenie w światło bramki (Wojtkowiak), a Śląskowi dwa (Pich, Biliński). Z przebiegu gry gdańszczanie wyglądali lepiej od gospodarzy. Szczególnie, gdy mieli siły, by grać pressingiem już na połowie przeciwnika, biało-zieloni na niewiele pozwalali gospodarzom. Natomiast wystarczyło, że się tylko cofnęli bądź zaspali przy asekuracji po własnych stałych fragmentach gry, to pod bramką Lechii robiło się groźniej.
Nawet Śląsk miał lepsze okazje na gola. Szczególnie tę Bilińskiego (Śląsk Wrocław), który uciekł Wawrzyniakowi (LECHIA Gdańsk) na środku boiska, przebiegł z piłką około 50 metrów i strzelił obok słupka. Gdańszczanie największą szansę na bramkę mieli po rogu i przestrzelonej główce Wojtkowiaka (LECHIA Gdańsk).
W Lechii za pierwszą połowę na najwyższe noty zasłużyli Wiśniewski (LECHIA Gdańsk) w polu oraz Marić (LECHIA Gdańsk) w bramce.
W drugiej połowie wydaje się, że kluczowe dla losów spotkania będzie to, kto lepiej zniesie mecz kondycyjnie oraz popełni mniej prostych błędów w defensywie.
46'
drugą połowę rozpoczął Śląsk, żaden z trenerów w przerwie nie zdecydował się na zmianę
47'
dośrodkowanie z wolnego Wiśniewskiego (LECHIA Gdańsk) przeszło wszystkich piłkarzy zgromadzonych w polu karnym, od bramki rozpocznie Śląsk
48'
tym razem faul taktyczny Wiśniewskiego (LECHIA Gdańsk), Piotr musi uważać, bo ma już żółtą kartkę na koncie
49'
kontra Lechii, Pawełek (Śląsk Wrocław) na róg wybił piłkę po strzale z dystansu Wiśniewskiego (LECHIA Gdańsk)
50'
bez zagrożenia dla Śląska po dośrodkowaniu z rogu Wiśniewskiego (LECHIA Gdańsk)
51'
strzał nad poprzeczką Wiśniewskiego (LECHIA Gdańsk) z dystansu
52'
Borysiuk (LECHIA Gdańsk) w polu karnym Lechii ubiegł Kiełba (Śląsk Wrocław)
53'
Wawrzyniak (LECHIA Gdańsk) powstrzymał Paixao (Śląsk Wrocław)
54'
w drugiej połowie Śląsk podszedł "wyżej" pod Lechię
55'
po zmianie stron Śląsk częściej przy piłce, ale podobnie jak i w Lechii także w szeregach miejscowych dużo niecelnych podań
56'
za mocne podanie Picha (Śląsk Wrocław) do Bilińskiego (Śląsk Wrocław), najszybszy przy piłce Marić (LECHIA Gdańsk)
56'
Wiśniewski (LECHIA Gdańsk) wrzucił w "16" do Nazario (LECHIA Gdańsk), Brazylijczyk składał się chyba to przewrotki, ale przewrócił się i nie oddał strzału
57'
aktywny na prawym skrzydle Śląska jest Zieliński (Śląsk Wrocław), druga jego akcja w ciągu kilkudziesięciu sekund, tym razem zakończona niecelnym dośrodkowaniem
58'
Pawełek (Śląsk Wrocław) przejął piłkę po dośrodkowaniu Nazario (LECHIA Gdańsk)
60'
kontra Lechii rozprowadzona przez Nazario (LECHIA Gdańsk), kończy ją strzał Makuszewskiego (LECHIA Gdańsk), po nodze obrońcy piłka wyszła na róg
61'
po dośrodkowaniu z rogu Nazario (LECHIA Gdańsk) głową strzelał Wiśniewski (LECHIA Gdańsk), celnie, ale za słabo, by pokonać Pawełka
62'
znów po stałym fragmencie gry Lechii szybka kontra Ślaska, do strzału wyprowadzony Pich (Śląsk Wrocław), skrzydłowy w polu karnym gdańszczan był jednak na spalonym
63'
ostre dośrodkowaniu Hateley'a (Śląsk Wrocław), minął się z piłką Marić (LECHIA Gdańsk), ale też nie było nikogo na zamknięcie akcji
64'
Marić (LECHIA Gdańsk) uratował Lechię przed stratą gola, znów wybił piłkę po strzale Bilińskiego (Śląsk Wrocław), róg dla gospodarzy
64'
Borysiuk (LECHIA Gdańsk) wybił piłkę na aut po dośrodkowaniu z rogu Kiełba (Śląsk Wrocław)
64'
Śląsk Wrocław przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Zieliński, w jego miejsce wchodzi Pawelec .
65'
zablokowane dośrodkowanie Hateley'a (Śląsk Wrocław) przez Wawrzyniaka, róg dla gospodarzy
66'
Marić (LECHIA Gdańsk) broni strzał Paixao (Śląsk Wrocław), ale gola i tak by nie było, gdyż Portugalczyk znalazł się na spalonym
67'
LECHIA Gdańsk przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Makuszewski, w jego miejsce wchodzi Mak.
70'
Lechia coraz bardziej cofnięta
70'
niecelny strzał z dystansu Hołoty (Śląsk Wrocław)
71'
Lechia oddała środek boiska, Śląsk ma coraz więcej miejsca do atakowania
71'
Mak (LECHIA Gdańsk) przerwał drybling Picha (Śląsk Wrocław) w polu karnym Lechii
72'
do zmiany przygotowuje się Łukasik, Mila nadal w rezerwie
73'
Kiełb (Śląsk Wrocław) zatrzymany w polu karnym Lechii
74'
Paixao (Śląsk Wrocław) wyłożył piłkę do Picha (Śląsk Wrocław) na 5. metr, ale jego partner strzelił tylko w słupek!
74'
LECHIA Gdańsk przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Vranjes, w jego miejsce wchodzi Łukasik.
76'
od kilku minut gra niemal cały czas na połowie Lechii
77'
wreszcie kontra Lechii, ale Mak (LECHIA Gdańsk) dał sobie zabrać piłkę
78'
kontra Śląska 3 na 3, Maloca (LECHIA Gdańsk) nie dał się obrać Kiełbowi (Śląsk Wrocław)
78'
Marić (LECHIA Gdańsk) odbił piłkę po strzale sprzed pola karnego Kiełba (Śląsk Wrocław)
80'
Marić (LECHIA Gdańsk) złapał piłkę po uderzeniu sprzed "16" Bilińskiego (Śląsk Wrocław)
80'
Śląsk Wrocław przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Pich, w jego miejsce wchodzi Grajciar.
81'
niecelny strzał Wiśniewskiego (LECHIA Gdańsk)
kontuzja
84'
Malocę (LECHIA Gdańsk) łapią skurcze mięśni, obrońca sygnalizuje, że jest potrzeba zmiany
kontuzja
85'
Maloca (LECHIA Gdańsk) zniesiony z boiska na noszach, rozgrzewa się Rudinilson
86'
LECHIA Gdańsk przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Maloca, w jego miejsce wchodzi Rudinilson.
86'
oznacza to, że w tym meczu na boisku nie pojawi się Mila
89'
Śląsk Wrocław przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Biliński, w jego miejsce wchodzi Bartkowiak.
90'
Żółtą kartką został ukarany Hateley (Śląsk Wrocław), który sfaulował Nazario
90'
4 minuty doliczone
90+1
Pawełek (Śląsk Wrocław) wybił piłkę na róg po strzale z około 30 metrów Nazario (LECHIA Gdańsk)
90+2
Mocno w kierunku bramki "wkręcił" piłkę Nazario (LECHIA Gdańsk) z rogu, będzie jeszcze jeden róg
90+2
bez zagrożenia dla Śląska po drugim z rzędu rogu dla Lechii
90+4
po akcji Hołoty (Śląsk Wrocław) piłkarze Lechii wybijają piłkę z własnego pola bramkowego
90+5
KONIEC MECZU. LECHIA ZREMISOWAŁA WE WROCŁAWIU 0:0
to trzeci mecz z rzędu w tej kolejce 0:0
Lechia po poprawnej pierwszej połowie, w drugiej zagrała słabiej. Co prawda w cały meczu oddała aż 15 strzałów, przy 11 rywali, ale zdecydowanie groźniejsze były te Śląska. Remis wybronił biało-zielonym Marić (LECHIA Gdańsk), który w kompleksy mógł wprawić Bilińskiego (Śląsk Wrocław). w niektórych sytuacjach Chorwatowi między słupkami Lechii dopisało zaś szczęście. Najbardziej, gdy Pich (Śląsk Wrocław) nie wykorzystał kapitalnego podania Paixao (Śląsk Wrocław), a przed przerwą wspomniany Biliński (Śląsk Wrocław) przestrzelił w pojedynku sam na sam.

