stat
Impreza już się odbyła

Biegowy POTOP

Biegasz? To świetnie! Chodzisz z kijami Nordic Walking? Super! Twoim życiowym powołaniem jest kibicować innym? Fantastycznie! Jakiekolwiek są Twoje cele, wszystkie są dla nas ważne. Dlatego zbieramy się w dużą grupę i w wesołym aktywnym gronie tworzymy Biegowy Potop, czyli jedyną w swoim rodzaju imprezę, która łączy sport, zabawę i zwiedzanie.

w każdą sobotę (do 31.10), godz. 9:30

Gdańsk, Zbiornik retencyjny Gdańsk...
Wstęp wolny
lis 8-10

niedziela - wtorek, godz. 21:00

Gdynia,
bilety 329 zł
Mamy miejsce dla każdego! Twoja aktywność podczas imprezy może mieć różne oblicza. Możesz biegać, możesz chodzić z kijkami a możesz po prostu kibicować innym. Znajdziesz tu zarówno biegowe wyzwanie i sportową rywalizację, jak i fajny sposób na poznawanie innych aktywnych ludzi.
Kibicujesz? Załóż naszą koszulkę i wspieraj zawodników! A jeżeli lubisz ostrą sportową rywalizację w biegach, nie zabraknie Ci wyzwań. Wybierz dystans, który Ci odpowiada: 5, 10 lub 15 km i walcz o zwycięstwo! Ci, którzy uprawiają Nordic Walking będą się ścigać na 5 km. Będziemy biegać i chodzić po malowniczej trasie trailowej, wśród lasów, pagórków, w przepięknej szwedzkiej scenerii.

Po ceremonii medalowej i szybkiej przebiórce ruszymy wspólnie na autokarową wycieczkę z przewodnikiem. Wycieczka da Ci szansę poznać najpiękniejsze miejsca historycznego Kalmaru. Zobaczysz tu min. słynny renesansowy zamek związany z Unią Kalmarską i spędzisz trochę czasu wolnego w mieście. A po wycieczce wracamy na statek, gdzie czeka podsumowanie imprezy i ciekawa prezentacja zaproszonych gości specjalnych! Prowadzącym spotkanie jest Krzysztof Kwacz , twórca popularnego bloga On the move, na łamach którego codziennie motywuje tysiące ludzi do aktywności i biegania. Na zakończenie zapraszamy na dyskotekę do rana w gronie biegaczy!


Gość specjalny, ambasador imprezy
Chris Kwacz
 
Chris Kwacz, twórca popularnego bloga On The Move i zapalony biegacz długodystansowy od wielu lat. Ma na koncie starty w wyścigach na całym świecie, uwielbia bieganie ultra w terenie i codziennie motywuje tysiące ludzi do aktywności fizycznej i zachęca do rozpoczęcia niesamowitej przygody z bieganiem!
https://onthemove.com.pl/
 
Uwaga: link do zapisów na wybrany dystans biegu oraz trasę Nordic Walking otrzymasz poprzez SMS najwcześniej tydzień przed wypłynięciem.
 
Rejs z 2 noclegami na statku i całym dniem w Szwecji przedpołudnie na trasach do biegania lub Nordic Walking, popołudnie na wycieczce z przewodnikiem.
Wypłynięcia: 27.09.2020 i 08.11.2020 

 
Promocja! Teraz w cenie od 429 zł 329 zł na osobę:
 rejs promem do Szwecji i z powrotem;
 rozrywka na pokładzie, w tym dyskoteka;
 śniadanie w formie szwedzkiego stołu;
 miejsce w kabinie wew. 2-os. z łazienką i TV (2 noclegi);
 start w biegu na 5, 10 lub 15 km lub nordic walking 5 km;
 transport autokarem do ośrodka biegowego i z powrotem;
 wycieczka autokarowa z przewodnikiem;
 prezentacje gości specjalnych;
 medal oraz koszulka dla każdego uczestnika oraz nagrody dla zwycięzców;
 ubezpieczenie NW i KL.
 
Uwaga: trasa przełajowa (trail) - prosimy o przygotowanie odpowiedniego obuwia.
 
Nowa trasa! W listopadzie Biegowy Potop odbędzie się na nowej trasie i w nowym miejscu! Obserwuj stronę, niedługo podamy więcej informacji.
Cena dla 1 osoby pod warunkiem wyjazdu 2 osób w kabinie 2-osobowej wew. Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa oraz opłata ekologiczna nie podlegają rabatom.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

30.10 g.18.30
Energa Toruń
typuj! bez publiczności
30.10 g.19.30
typuj! bez publiczności
Enea Astoria Bydgoszcz
31.10 g.12.00
Awenta Pogoń Siedlce
mecz odwołany
31.10 g.12.00
typuj! bez publiczności
Gwardia Opole
31.10 g.13.30
typuj! bez publiczności
Ślęza Wrocław
29.10 g.17.35
77:82 bez publiczności
King Szczecin
29.10 g.17.00
mecz odwołany
Piotrkowianin
28.10 g.20.30
Verva Warszawa Orlen Paliwa
1:3 bez publiczności
28.10 g.18.00
Wisła Kraków
1:3 bez publiczności