stat
Impreza już się odbyła

Biegun

Jeżeli Twoją pasją jest sport i uwielbiasz wyzwania - niezależnie czy jesteś początkującym amatorem czy wytrawnym biegaczem - to świetna alternatywa dla Ciebie. Podejmij wyzwanie sprawdź swoje możliwości!

Uczestnicy mają do przebiegnięcia od 1 do 5 okrążeń 3-kilometrowego ekstremalnego toru przeszkód. Na trasie czekają do pokonania przeszkody związane ze wszystkim żywiołami i nie tylko. Biegacze będą mogli sprawdzić zarówno wytrzymałość fizyczną jak i psychiczną. Po każdym ukończonym okrążeniu będą mogli wybrać czy wybierają drogę do mety i umieszczą flagę na biegunie swoich możliwości, czy kontynuować dalszą walkę by stanąć twarzą w twarz ze swoimi słabościami i lękami. Klasyfikujesz się niezależnie czy przebiegłeś 3, 6 czy 15 kilometrów.

Wydarzenie spotkało się z dużym entuzjazmem środowisk biegowych i trenerów cross fit, jest wspierane przez Prezydenta Miasta Gdyni Wojciecha Szczurka, który objął bieg honorowym patronatem.

Biegun to nie wyścig, a wyzwanie, które każdy zawodnik stawia sobie indywidualnie. On decyduje, biegnie dokładnie tyle, ile jest w stanie. Jedynym ograniczeniem jest on sam. Biegun skonstruowany jest tak, by każdy miał szansę się z nim zmierzyć, czując tym samym, że sprawdza siebie i swoje umiejętności.

Utworzenie 3-kilometrowego toru w kształcie pętli umożliwia śledzenie na bieżąco zmagań wszystkich uczestników. Dzięki temu Biegun będzie także świetną okazją do aktywnego kibicowania i wspierania biegaczy przez rodziny i przyjaciół na trasie. Powtarzalność, która cechuje Biegun da możliwość poprawiania taktyki ukierunkowanej na uzyskanie lepszych efektów i podnoszenie sobie coraz wyżej poprzeczki na każdym kolejnym okrążeniu. To coś więcej niż wyzwanie dla ciała, to wytrwałość ducha zdecyduje o przetrwaniu...

Trasa pokrywa się z fragmentami trasy Spartan Race i ekstremalnego Biegu Morskiego Komandosa, dzięki czemu każdy będzie mógł zmierzyć się z "legendami" biegów terenowych.

Pomysłodawcą i organizatorem wydarzenia Biegun jest Adventure Park Gdynia Kolibki, z ponad 12-letnim doświadczeniem w branży. Organizator m.in. pierwszej w Polsce imprezy samochodowej Wrak Race, a także uznanego przez prasę branżową, najtrudniejszego biegu terenowego - Bieg Morskiego Komandosa. Nasz mocno urozmaicony teren, naszpikowany dodatkowo skonstruowanymi, wymyślnymi przeszkodami został wybrany jako jedno z 3 miejsc w Polsce, gdzie odbędzie się znana na świecie impreza biegowa Spartan Race. Zdobyte przez lata realizacji imprez sportowych doświadczenie pozwala wierzyć w to, iż Biegun na arenie imprez biegowych wybije się swoją oryginalną formułą, charakterem i ilością przeszkód!

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

24.11 g.18.00
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów
typuj! bez publiczności
25.11 g.18.00
Ślęza Wrocław
typuj! bez publiczności
25.11 g.19.30
typuj! bez publiczności
Piotrkowianin
27.11 g.18.30
typuj! bez publiczności
JKH GKS Jastrzębie
28.11 g.15.00
typuj! bez publiczności
Świt Skolwin
23.11 g.18.00
Piast Gliwice
2:0 bez publiczności
22.11 g.17.30
3:0 bez publiczności
Asseco Resovia
22.11 g.17.00
4:2 bez publiczności
Re-Plast Unia Oświęcim
21.11 g.19.30
Anwil Włocławek
86:78 bez publiczności
21.11 g.18.00
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów
93:66 bez publiczności