16 Górnik Zabrze 4 0 1 3 5:9 0

* Przed sezonem Wisła Kraków oraz Górnik Zabrze zostały ukarane odjęciem jednego punktu za niespełnienie wymogów licencyjnych.

Tabela wprowadzona: 2015-08-10

Wyniki 4 kolejki

• Śląsk Wrocław - LECHIA GDAŃSK 0:0
  • Cracovia - Piast Gliwice 1:2 (1:0)
  • Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Zagłębie Lubin 1:0 (1:0)
  • Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 1:3 (1:2)
  • Pogoń Szczecin - Górnik Łęczna 0:0
  • Lech Poznań - Korona Kielce 0:0
  • Legia Warszawa - Wisła Kraków 1:1 (1:0)
  • Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:1 (0:0)

Opinie (218) ponad 10 zablokowanych

• Lechia tonie (7)

sorry Mila, ale tylko się pośmiać z władców północy
    nawet na wynikach kondycyjnych oszukują - niby są dobre, a ostatnie 30 minut to się czołgali po trawie

• 153 20

• szatnia Lechii to zwykła drewutnia (3)

• 27 3

• Hasłem na ten sezon niezmiennie PUCHARKI! (2)

• 20 1

• Proponuje oprawę na następny mecz (1)

Puchar lodów

• 16 1

• Lody oczywiście w kolorze różowym

• 7 1

• wlasnie ogladalem ostatnie 30 min. lechia nie istniala.

• 34 3

• pseudo piłkarzyki, nauczyciel wf-u, Mandziara kręcący lody... żal patrzeć na dzisiejszą Lechię...no ale MY wierzymy w BKS, a co do meczu,
      gdyby nie Marić i zmarnowana 100-ka Picha kolejny raz byłoby w plecy... z przebiegu dobry i 1 pkt.

• 17 2

• 0 2

• Jurek ustąp. (4)

Miej jaja i odejdź.

• 166 18

• Jurek nie sluchaj! (3)

Mi to mówią dwa razy na tydzień ale ja się nie przejmuje.

• 7 9

• Jutro dymisja Jurka (2)

Pewne info

• 2 6

• Przyjdzie Mourinho na jego miejsce (1)