Wiadomości

stat

Bilety na piłkarski mecz Polska - Meksyk

Na ostatnim meczu reprezentacji Polski na Stadionie Energa Gdańsk, który odbył się w czerwcu ubiegłego roku, na trybunach zasiadło ponad 40 tysięcy kibiców.
Na ostatnim meczu reprezentacji Polski na Stadionie Energa Gdańsk, który odbył się w czerwcu ubiegłego roku, na trybunach zasiadło ponad 40 tysięcy kibiców. fot. Maciej Czarniak/Trojmiasto.pl

100, 160 i 200 złotych - tyle kosztować będą bilety na mecz towarzyski piłkarskich drużyn narodowych Polski i Meksyku, który na Stadionie Energa Gdańsk rozpocznie się 13 listopada o godzinie 20:45. Nieco taniej wyceniono wejściówki rodzinne i dla niepełnosprawnych na wózkach z opiekunami. Sprzedaż internetowa ruszy 19 października. Przez sześć pierwszych dni mogą z niej skorzystać jedynie posiadacze karty kibica reprezentacji.PREZES PZPN ZAPROSIŁ DO GDAŃSKA PIŁKARZY Z 3. DRUŻYNY ŚWIATA 1982 ROKU

Polska i Meksyk to finaliści turnieju przyszłorocznych mistrzostw świata. Bilety na ich mecz towarzyski będą dostępne jedynie za pośrednictwem portalu kupbilet.pl. Od 19 do 24 października mogą wyłącznie nabywać wejściówki posiadacze karty kibica reprezentacji. Jeśli wejściówki na tym etapie nie zostaną wykupione, otwarta sprzedaż rozpocznie się 25 października.

Najtańsze bilety wyceniono na 100 zł (na grafice widowni kolor niebieski). Tyle trzeba zapłacić za miejsca za obiema bramkami, licząc od środka trybuny w dół. Natomiast górne sektory za bramkami oraz siedziska na trzech wirażach widowni to wydatek 160 zł za sztukę (kolor żółty).

POLSCY PIŁKARZE ZAGRAJĄ NA MUNDIALU. BĘDĄ LOSOWANI Z PIERWSZEGO KOSZYKA

Rozkład sektorów na Stadionie Energa Gdańsk i ceny biletów na mecz Polska - Meksyk.
Rozkład sektorów na Stadionie Energa Gdańsk i ceny biletów na mecz Polska - Meksyk. fot. PZPN
200 zł trzeba wyłożyć, jeśli chce się zająć miejsca na jednej z prostej stadionu oraz po drugiej stronie obok i nad strefami VIP (kolor czerwony).

14 LISTOPADA W GDYNI POLSKA ZAGRA Z DANIĄ W RAMACH ELIMINACJI MŁODZIEŻOWYCH MISTRZOSTW EUROPY 2019

Czwarty z wiraży przeznaczony został na sektor rodzinny (kolor zielony). Na te miejsca rodzic zapłaci 90 zł, a dziecko do lat 12 - 40 zł.

Ponadto sprzedawane będą bilety po 80 zł dla osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich wraz z opiekunem.

Sprzedaż prowadzona będzie do wyczerpania biletów na poszczególnych sektorach. Na razie nie jest przewidywana sprzedaż w dniu meczu, w kasach stadionu. Najwyraźniej PZPN liczy na podobne zainteresowanie jak podczas ostatniego meczu biało-czerwonych w Gdańsku. Oficjalna frekwencja na spotkaniu towarzyskim Polski i Holandii (1:2), który odbył się na Letnicy 1 czerwca 2016 roku wniosła 40 392 kibiców.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ O MECZACH POLSKICH PIŁKARZY W GDAŃSKU

Typowanie wyników

mecz towarzyski
13.11.2017 godz.20:45
wartość: 3 punkty
POLSKA
0:1
Meksyk

Jak typowano

1

49%

215 typowań

x

33%

147 typowań

2

18%

78 typowańDodaj zdjęcie do artykułu

Opinie (82)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »

Najczęściej czytane